Kaledinsi ridautas

Motofrakcijos Enduro skyrius
Rashyd
Slaideriu naikintojas
Posts: 2406
Joined: 26 Jun 2006, 13:25

Kaledinsi ridautas

Post by Rashyd »

Panashu, kad gali buti labai zostka..
Gal tikra reikai su preikabom gabentis? pvz iki kokio nemencines karjero ar misko?

Ta pacia proga istorijos pamoka, kai laikiau mocui teises pagal KET nebuvo galima sningant vaziuoti motociklu. Dabar tokios taisykles neradau - visi i trasa!
Rashyd
Slaideriu naikintojas
Posts: 2406
Joined: 26 Jun 2006, 13:25

Post by Rashyd »

Jau meteo.pl, duoda zalia sviesa raidautui!
Bus giedra, is vakaro pashals, o paskui apie +5. SKaitau puikus oras.

Let's hit da faken dirt. ](*,)
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

Cykos!
User avatar
_hey
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 988
Joined: 01 Jul 2006, 10:53
Location: Vilnius
Contact:

Post by _hey »

uzdesiu minusa!

kai reik vaziuot, tai vis kazkokie baliukai. kai ner kuo vaziuot, tai jau rusiskai pravardziuojames :evil:
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

_hey wrote:uzdesiu minusa!

kai reik vaziuot, tai vis kazkokie baliukai. kai ner kuo vaziuot, tai jau rusiskai pravardziuojames :evil:
maybe ash prelegsiu
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

_hey wrote:uzdesiu minusa!

kai reik vaziuot, tai vis kazkokie baliukai. kai ner kuo vaziuot, tai jau rusiskai pravardziuojames :evil:
BBD, nesikabinek cia!
Rashyd
Slaideriu naikintojas
Posts: 2406
Joined: 26 Jun 2006, 13:25

Post by Rashyd »

stormsai, jokiu maybe. vienintele proga dar siais metais tapti vyru-dioteriu. skaitau daug prarasi jei nevarysi visomis prasmemis. Bjeje, minejo hey, kad skundieni kad aprangos neturi , tai acakau, cia ne brytvos, apranga gali ir susikurti pats. as pvz kelni uneturiu, tai dedu pantalonus, belekokias kelne ir ant vistrasau celofanines kur nuo lietau - kein problem. jei bijosi vaziuot, tik maziau rankena suksi ir grozesies stinrmonis ir sernais. velgi kein problem.

Image

storms wrote:
_hey wrote:uzdesiu minusa!

kai reik vaziuot, tai vis kazkokie baliukai. kai ner kuo vaziuot, tai jau rusiskai pravardziuojames :evil:
maybe ash prelegsiu
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

nori nenorui motyvut teks:
1. aisku bijau
2. na kaip irmam raidautuo 6-7 h pasivazinejimo tikrai nenoreciau nes: su baiku pravaziavau 5 km, is to 97 proc laiko buvo raleisti bandant ji uzkikint
3. apie baika nieko nzn. nekeiciau tepalu. tepala leidzia per begiu kojele (taip nebeprastai leidzia) ir per sakiu salnikus
4. del kelniu parkes ipatyngos nera. didesne parke yra del batu (na nesinori kanors issisukt) ir del salmo (oj zinau kaip faina prigaruot i salmo vidu)
5. truputeli nerimauju del sveikatos. esu pasales ir nenoreciau kaledu bei naujuju metu sutikt su +39.5 ir girdedamas drakono komentara "...sakiau kad taip bus..."
6. sita parasys w
User avatar
_hey
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 988
Joined: 01 Jul 2006, 10:53
Location: Vilnius
Contact:

Post by _hey »

cia buvo britvisto asmeninis dienorastis, netycia islindes i viesuma #-o

ko ten bijot, kai vidutinis greitis 15 km/h ?

is kitos puses - turi geras padangas, gerai padaryta ir su apsaugom mota (spoileriu nereiks virint), ismoksi uzsikurti is poros kicku.

pasiguosiu - mano nauji batai atvaziuos tik geriausiu atveju sausio pabaigoj, tai pats tik su paprastais kerzais vaziuoju :?
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

USED: 42 ismiera Alpinstaru Birzuose parduoda uz 200 LT (ma netiko, didokoki). Siaip dalykas toks, ten truksta vienos pimpackos.

Ka zinot apie Latviu parduotuves ant Latvijos?
Girdejau dalykas!

didzhej
User avatar
_hey
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 988
Joined: 01 Jul 2006, 10:53
Location: Vilnius
Contact:

Post by _hey »

jep, dalykas :!: kad viskas pigiau ir daugiau isitikinau, kad viskas isparduota po sezono irgi isitikinau :(
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

Pliusas, kad asortimentas vietoj, kuri galima pasimatuot. Daugiau pliusu ner - kaina same shit!
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

_hey wrote:jep, dalykas :!: kad viskas pigiau ir daugiau isitikinau, kad viskas isparduota po sezono irgi isitikinau :(
Del "viskas pigiau" paabejociau!
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

as ne. pigu.
aisku ne Louis ispardavimu lygio, bet .. gerai

didzhej
User avatar
_hey
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 988
Joined: 01 Jul 2006, 10:53
Location: Vilnius
Contact:

Post by _hey »

gaerne sg10 batukai lietuvoj oficiali kaina >1300 lt, latvijoj 1000 lt.

marius atveza nemokamai ir dar gali paimti kelis var, kad pasirinkti galeciau.

skaitau, kad patiko. parasyk.
Post Reply