Padekime baxuriukui
Padekime baxuriukui
Reikia enduro/cross (su lempom ir registracija) motociklo, nuo 125 iki 400 cc. - nori mokYntis vaziuoti.
Neyra daug pinigu sitam mokslui.
REKOMENDOKIT pavyzdziais ir pasiulymais (pageidautina).
Aciu.
Neyra daug pinigu sitam mokslui.
REKOMENDOKIT pavyzdziais ir pasiulymais (pageidautina).
Aciu.
—
didzhej
didzhej
mazaturiai tie, bet imho didziausias pasirinkimas tu paciu dt125, atai xt250, nx250, klr 250 labai mazai buna.
taip pat jei variklis tvarkingas tai tas dt ain kaip velns, ne ka blogiau uz mano pirdala. gal net geriau.
pabaigai, tie dt125 yra ir pigesni ir geresniu metu ir kartais su el starteriu.
p.s. teko vaziuot su nauju dt125sm, tai turiu pasakyti, kad labai patiko
taip pat jei variklis tvarkingas tai tas dt ain kaip velns, ne ka blogiau uz mano pirdala. gal net geriau.
pabaigai, tie dt125 yra ir pigesni ir geresniu metu ir kartais su el starteriu.
p.s. teko vaziuot su nauju dt125sm, tai turiu pasakyti, kad labai patiko