Keliu apsaugos Thor Force

Motofrakcijos Enduro skyrius
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Keliu apsaugos Thor Force

Post by storms »

Naka, komerciniais sumetimais parevjuvinu Thor Force keliu apsagas.
Jos skirtos tiems, kas noretu savo kelius apsaugoti siek tiek labiau nei su paprastomis apsaugomis (tarkim Acebis impact ir ko) sauganciomis tik nuo smugio, bet normaliems breisams (Asterisk, Evs ir ko) nepribrendo/nesukrapsto pinigu.

Pirma revjuvo dalis: vizualine studija

Grazus vikingas
Image
Image

Apsaugos yra anatomiskai pritaikytos, t.y. turi dydzius bei yra skirtingos kairei/desinei kojai. cia
Ant kojos tvirtinamos elastinga medziaga uzsegame velcro bei tvirtinimo dirzeliais
Image

Is vidaus apsaugos padengtos malonia medziagele
Image

Apsauga lankstosi per plastmasinius sarnyrus, kurie atkartoja kelio judesius
Image

Kelio apsauginis kauselis prie plastikiniu daliu pritvirtintas medziaga, t.y. jo padeti slankstant keli nekinta kelio atzvilgiu
Image

Baigiant vizualine apziura noretusi pazymeti, kad pagaminimo kokybe maloniai nustebino.

Tikiuosi ryt parasyti atsiliepima apie kitas sio gaminio savybes.
Jei kas noretu isigyti tokias apsaugas - MF nariams galioja kainos pagal chartija 260 LTL/pora (pasiulymo laikas ribotas)
Reklamos pabaiga.
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Re: Keliu apsaugos Thor Force

Post by mindaugasa vol.2 »

tai sau pajemej?
cross cojones PC
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Re: Keliu apsaugos Thor Force

Post by storms »

taip
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Re: Keliu apsaugos Thor Force

Post by mindaugasa vol.2 »

kada test ride?
cross cojones PC
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Re: Keliu apsaugos Thor Force

Post by storms »

taigiryt
su kiauliniais nu. join?
User avatar
Ziune
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1174
Joined: 29 Oct 2008, 17:22

Re: Keliu apsaugos Thor Force

Post by Ziune »

raidinu su tokiomi. Po visiškai vaikiškų Fox'ų jausmas rimtesnis.
Blogų atsiliepimų nelabai sugalvoju. gal tik važiuojant 5h užspaudžia pakinklius.. bet čia gal bet kurios užspaustu, o gal tiesiog perveržiu.

P.s. 5.7 pav. Sutinus kelio sąnario užpakalinei pusei padaugėja sinovinio skysčio, kuris vėliau išsilieja į kelio užpakalinėje pusėje esantį ertminį tepalinį maišelį. Dėl to didėja kelio sąnarys bei susidaro pakinklio (Beikerio) cista.
ARBEIT MACHT FREI
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Re: Keliu apsaugos Thor Force

Post by storms »

ziune, o dirzelius kryzmai segi?
Image
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Re: Keliu apsaugos Thor Force

Post by mindaugasa vol.2 »

"susidaro baikerio cista"
cross cojones PC
User avatar
Ziune
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1174
Joined: 29 Oct 2008, 17:22

Re: Keliu apsaugos Thor Force

Post by Ziune »

o reiktų #-o
storms wrote:ziune, o dirzelius kryzmai segi?
ARBEIT MACHT FREI
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Re: Keliu apsaugos Thor Force

Post by storms »

Ziune wrote:o reiktų #-o
storms wrote:ziune, o dirzelius kryzmai segi?
nezinau, bet kaipir tik dabar isradau, kad gamintojas taip liepia...
User avatar
Ziune
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1174
Joined: 29 Oct 2008, 17:22

Re: Keliu apsaugos Thor Force

Post by Ziune »

:withstupid:
storms wrote:
Ziune wrote:o reiktų #-o
storms wrote:ziune, o dirzelius kryzmai segi?
nezinau, bet kaipir tik dabar isradau, kad gamintojas taip liepia...
ARBEIT MACHT FREI
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Re: Keliu apsaugos Thor Force

Post by storms »

aj stjupid? wai aj?
User avatar
Woo
Ganerio lankytojas
Posts: 718
Joined: 14 Sep 2009, 09:58
Location: Vilnius

Re: Keliu apsaugos Thor Force

Post by Woo »

Noretau pasimatuot, S arba M, kur kaip kada?
User avatar
Ziune
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1174
Joined: 29 Oct 2008, 17:22

Re: Keliu apsaugos Thor Force

Post by Ziune »

not ya, not ya - a'm with other stupids...
storms wrote:aj stjupid? wai aj?
ARBEIT MACHT FREI
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Re: Keliu apsaugos Thor Force

Post by storms »

dydziai buna 3
S/M tinka iki 1.70m ūgio žmonėms; L/XL tinka daugumai virš 1.70m; XXL/XXXL skirta tiems, kurių kojos didesnes nei vidutiniškos.
pasimatuot galiu duot tik sitas XXL/XXXL
Post Reply