Yamaha kampelis

Motofrakcijos Enduro skyrius
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Re: Yamaha kampelis

Post by storms »

kalvariju trugely uzmatytas renas pardavinejantis savo deveta Yamana ir endurinius batus. pardavinejo tik seta.
Image
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Re: Yamaha kampelis

Post by Renaz »

jamkit negalvodami, vienkasetis dvikasetnikas Yamana. 1988 m. Puiki dolby suround sistema. Yra defektu, truksta poros klavisu, bet dinamos geros.
batai beveik nauji - 1989 m. Su puikiai veikianciom zakliopkem ir neperslampamais guminiais nosais. Gautos pajamos bus pervedamos.
Добро пожаловать нахуй
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Re: Yamaha kampelis

Post by mindaugasa vol.2 »

Renaz wrote:antradieni treciadi po darbu butu laisvai galima. skaitau. Vieta - Bajoru laukymes, po to gido paslaugos.
da iki tu laukymiu nusigauti reikia. nu, ziuresim
cross cojones PC
Motowowere
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 917
Joined: 07 Oct 2010, 18:42

Re: Yamaha kampelis

Post by Motowowere »

Mielas kampeli,vat pasigirsiu:bergalioze siandien gydyta sekmingai,pakeista rieboksliai ir liko tik sudeti amortikai bei pratestuoti :pagausiu:
User avatar
Dzuku_Briedzis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5576
Joined: 25 May 2009, 11:33
Location: Garažas
Contact:

Re: Yamaha kampelis

Post by Dzuku_Briedzis »

Ha! Ziurek atejus ryt rasi, kad vel hamana stovedama sugedo. Padunges supuvusios bus
Dzūkų tankai nerūdija!
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Re: Yamaha kampelis

Post by Renaz »

Sian planuojamos astunkes, ovalai ir kanspiracinis mx'as. Stay tuned.
Добро пожаловать нахуй
Motowowere
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 917
Joined: 07 Oct 2010, 18:42

Re: Yamaha kampelis

Post by Motowowere »

Dzuku_Briedzis wrote:Ha! Ziurek atejus ryt rasi, kad vel hamana stovedama sugedo. Padunges supuvusios bus
Gal sudilusios turejai raumenyj? :-k Yamaka jau su abiem rateliais ir vazioja,a uzmatyti pusantra berga stabiliai stovi,puse berga netgi ginkluotas KK ,ziemos laukia :blackeye:
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Re: Yamaha kampelis

Post by Renaz »

Miela Tamarocka, aciu, kad suvyliojai ir apgavai kolega Kara, kuris del taves nebemyli savo oranzines morkos. Bet ne aciu, kad nemoki vaziuoti proveza ir apgadinai koja, melynuoja kazkaip, bet px. Sekantis smaugims - sekmadienis, kanspiracinis piktojo ukinyko trackas.
Добро пожаловать нахуй
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Re: Yamaha kampelis

Post by tckd »

Renaz wrote:Sekantis smaugims - sekmadienis, kanspiracinis piktojo ukinyko trackas.
prisijungiu, prasom razbit vieta pas ukininka :grauziu:
less teeth, more tits.
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Re: Yamaha kampelis

Post by Renaz »

Sveikas mielas kampeli. Tuoj tave isduosiu.
Su salyga, kad mielas ilgas slaidas ant zvyrkelio virto nemielu haisaidu, o jersis eis ant skuduru, alkune prakiuro, ir riesas kazkoks ne savas, laikinai uzsirasau i klipateliu kampeli. Bet treniruotes bus tesiamos kitu naujai igytu aparatu, kuri ir atvaizduoju zemiau. Nepyk Tamarele, bet nechuj per ragus seiminykus metyt. Sedek daba viena (suka bl)! :greblys:

Image
Добро пожаловать нахуй
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Re: Yamaha kampelis

Post by tckd »

seiminykas gribas :pazors: (kodel nera gribo emotikono?) dabar mokysis posukiuos su dviraciu vaziuot, a po to polisinkai rasys "a posukiuos vaziuoj kaip su dviraciu" :albino: :albino:

ps nu grazus Kiubas.
less teeth, more tits.
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Re: Yamaha kampelis

Post by storms »

vakar isbandziau morkos kjuba
patiko stabdziai
patiko lempa
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Re: Yamaha kampelis

Post by Renaz »

tckd wrote:dabar mokysis posukiuos su dviraciu vaziuot, a po to polisinkai rasys "a posukiuos vaziuoj kaip su dviraciu" :albino: :albino:
ps nu grazus Kiubas.
O cia kaip? Tipo pakojais minsiu posukyje? ar sedesiu ant galinio sparno prigules ant vairo?
Добро пожаловать нахуй
zil130
Recpeta
Posts: 3956
Joined: 01 Oct 2007, 15:09
Location: 5 aukstai virsh stadiono

Re: Yamaha kampelis

Post by zil130 »

cheche dar vienas povalkautinių lenktynių dalyvis..
User avatar
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292
Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:

Re: Yamaha kampelis

Post by El Traxo »

Renaz wrote:Sveikas mielas kampeli. Tuoj tave isduosiu.
Su salyga, kad mielas ilgas slaidas ant zvyrkelio virto nemielu haisaidu,
Atsiprašau, bet tai koks čia pavyzdys jaunimui? Vakar mano mažasis offroaudino nuo kalno, užsižiopsojo ir skridys per vairą. Pasedėjo ant kupstelio, pakentėjo, atsičiuchino. Šiandien aišku vėl smaugs.
O kas jam galvą šautų, jei tavo manifestą perskaitytų? :whipping:
How does you do?
Post Reply