sezon nr. 2012
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
Re: sezon nr. 2012
tema sukakota
kas imes papu?
gristame prie 2012metu ir pageidavimu sniegoseniui (sniegas - jau sestadieni)
kas imes papu?
gristame prie 2012metu ir pageidavimu sniegoseniui (sniegas - jau sestadieni)
cross cojones PC
- ezhiukas
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 6496
- Joined: 25 Jun 2006, 22:13
- Location: Vilnius
- Contact:
Re: sezon nr. 2012
pas mane pageidavimas triumph tiger 800xc arba bmw f800gs vietoj tamaros. Tik xz ar sniegosenis bus toks dosnus...mindaugasa vol.2 wrote:tema sukakota
kas imes papu?
gristame prie 2012metu ir pageidavimu sniegoseniui (sniegas - jau sestadieni)
-
Wobbler
- Kacergos extrymas
- Posts: 1626
- Joined: 08 Oct 2010, 19:16
- Location: Don't kill my vibe, bitch
Re: sezon nr. 2012
geros naujienos!!! - nenukrypstam nuo tradicijumindaugasa vol.2 wrote:tema sukakota
-
Wobbler
- Kacergos extrymas
- Posts: 1626
- Joined: 08 Oct 2010, 19:16
- Location: Don't kill my vibe, bitch
Re: sezon nr. 2012
Mano pageidavimas - bilietas keltui i Isle of Man
Ir atostogos pirmaj birzelio savaitei
Ir dar noriu odiniu knee slaideriu
Ir atostogos pirmaj birzelio savaitei
Ir dar noriu odiniu knee slaideriu
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
Re: sezon nr. 2012
o tu moki vaziuoti, kad i padangas taikai, a?tckd wrote:2012 vaziuosim su padangom ar be ju taskas
cross cojones PC
Re: sezon nr. 2012
man tai ju nereikia, bet geda i zmones isvaziuot, pirstais badomindaugasa vol.2 wrote:o tu moki vaziuoti, kad i padangas taikai, a?
less teeth, more tits.
Re: sezon nr. 2012
As tai prasysiu senelio salcio kad tiesiog duotu galimybes vaziuot kita sezona, vaziuot vaziuot vaziuot 
Re: sezon nr. 2012
o as parsysiu kaledu senio yamaha fjr 1300.... raidoutam po europa, kas in?
Live to Ride
Re: sezon nr. 2012
pirkt moca vienai kelionei per metus?
geriau pirk padangu. 
less teeth, more tits.
Re: sezon nr. 2012
a kodel vienam sezonui, gal keliems sezonams... nzn ar patiks tas modelis, bent aplinkui visi giria fjr`a
Live to Ride
- ezhiukas
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 6496
- Joined: 25 Jun 2006, 22:13
- Location: Vilnius
- Contact:
Re: sezon nr. 2012
o kam tas FJR po Europa? Lekt realiai gali tik vokieciu autobanuose, kitur greiciai riboti ir uz virsyjima baudzia. Su legaliais greiciai HD irgi puikiai susitvarko.
- El Traxo
- Rossis jam tarnauja
- Posts: 9292
- Joined: 27 Jun 2007, 23:32
- Location: Žemutiniai Bezdonys
- Contact:
Re: sezon nr. 2012
Tai išeina, apart harlio neverta su nieko lėkt, nes visi tureriai-kruizeriai važiuoja greičiau?ezhiukas wrote:o kam tas FJR po Europa? Lekt realiai gali tik vokieciu autobanuose, kitur greiciai riboti ir uz virsyjima baudzia. Su legaliais greiciai HD irgi puikiai susitvarko.
How does you do?