Bendras

Motofrakcijos Chopper/Cruiser/Custom skyrius
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Re: Bendras

Post by ezhiukas »

va todel ir geriau paimti sena, riebu 88" motora. Tuo labiau kad naujesniam 96" dar ir ant alkuninio pautaupyta. Skaitau idealu butu 88" motoras su karbu, papimpintas iki 95", nepikti velenai, gear drive kitas, darytos arba tiuningines galvos ir bakerio 6 begiu deze.
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Re: Bendras

Post by Yvl »

tai bukvaliai man tik 6 begiu dezes trukst!
Peace ДА!
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Re: Bendras

Post by ezhiukas »

nu tai pora kilobaksu ir deze tavo :) Visokios revtech ar ultima pigiau, galima ir uz kokius 600$ pajamt, bet kakybe ne ta. Bet, motoras turi buti darytas, originalus motoras sestu begiu nepaveza.
User avatar
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292
Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:

Re: Bendras

Post by El Traxo »

ezhiukas wrote:va todel ir geriau paimti sena, riebu 88" motora. Tuo labiau kad naujesniam 96" dar ir ant alkuninio pautaupyta. Skaitau idealu butu 88" motoras su karbu, papimpintas iki 95", nepikti velenai, gear drive kitas, darytos arba tiuningines galvos ir bakerio 6 begiu deze.
Nu ir kiek tai in total?
dėžė žiūrau 2300$, gear kitas ~600, plius kubikai. Po to reikės platesnio kaliošo gale #-o. Už tiek dar vienas Salvage MC išeina :)
How does you do?
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Re: Bendras

Post by Yvl »

beje, vakar martynoOEM dyna pajodziau. visai shustra jawa. patiko. toli vaziuot nezinau ar patiktu
Peace ДА!
User avatar
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292
Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:

Re: Bendras

Post by El Traxo »

Yvl wrote:beje, vakar martynoOEM dyna pajodziau. visai shustra jawa. patiko. toli vaziuot nezinau ar patiktu
Ajo, po miestą šustrilint visai smagi. Tik važiuoja be garso :D
edit: dar patiko, kad vietos kojoms per akis
Last edited by El Traxo on 28 Jun 2011, 11:08, edited 1 time in total.
How does you do?
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Re: Bendras

Post by ezhiukas »

El Traxo wrote:
ezhiukas wrote:va todel ir geriau paimti sena, riebu 88" motora. Tuo labiau kad naujesniam 96" dar ir ant alkuninio pautaupyta. Skaitau idealu butu 88" motoras su karbu, papimpintas iki 95", nepikti velenai, gear drive kitas, darytos arba tiuningines galvos ir bakerio 6 begiu deze.
Nu ir kiek tai in total?
dėžė žiūrau 2300$, gear kitas ~600, plius kubikai. Po to reikės platesnio kaliošo gale #-o. Už tiek dar vienas Salvage MC išeina :)
nu jo, jei imt beikeri tai dxja susirenka. Jei daryt biudzetiskai su kokia ultima ar revtechu ir lietuvisku galvu portinimu, tai kokie 6 kilolitai susibegtu. Salvage mc su 6 begiais tai be kokiu 20 kazin ar paimsi, jei ne dyna
User avatar
Teo
Daug griuves
Posts: 2782
Joined: 21 Jul 2007, 16:09
Location: Vinius

Re: Bendras

Post by Teo »

biudzetinis variantas butu gaudyti salvage mentovska roudkinga - ten jau buna ir kubikai ir galvos ir velenai papuikinti is 6 begiai.
arba kokiu 00-01 metu lavonelis - donoras bus nebrangus - liks litu tiurlingui.
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Re: Bendras

Post by Yvl »

El Traxo wrote:Ajo, po miestą šustrilint visai smagi. Tik važiuoja be garso :D
su ta intencija sugalvojau uzsimest stock dudas iki rudenio. afdrug patiks...
Peace ДА!
User avatar
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292
Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:

Re: Bendras

Post by El Traxo »

Loud pipes... you know
Mūsų keliuose geriau būti "matomu". Pats gerai žinai
How does you do?
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Re: Bendras

Post by ezhiukas »

xz, siaip tai jei ramiai vazineji ir galvoji ne tik uz save, tai ir su tyliom dudom viskas normaliai buna. Nepastebejau kad man su endurke butu zenkliai padidejes avariniu situaciju skaicius lyginant kai vazinejau su harliu. Sezono metu i darba vazineju kasdien.
Martynas
Ganerio lankytojas
Posts: 608
Joined: 26 Feb 2010, 13:34
Location: sostine

Re: Bendras

Post by Martynas »

tylios dudos gerai, kai ilgiau vaziuoji... gali kitokiu garsu pasiklausyti... pvz pauksteliu ciulbejimo :laughing6:
Live to Ride
User avatar
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292
Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:

Re: Bendras

Post by El Traxo »

Martynas wrote:tylios dudos gerai, kai ilgiau vaziuoji... gali kitokiu garsu pasiklausyti... pvz pauksteliu ciulbejimo :laughing6:
Buvau vienu metu užsidėjęs, irgi maniau paukštelių klausysiu. Bet.. juokinga ar kam ne, moco šarmas krito iškart. Gaunasi eilinis parpaliukas. Bukvaliai kaip baikeris su kostiumu. Tada geriau jau japoną nusipirkti :kermit:
Su garsiom vairuotojai girdi, kai važiuoju šalia, tarp eilių važiuojant irgi mato-girdi, jei reikia ir vietos padaro. Ramiai pupsint būni niekam neįdomus
How does you do?
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Re: Bendras

Post by ezhiukas »

HD oficialiai pristate 2012 metu sportsterius ir touringus. Pagrindine naujiena - visi touringai gavo 103" motora su automatiniais dekompresoriais ir tepalo radiatoriais. Kiti modeliai turetu buti pristatyti liepos 20.
User avatar
sai
Slaideriu naikintojas
Posts: 2200
Joined: 07 Sep 2007, 21:14
Location: prie prudu

Re: Bendras

Post by sai »

sveikas, baikeriu skyreli. vakar vaziuoju vakarop su golpu pas mergas paskui ruscius vyrus, jie ramiai lekia per ruda sviesa ir staiga vienas saunuolis pasikelia un ratelia (kampas geras), nuleidzia ir lyg niekur nieka nuvaziuoja toliau. mallonu matyt :D martynas? pirmininkas?
race your life
Post Reply