Kietas ponas. Gal anukui perka?Vee Crunchy wrote:Beje penktadieni atvezu RM125 vienam keturiasdesimtmeciui ponui. A jam poxui kiek jam metu.
Shoping and fcuking
- Vee Crunchy
- Pastovus ganerio lankytojas
- Posts: 953
- Joined: 27 Jun 2006, 11:25
- Location: sheshku ghetto
- Contact:
paprastas LC4 SAUSAS sveria ~150 kg, pilnas tuos pacius 170 kg, Adventure isvis netoli 200 kg :O. Tik tas supercompetition pilnas svers panasiai kaip Rasydo - ~150 kg pilnas.Renaz wrote: Man kazkodel atrodo, kad pvz 128 kg. butu zymiai lengviau nei buve 178 kg, taciau sutinku, kad tai ne 109 kg. Gal LC4 atveju ten nera kalbos apie stumuokliniu ir tepalu kasantra savaitgali keitima? Nezinau, del to klausiu.
Naujo moco neipirksiu. Biudzetas apie 3k EUR. Del kiko ne beda jei jis is tiesu vedasi is antro-trecio kiko. O jei vedasi is 22? Ar net 33cio?
Del tepalo situacija tokia - gamintojas rekomenduoja keisti kas ~5-6000 kkm vaziuojant paprastai, o bet taciau, draskantis kaip mes reik bent jau per puse sumazint ta intervala ir naudoti TIK sintetini tepala (ziunes patirtis). Ta pati daro ir Paulius etc.
Del kicko - as pats kankinausi ir keikiau ji, kol:
1. neperskaiciau owners manual, kur parasyta kaip kurt
2. buvo nesureguliuotas karbas.
DABAR saltas uzsikuriu per 1-2 kickus, karstas taip pat. Tik po uzpylimo reik palaukt ~10 min., tuo paciu ir pailsi.
tas pats ir su ata Lino husqvarna - ka matei per enduro mokykla, buvo karbo problema - dabar vedasi is pirmu kicku ir ja neseniai nuspirko vpkl :!:
ta ir rasiau, supercompetition, bet turiu pastebeti, kad butinai i tai atkreipk demesi, nes paprastas lc4 (150 sausas) ir lc4 supercompetition (128 sausas) is isores nelabai skiriaisi, so reik neapsigauti.Renaz wrote:Is kart papriestarausiu. Pagal dokumentus LC4 enduro (supercompetition) - sausas 128 kg. Arba mano saltiniai apsimelave._hey wrote:
paprastas LC4 SAUSAS sveria ~150 kg,
mano kikas siltas kuriasi 80 proc. atveju is 1-3 kiku, priklausomai kaip stumoklis sustojes, shaltas kuriasi maximum is 5. viskas priklauso nuo karbo suregulaivimo, zvakes ir oro filtro bukles. plisu cia ziadzia technika. padarai ~3 kikus su isjungtu degimu, tada kojele pamakaluoji taip, kad butu didziausia kompresija (reik ziuret, kad dekompresorius neisileistu oro) ir chujarini is visos jegos, uzsikurs is vieno karto...
o,bet,taciau jei kikas nesikikina, tai starteris nedidelis padejimas. imkim vienodas salygas, su starteriu paspaudes padarai kokiu 10 kiku analogu, nu uzkuri. net jei motas sureguliuotas blogai, jis ir dirbs kaip blogai sureguliuotas, nepaisant to kad uzsukai ji su starteriu ar kiku.
Dra pastejbejimas, jei sedi pelkej iki tiek kad kiku negali uzvest, tai tau ri starteris nepades, esi paskendes ir kviesk greita pagalba jei stanginej mazia dirbai ir motas sunkus... patirtis is raidauto su hey per pelke..
o,bet,taciau jei kikas nesikikina, tai starteris nedidelis padejimas. imkim vienodas salygas, su starteriu paspaudes padarai kokiu 10 kiku analogu, nu uzkuri. net jei motas sureguliuotas blogai, jis ir dirbs kaip blogai sureguliuotas, nepaisant to kad uzsukai ji su starteriu ar kiku.
Dra pastejbejimas, jei sedi pelkej iki tiek kad kiku negali uzvest, tai tau ri starteris nepades, esi paskendes ir kviesk greita pagalba jei stanginej mazia dirbai ir motas sunkus... patirtis is raidauto su hey per pelke..
jo, pernai ziema atidirbus normaliai stanginej, pavasari smagu buvo baika tampyt kur ir kaip patinka.
Reik vel padirbet kitam sezonui
p.s. gal balsiuose garaze uzsilikes nebenaudojamas inventorius? dulkes nuvalyciau, nusiskusciau ir eiciau rimtu veidu dirbt su raumenais
atai visokie maximiniai gymai nepatinka
Reik vel padirbet kitam sezonui
p.s. gal balsiuose garaze uzsilikes nebenaudojamas inventorius? dulkes nuvalyciau, nusiskusciau ir eiciau rimtu veidu dirbt su raumenais
atai visokie maximiniai gymai nepatinka
storms. gali man pasakyt?
- kiek kainavo pats baikas?
- kiek kainavo visokie popieriai?
- kiek kainavo parsigabenimas?
Ziuriu yra tu Husabergu ant UK ebejaus... Skambysiu klaust kaip te ka daryt ir kaip tuos aukcionus laimet. Dar ne karto nepasiseke...
- kiek kainavo pats baikas?
- kiek kainavo visokie popieriai?
- kiek kainavo parsigabenimas?
Ziuriu yra tu Husabergu ant UK ebejaus... Skambysiu klaust kaip te ka daryt ir kaip tuos aukcionus laimet. Dar ne karto nepasiseke...
Last edited by Renaz on 20 Dec 2006, 23:15, edited 1 time in total.