Šį šeštadienį 2011-03-26 prasideda 2011m Šiaulių apskryties motokroso čempionatas.
Toks čempionatas yra naujiena LT padangėje. Jis bus vykdomas Šiaulių apskryties mx trasose, kurias mano žiniom Šiauliai turi keturias.
Taigi šeštadieni I etapas Zonių trasoje.

trasa paruošta puikiai, treniruotės vyksta.
Ką noriu pabrėžt, kad toks čempionatas dėkingas pradedantiesiems, nes kiek kalbėjau su vietine fauna...startinis mokestis vienoms varžyboms 20 Lt (tik 20 ), o licenzija išduodama LMSF tik Šiaulių apskryties varžyboms visiems 10 etapu kainuoja 100 Lt (tik 100 lt)
tai ka sėkmės startuose, meskit bambalius į šoną ir pirmyn
