username,wuobliar?
BMW S1000RR ar ZX10R (2011)
BMW S1000RR ar ZX10R (2011)
tai kuris kuri? 
username,wuobliar?
username,wuobliar?
Smoothly, gently.. open the throttle!!!
- ezhiukas
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 6496
- Joined: 25 Jun 2006, 22:13
- Location: Vilnius
- Contact:
Re: BMW S1000RR ar ZX10R (2011)
BMW F800GS 
Re: BMW S1000RR ar ZX10R (2011)
jiozhegai, jau viena vistgaidi turiu. antro nenoriu 
Smoothly, gently.. open the throttle!!!
- ezhiukas
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 6496
- Joined: 25 Jun 2006, 22:13
- Location: Vilnius
- Contact:
Re: BMW S1000RR ar ZX10R (2011)
nu jei nori torko, reik imt sportsteri, pirmininkas patvirtins. FTP rodo kad net ir i indianopoli galesi nulekt 
-
Wobbler
- Kacergos extrymas
- Posts: 1626
- Joined: 08 Oct 2010, 19:16
- Location: Don't kill my vibe, bitch
Re: BMW S1000RR ar ZX10R (2011)
Nenukrypstant nuo temos:
rinkciausi BMW. Nes nuvertes maziau, labiau ciupineti patiko (ne toks 'plasmasinis' kaip ZX), geriau atrodo.
Nukrypstant nuo temos:
RSV4. Gal kas inksta nori pirkti?
rinkciausi BMW. Nes nuvertes maziau, labiau ciupineti patiko (ne toks 'plasmasinis' kaip ZX), geriau atrodo.
Nukrypstant nuo temos:
RSV4. Gal kas inksta nori pirkti?
-
Wobbler
- Kacergos extrymas
- Posts: 1626
- Joined: 08 Oct 2010, 19:16
- Location: Don't kill my vibe, bitch
Re: BMW S1000RR ar ZX10R (2011)
Pas Kawa torko peak'as virs 10000 rpm berods.Username wrote: Ner torko ten kur jo reikia.
Re: BMW S1000RR ar ZX10R (2011)
Tas pats ir pas BMW. O begiai ilgi. Tai koks tolkas? Nori pajausti max jega turi laikyti aukstas apsukas. O kai ilgi begiai ir aukstos apsukos = didelis greitis. Vadinasi letai vaziuodamas torko nejausi nei kiek. Turi minti virs 200 kad pradetum jausti arklius.
Re: BMW S1000RR ar ZX10R (2011)
bet as galvoju taip, kad nulipus nuo vistgaidzio, tai priprates laikyt aukstas apsukas.
pagal torka tai reiktu jamti cbr? nia?
pagal torka tai reiktu jamti cbr? nia?
Smoothly, gently.. open the throttle!!!
Re: BMW S1000RR ar ZX10R (2011)
R1 98 +1
Tik anas ant ~50Ag silpniau. Bisi za duzho.
08ZX10R ok, tinka. Dar suzukiai kazkokie ~07-09 litriniai irgi puse bb. Arba bigbang R1.
O beje kur motas bus jodinejamas? Nes jeigu ne autostradoje tai galingumo gali buti biski per daug
Tik anas ant ~50Ag silpniau. Bisi za duzho.
08ZX10R ok, tinka. Dar suzukiai kazkokie ~07-09 litriniai irgi puse bb. Arba bigbang R1.
O beje kur motas bus jodinejamas? Nes jeigu ne autostradoje tai galingumo gali buti biski per daug
Re: BMW S1000RR ar ZX10R (2011)
motas jamamas ziedui.
realiai megciau jamti su traction controlu, nes biskeli prisibijau galinio rato slydimo, jei jau saziningai. kartais net su 600 cc buna kad slysta, tad su litru turbut daznesnis tas jausmas.
realiai megciau jamti su traction controlu, nes biskeli prisibijau galinio rato slydimo, jei jau saziningai. kartais net su 600 cc buna kad slysta, tad su litru turbut daznesnis tas jausmas.
Smoothly, gently.. open the throttle!!!