perku: vamzdžio duslintuvui, 61-62mm vidinis diametras
-
devil_racer
- 125cc tarp koju
- Posts: 173
- Joined: 07 Mar 2010, 19:31
- Location: Vietinis
perku: vamzdžio duslintuvui, 61-62mm vidinis diametras
Gal pas ką mėtosi, arba bent jau žinotų kur ieškot
reikia 8-15cm gabaliuko..
Tiesiog Devis.
ZX-10R
ZX-6RR
ZX-10R
ZX-6RR
- ezhiukas
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 6496
- Joined: 25 Jun 2006, 22:13
- Location: Vilnius
- Contact:
Re: perku: vamzdžio duslintuvui, 61-62mm vidinis diametras
jei plonasienio, tai reikia vaziuot i servisus kur duslikais uzsiima. Jei storasienio, tai tada galima belekurioj parduotuvej kur metala ne tik pardavineja, bet ir vietoj pjausto. Tokias atliekas jie daznai net be jokiu litu atiduoda.
Re: perku: vamzdžio duslintuvui, 61-62mm vidinis diametras
skaitau eina kalba ne apie santechninius, imk neržaveiką...
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
Re: perku: vamzdžio duslintuvui, 61-62mm vidinis diametras
paziuresiu dienos sviesoje. kazkas gali buti like.
cross cojones PC
- wundis
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 7459
- Joined: 20 Jun 2007, 17:23
- Location: Šviežio sūrio kraštas
Re: perku: vamzdžio duslintuvui, 61-62mm vidinis diametras
ple, linkejimai skaitytojams is Estijos! TERE !
zodziu, ka tik pagalvojau, kad pirmininkui pats laikas pasidaryti ratbike'a. mindaugai? dajosh?
imetu pupos nuotrauka (gali buti prarudyjes tarpukojis):

zodziu, ka tik pagalvojau, kad pirmininkui pats laikas pasidaryti ratbike'a. mindaugai? dajosh?
imetu pupos nuotrauka (gali buti prarudyjes tarpukojis):

+2/-14
- Dzuku_Briedzis
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5576
- Joined: 25 May 2009, 11:33
- Location: Garažas
- Contact:
Re: perku: vamzdžio duslintuvui, 61-62mm vidinis diametras
parvezk i garaza to, ka gerei si vakara 
O jei negerei nieko - vistiek parvezk. Seima badauja
O jei negerei nieko - vistiek parvezk. Seima badauja
Dzūkų tankai nerūdija!
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
Re: perku: vamzdžio duslintuvui, 61-62mm vidinis diametras
wundi, pasakyk jiems, kad estai sucks
ratbike nzn kam daryti, kai yra gamyklinis variantas. tai pavadinimas butu: suzuki
pala, o kas karves perkels, kol ten estijoj nieko nedarai?
ratbike nzn kam daryti, kai yra gamyklinis variantas. tai pavadinimas butu: suzuki
pala, o kas karves perkels, kol ten estijoj nieko nedarai?
cross cojones PC
- wundis
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 7459
- Joined: 20 Jun 2007, 17:23
- Location: Šviežio sūrio kraštas
Re: perku: vamzdžio duslintuvui, 61-62mm vidinis diametras
taigi kiekvienam zinoma kad:
- jau trecia diena virs miesto leidziasi estu parasiutininkai
- filme "matrica" buvo naudojami estiski ginklai
Eina vyrukas Talino gatve, mato būrys sportiškai apsirengusių žmonių stovi viduryje gatvės. Paklausia praeivio:
- Kas čia vyksta?
- Kaip tai kas? Estai maratoną bėga.
kazi cia ne apie pedagogini?
Estija. Prieš įvažiavimą į žiedą, prie ženklo “eismas ratu” kabo papildoma lentelė “ne daugiau 3 kartų”.
i honda kampeli apie stabdzius:
Jei norite jaustis saugiai, visai nesvarbu kokioje firmoje pagaminti jūsų mašinos stabdžiai, svarbu kad jie būtų iš Estijos.
siaip:
Estiškame lifte:
- Jums į kokį aukštą?
- Į devintą.
- Patalynės reiks?
haha:
Kartą estas pagavo auksinę žuvelę. Tačiau, kai baigė pasakoti savo norą, žuvelė jau smirdėjo…
briedi?
Estija. Du briedžiai stovi prie balos ir iš lėto siurbčioja vandenį. Aplinkui skraido spiečiai musių. Praeina pusdienis, diena… Dvi dienos… Vienas briedis mosteli uodega. Po pusvalandžio kitas briedis taria:
- Ėėėėė… Tttu kaaško lappai nervottaas šiantien…
tikrai juokingas:
Estai zoologijos sode ilgai žavėjosi žaibiškais tinginio judesiais…
gyvenimiskas:
Pareina estų berniukas namo iš mokyklos… O ten jau laukia žmona ir du vaikai.
istorinis:
II pasaulinis.
1 diena. Vokiečiai okupuoja Estiją.
2 diena. Rusai išvaduoja Estiją iš Vokiečių okupacijos.
3 diena. Vokiečiai vėl okupuoja Estiją.
4 diena. Rusai vėl išvaduoja Estiją nuo nacių.
5 diena. Estijos pasienyje skelbiamas pavojus
apie eziuka:
Važiuoja du estai liftu. Liftas užstringa. Estai stovi. Praeina 10 minučių, 20, 30… Galų gale vienas estas paklausia kito:
- Eee…. Kaažkooo lėėėtai vaaažiuoojaaam…
apie wundi:
Estas įsidarbino zoologijos sode. Žinodamas estų būdą, direktorius paskyrė jį prižiūrėti vėžlius. Po dienos ateina ir mato: estas liūdnas sėdi prie narvo, vėžlių nėra. Direktorius klausia:
- Tai kas gi atsitiko, kur jie dingo?
- Kass, kass… Noorėėjau jiemms duotti maaistto… Tikk duriss attidariaau… O jie kaipp šokko… Ir nulekke vissii…
o ratbaikas taigi tam kad nevoktu! (cia nebe ankedcoc)
karves? jeigu dailios - briedis. jeigu ne - tiek to.
EDIT: taigi, vakar po 3 valandu miego nakties nebelabia buvo svarbu ka gerem. sian geriu greipfrutini.

