Газ-мяс kampelis

Motofrakcijos Enduro skyrius
MSI
Jau moka vaziuoti
Posts: 418
Joined: 09 Oct 2010, 21:35
Location: Gegliškės

Re: Gas Gas Gas kampelis

Post by MSI »

trumpai sakant ne vienas 2t taip uzklynitas, reikia ismokt teisingai eksploatuot;)
User avatar
Woo
Ganerio lankytojas
Posts: 718
Joined: 14 Sep 2009, 09:58
Location: Vilnius

Re: Gas Gas Gas kampelis

Post by Woo »

O tai kame tas neteisingumas buvo?
MSI
Jau moka vaziuoti
Posts: 418
Joined: 09 Oct 2010, 21:35
Location: Gegliškės

Re: Gas Gas Gas kampelis

Post by MSI »

prelimines isvadas darau tokias:
per ilgai juske buvau atsukes, reiktu kas kokias 3-4 sekundes maksimaliu apsuku numest kokiem keturiem taktam
dar su tepalo misiniu kyla abejoniu, kad per mazai buvo, nes maisem keliese tai abejoniu yra. Siaip jei yra ilgu atkarpu reik ne 2% o 3% maisyt.
pirma diena galejo vandens pasiurbt isleidau puse filtro dezes, bet sita atmetu, nes per staigiai gavosi viskas
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Re: Gas Gas Gas kampelis

Post by Yvl »

2 stroukai megsta gazo tampyma. fakc.
Peace ДА!
Rammst
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1232
Joined: 21 Jan 2010, 11:53
Location: Kamčiatka

Re: Gas Gas Gas kampelis

Post by Rammst »

kad išrinkt vieną atsakymą iš trijų, gali tekt dar du variklius užklynit.
kitaip viskas liks nežinioj, ir reiks laikytis visų trijų nurodymų forever.
perkele FE-450
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Re: Gas Gas Gas kampelis

Post by storms »

taigi nebrangei kainuoja tas perrinkimas
taspac kas i parduotuve nueit slapenkos nusipirkt
bandom visus variantus paeiliui!
tomasn
Per daug prie kompo sedi
Posts: 4717
Joined: 21 Feb 2009, 11:29
Location: Bezdonys

Re: Gas Gas Gas kampelis

Post by tomasn »

aga. labai pigiai nikasila atstatyt kainoja
±
User avatar
Ziune
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1174
Joined: 29 Oct 2008, 17:22

Re: Gas Gas Gas kampelis

Post by Ziune »

pritariu ir sutinku, kad užklynintu dar du varinkelius vardan išsiaiškinimo.
p.s. iki sezono pabaigos reikia apsisprest 2or4 T.
Rammst wrote:kad išrinkt vieną atsakymą iš trijų, gali tekt dar du variklius užklynit.
kitaip viskas liks nežinioj, ir reiks laikytis visų trijų nurodymų forever.
ARBEIT MACHT FREI
User avatar
Woo
Ganerio lankytojas
Posts: 718
Joined: 14 Sep 2009, 09:58
Location: Vilnius

Re: Gas Gas Gas kampelis

Post by Woo »

2t megsta gazo tampyma, bet nera toks jautrus, kad per 5sek gazavimo uzkaltu. Tik 2t nelabai gerai, jei leki 5begiu ir po to staigiai uzdarai pilnai gaza ir riedi.
Tepalo irgi siulyciau bent jau kaip minimum 1:32 pilti. Po alkuniniu turi visad buti susidariusi tepalo balute keliu milimetru gylio.
Jei stumoklis tiesiog uzrtigo, nebutinai nikosilis bus sumaitotas, gali gi uztekti stumokli pakeist.
Rammst
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1232
Joined: 21 Jan 2010, 11:53
Location: Kamčiatka

Re: Gas Gas Gas kampelis

Post by Rammst »

kada ir kur bus peržiūra ?
pvz prie Dvarčionių šaltinėlio gerai, bo yra aliaus, yra kur prisėst žiūrovams, ir yra ilga tiesioji užklynijimui :blackeye:
perkele FE-450
tomasn
Per daug prie kompo sedi
Posts: 4717
Joined: 21 Feb 2009, 11:29
Location: Bezdonys

Re: Gas Gas Gas kampelis

Post by tomasn »

gana speliot, laukiam verdikto. gal te tik kuras baigesi, heh
±
User avatar
Ziune
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1174
Joined: 29 Oct 2008, 17:22

Re: Gas Gas Gas kampelis

Post by Ziune »

nu jooooo..
o čia aplamai iš fantastikos serijų - Po alkuniniu turi visad buti susidariusi tepalo balute keliu milimetru gylio.
#-o

Woo wrote: Tik 2t nelabai gerai, jei leki 5begiu ir po to staigiai uzdarai pilnai gaza ir riedi.
Tepalo irgi siulyciau bent jau kaip minimum 1:32 pilti. Po alkuniniu turi visad buti susidariusi tepalo balute keliu milimetru gylio.
ARBEIT MACHT FREI
User avatar
Woo
Ganerio lankytojas
Posts: 718
Joined: 14 Sep 2009, 09:58
Location: Vilnius

Re: Gas Gas Gas kampelis

Post by Woo »

Ziune wrote:nu jooooo..
o čia aplamai iš fantastikos serijų - Po alkuniniu turi visad buti susidariusi tepalo balute keliu milimetru gylio.
#-o

Woo wrote: Tik 2t nelabai gerai, jei leki 5begiu ir po to staigiai uzdarai pilnai gaza ir riedi.
Tepalo irgi siulyciau bent jau kaip minimum 1:32 pilti. Po alkuniniu turi visad buti susidariusi tepalo balute keliu milimetru gylio.
Tai kad zinok ne is fantastikos, pagooglink ;-)

When you shut your engine down and let it sit, much of the oil drains down into the crankcase and forms a puddle in the bottom. The depth of this puddle is your indicator of whether you are running the correct amount of oil for your engine's needs. Ideally, you want this puddle to be between 1/8 and 1/4 inch. If it's less, you need more oil in your mix. If it's more, you are running more oil than you need for your conditions.
cosmoz
Ganerio lankytojas
Posts: 630
Joined: 12 Oct 2009, 09:36
Location: Vilnius

Re: Gas Gas Gas kampelis

Post by cosmoz »

o kaip patikrint ar po alkūniniu susidarė balutė ar ne? ir kokio gylio?
peršasi mintis, kad 4T tuo tarpu toliau pažengęs, nes balutę po turi visada ir daug gilesnę :D
Ziune imk 2T bus iš ko pažvengt :D ypač kai nevažinėjęs ankščiau, o gal važinėjęs?
User avatar
Woo
Ganerio lankytojas
Posts: 718
Joined: 14 Sep 2009, 09:58
Location: Vilnius

Re: Gas Gas Gas kampelis

Post by Woo »

cosmoz wrote:o kaip patikrint ar po alkūniniu susidarė balutė ar ne? ir kokio gylio?
peršasi mintis, kad 4T tuo tarpu toliau pažengęs, nes balutę po turi visada ir daug gilesnę :D
Ziune imk 2T bus iš ko pažvengt :D ypač kai nevažinėjęs ankščiau, o gal važinėjęs?
Nuimi cilindra, pasvieti ir per alkuninio tarpa matai :) tada is savo masinos istrauki tepalo matuiokle, nuvalai, kisi per alkunini ir ziurai :ruko:
Post Reply