Shoping and fcuking

Motofrakcijos Enduro skyrius
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

Vee Crunchy wrote:Beje penktadieni atvezu RM125 vienam keturiasdesimtmeciui ponui. A jam poxui kiek jam metu.
Kietas ponas. Gal anukui perka?
User avatar
Vee Crunchy
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 953
Joined: 27 Jun 2006, 11:25
Location: sheshku ghetto
Contact:

Post by Vee Crunchy »

Itariu, kad jis net vaiku neturi. Vokietukas lietuvos
Citus, Altus, Fortus!
User avatar
_hey
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 988
Joined: 01 Jul 2006, 10:53
Location: Vilnius
Contact:

Post by _hey »

Renaz wrote: Man kazkodel atrodo, kad pvz 128 kg. butu zymiai lengviau nei buve 178 kg, taciau sutinku, kad tai ne 109 kg. Gal LC4 atveju ten nera kalbos apie stumuokliniu ir tepalu kasantra savaitgali keitima? Nezinau, del to klausiu.

Naujo moco neipirksiu. Biudzetas apie 3k EUR. Del kiko ne beda jei jis is tiesu vedasi is antro-trecio kiko. O jei vedasi is 22? Ar net 33cio?
paprastas LC4 SAUSAS sveria ~150 kg, pilnas tuos pacius 170 kg, Adventure isvis netoli 200 kg :O. Tik tas supercompetition pilnas svers panasiai kaip Rasydo - ~150 kg pilnas.

Del tepalo situacija tokia - gamintojas rekomenduoja keisti kas ~5-6000 kkm vaziuojant paprastai, o bet taciau, draskantis kaip mes reik bent jau per puse sumazint ta intervala ir naudoti TIK sintetini tepala (ziunes patirtis). Ta pati daro ir Paulius etc.

Del kicko - as pats kankinausi ir keikiau ji, kol:
1. neperskaiciau owners manual, kur parasyta kaip kurt
2. buvo nesureguliuotas karbas.

DABAR saltas uzsikuriu per 1-2 kickus, karstas taip pat. Tik po uzpylimo reik palaukt ~10 min., tuo paciu ir pailsi.

tas pats ir su ata Lino husqvarna - ka matei per enduro mokykla, buvo karbo problema - dabar vedasi is pirmu kicku ir ja neseniai nuspirko vpkl :!:
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

_hey wrote:
paprastas LC4 SAUSAS sveria ~150 kg,
Is kart papriestarausiu. Pagal dokumentus LC4 enduro (supercompetition) - sausas 128 kg. Arba mano saltiniai apsimelave.
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

Gerai, pagalvosiu dar. Argumentai patiko.
User avatar
_hey
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 988
Joined: 01 Jul 2006, 10:53
Location: Vilnius
Contact:

Post by _hey »

Renaz wrote:
_hey wrote:
paprastas LC4 SAUSAS sveria ~150 kg,
Is kart papriestarausiu. Pagal dokumentus LC4 enduro (supercompetition) - sausas 128 kg. Arba mano saltiniai apsimelave.
ta ir rasiau, supercompetition, bet turiu pastebeti, kad butinai i tai atkreipk demesi, nes paprastas lc4 (150 sausas) ir lc4 supercompetition (128 sausas) is isores nelabai skiriaisi, so reik neapsigauti.
User avatar
_hey
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 988
Joined: 01 Jul 2006, 10:53
Location: Vilnius
Contact:

Post by _hey »

beje Marius dabar pardavineja ir savo berga, nes noti imti nauja. oficiali kaina 12 k lt, bet manau kad pasnekejes su juo gal susitartum uz kokius 9 k lt., nes visgi 2000 metu modelis. nei is ko siustis, variantas patikrintas :-k
Rashyd
Slaideriu naikintojas
Posts: 2406
Joined: 26 Jun 2006, 13:25

Post by Rashyd »

mano kikas siltas kuriasi 80 proc. atveju is 1-3 kiku, priklausomai kaip stumoklis sustojes, shaltas kuriasi maximum is 5. viskas priklauso nuo karbo suregulaivimo, zvakes ir oro filtro bukles. plisu cia ziadzia technika. padarai ~3 kikus su isjungtu degimu, tada kojele pamakaluoji taip, kad butu didziausia kompresija (reik ziuret, kad dekompresorius neisileistu oro) ir chujarini is visos jegos, uzsikurs is vieno karto...

o,bet,taciau jei kikas nesikikina, tai starteris nedidelis padejimas. imkim vienodas salygas, su starteriu paspaudes padarai kokiu 10 kiku analogu, nu uzkuri. net jei motas sureguliuotas blogai, jis ir dirbs kaip blogai sureguliuotas, nepaisant to kad uzsukai ji su starteriu ar kiku.

Dra pastejbejimas, jei sedi pelkej iki tiek kad kiku negali uzvest, tai tau ri starteris nepades, esi paskendes ir kviesk greita pagalba jei stanginej mazia dirbai ir motas sunkus... patirtis is raidauto su hey per pelke..
User avatar
_hey
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 988
Joined: 01 Jul 2006, 10:53
Location: Vilnius
Contact:

Post by _hey »

jo, pernai ziema atidirbus normaliai stanginej, pavasari smagu buvo baika tampyt kur ir kaip patinka.

Reik vel padirbet kitam sezonui :-k

p.s. gal balsiuose garaze uzsilikes nebenaudojamas inventorius? dulkes nuvalyciau, nusiskusciau ir eiciau rimtu veidu dirbt su raumenais :oops:
atai visokie maximiniai gymai nepatinka :^o
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

Paklausiu dar. A jei neuzsiveda su kiku, yra shansas uzsikurt stumiantis? Paaiskinsiu kodel klausiu. Cia man ex dominuojanciajam nuo stovejimo numiro akumas, tai as ji uzvedziau lengvai stumtelejes nuo nediduko kalniuko garazuose... tas pats fintas su kicku gautusi?
Rashyd
Slaideriu naikintojas
Posts: 2406
Joined: 26 Jun 2006, 13:25

Post by Rashyd »

klausimas i klausima, jei yra kikas, tai akumas nenuses kam stumt. teoriskai galima.
bet pvz. mano nelabai pastumsi 1-2 begiu, o 4 nezinia ar apsuku uzteks uzsikurt.. cia ne delta... nzn, pas kitus gal patirtis.
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

vakar bandem ir stumdyt
ats:
xuj
User avatar
_hey
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 988
Joined: 01 Jul 2006, 10:53
Location: Vilnius
Contact:

Post by _hey »

per didele kompresija diortuose, kad stumdamas uzkurtum.

nes maniskis pirpalas neuzsikuria stumiamas :( tik ant asfalto, bet ten nereik dazniausiai stumdyt.
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

Nu man uzsikurdavo is kart, pariedi kelis metrus, prisedi ant sedynes ir paleidi sankaba. 1 begiu. Pyst ir veikia. Geras mocas buvo! Sakiau sakiau!

Tai va nebutu cia tu kalbu apie kikus, jei jau jie tokie nepakeiciami butu. As uz elektronikus!

esit: "uzsikurdavo" reiskia du kartus bandziau.
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

storms. gali man pasakyt?
- kiek kainavo pats baikas?
- kiek kainavo visokie popieriai?
- kiek kainavo parsigabenimas?

Ziuriu yra tu Husabergu ant UK ebejaus... Skambysiu klaust kaip te ka daryt ir kaip tuos aukcionus laimet. Dar ne karto nepasiseke...
Last edited by Renaz on 20 Dec 2006, 23:15, edited 1 time in total.
Post Reply