- jau trecia diena virs miesto leidziasi estu parasiutininkai
- filme "matrica" buvo naudojami estiski ginklai
Eina vyrukas Talino gatve, mato būrys sportiškai apsirengusių žmonių stovi viduryje gatvės. Paklausia praeivio:
- Kas čia vyksta?
- Kaip tai kas? Estai maratoną bėga.
kazi cia ne apie pedagogini?
Estija. Prieš įvažiavimą į žiedą, prie ženklo “eismas ratu” kabo papildoma lentelė “ne daugiau 3 kartų”.
i honda kampeli apie stabdzius:
Jei norite jaustis saugiai, visai nesvarbu kokioje firmoje pagaminti jūsų mašinos stabdžiai, svarbu kad jie būtų iš Estijos.
siaip:
Estiškame lifte:
- Jums į kokį aukštą?
- Į devintą.
- Patalynės reiks?
haha:
Kartą estas pagavo auksinę žuvelę. Tačiau, kai baigė pasakoti savo norą, žuvelė jau smirdėjo…
briedi?
Estija. Du briedžiai stovi prie balos ir iš lėto siurbčioja vandenį. Aplinkui skraido spiečiai musių. Praeina pusdienis, diena… Dvi dienos… Vienas briedis mosteli uodega. Po pusvalandžio kitas briedis taria:
- Ėėėėė… Tttu kaaško lappai nervottaas šiantien…
tikrai juokingas:
Estai zoologijos sode ilgai žavėjosi žaibiškais tinginio judesiais…
gyvenimiskas:
Pareina estų berniukas namo iš mokyklos… O ten jau laukia žmona ir du vaikai.
istorinis:
II pasaulinis.
1 diena. Vokiečiai okupuoja Estiją.
2 diena. Rusai išvaduoja Estiją iš Vokiečių okupacijos.
3 diena. Vokiečiai vėl okupuoja Estiją.
4 diena. Rusai vėl išvaduoja Estiją nuo nacių.
5 diena. Estijos pasienyje skelbiamas pavojus
apie eziuka:
Važiuoja du estai liftu. Liftas užstringa. Estai stovi. Praeina 10 minučių, 20, 30… Galų gale vienas estas paklausia kito:
- Eee…. Kaažkooo lėėėtai vaaažiuoojaaam…
apie wundi:
Estas įsidarbino zoologijos sode. Žinodamas estų būdą, direktorius paskyrė jį prižiūrėti vėžlius. Po dienos ateina ir mato: estas liūdnas sėdi prie narvo, vėžlių nėra. Direktorius klausia:
- Tai kas gi atsitiko, kur jie dingo?
- Kass, kass… Noorėėjau jiemms duotti maaistto… Tikk duriss attidariaau… O jie kaipp šokko… Ir nulekke vissii…
o ratbaikas taigi tam kad nevoktu! (cia nebe ankedcoc)
karves? jeigu dailios - briedis. jeigu ne - tiek to.
EDIT: taigi, vakar po 3 valandu miego nakties nebelabia buvo svarbu ka gerem. sian geriu greipfrutini.

+2/-14
Re: perku: vamzdžio duslintuvui, 61-62mm vidinis diametras
apie lift air nakvyne prajuokino
Re: perku: vamzdžio duslintuvui, 61-62mm vidinis diametras
kadangi siandien bikeshopas duslintuvo vamzdzio, pereinamo diametro, nepasiule. klausimas, kas gamina tokius vamzdzius arba bent jau gali nezymiai pakeisti senojo vamzdzio sulenkimo kampa? tarkim dabar yra 8 laipsniu lenkimas, reikia padidinti iki 22 laipsniu
±
Re: perku: vamzdžio duslintuvui, 61-62mm vidinis diametras
visi atsakymai bikeshope
Re: perku: vamzdžio duslintuvui, 61-62mm vidinis diametras
Last edited by tomasn on 06 Sep 2011, 22:21, edited 1 time in total.
±
Re: perku: vamzdžio duslintuvui, 61-62mm vidinis diametras
nu tai tada dieze