Bendras

Motofrakcijos Enduro skyrius
User avatar
Dzuku_Briedzis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5576
Joined: 25 May 2009, 11:33
Location: Garažas
Contact:

Re: Bendras

Post by Dzuku_Briedzis »

apie AWD gali Balys papasakot. Esme jei trumpai: is sudo ar i koki smelio kalna lipt gal ir nieko, bet batonu 5x daugiau kitose situacijose
Dzūkų tankai nerūdija!
User avatar
drzet'as
Jau moka vaziuoti
Posts: 376
Joined: 02 Oct 2008, 13:08
Location: Aludariu salis

Re: Bendras

Post by drzet'as »

As galvojau kad prie didelio greicio atsijungia priekis ?
no fear
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Re: Bendras

Post by storms »

priekis atsijungia kai ratu sukimosi greiciai sutampa. ten paprastas hidromotoras
User avatar
drzet'as
Jau moka vaziuoti
Posts: 376
Joined: 02 Oct 2008, 13:08
Location: Aludariu salis

Re: Bendras

Post by drzet'as »

su tokiu christini ktm'u erzberga is antros eiles pravaziavo ;]]] manau pasiteisina
no fear
tomasn
Per daug prie kompo sedi
Posts: 4717
Joined: 21 Feb 2009, 11:29
Location: Bezdonys

Re: Bendras

Post by tomasn »

tai kad amerikej indoor endurokrosa bent keli su abiem varomais ratais vaziuoja. ir geoff aaron pastoviai tarp prizininku
±
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Re: Bendras

Post by ezhiukas »

skaitau kad tikri vyrai lengvu keliu neiesko. RWD foreva!
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Re: Bendras

Post by tckd »

drysciau pastebet pora dalyku:

1 virai vaziuoja su tuo su kuo jiems sumoketa vaziuot
2 nebutinai su kuo vaziuoja viras yra geriausias daikGtas (skaityti pirma)
less teeth, more tits.
User avatar
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292
Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:

Re: Bendras

Post by El Traxo »

pažėjau džipistų žydarbius. Kas ten sako, kad endurkės daro žalą?

Atpažįstat pakatuškines Pabradės vietas?
Attachments
4xx.jpg
4xx.jpg (105.17 KiB) Viewed 1437 times
4x.jpg
4x.jpg (101.08 KiB) Viewed 1437 times
How does you do?
xkuza
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 788
Joined: 28 Aug 2008, 21:43

Re: Bendras

Post by xkuza »

Cia uzmaciau http://ikrauk.15min.lt/sportas/49667" onclick="window.open(this.href);return false; apie shudbrydziu rali, tik kazkodel niekur nedominuoja nei motofrakcija, nei virai, nei briedzio matyt, nei husabergo.

Nu tai kurwa mach, negi virai prie peciaus renkas sildytis prie bonkes vyno, o ne po shudus maurot?
zil130
Recpeta
Posts: 3956
Joined: 01 Oct 2007, 15:09
Location: 5 aukstai virsh stadiono

Re: Bendras

Post by zil130 »

Drzetas pirmas, Msis trečias. Kas miega, tigi tik sezono pati pradžia...
User avatar
Dzuku_Briedzis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5576
Joined: 25 May 2009, 11:33
Location: Garažas
Contact:

Re: Bendras

Post by Dzuku_Briedzis »

o kas cia per nepazystamasis

Image

Skaitau padpolnu partizanu daugeja, hehe
Dzūkų tankai nerūdija!
User avatar
Dzuku_Briedzis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5576
Joined: 25 May 2009, 11:33
Location: Garažas
Contact:

Re: Bendras

Post by Dzuku_Briedzis »

xkuza wrote:tik kazkodel niekur nedominuoja nei motofrakcija, nei virai, nei briedzio matyt, nei husabergo.

Nu tai kurwa mach, negi virai prie peciaus renkas sildytis prie bonkes vyno, o ne po shudus maurot?
Prasau nemaistyt.. cia ne TA PABRADE... cia... Albertaviciaus eilinis raliukas...

TO PABRADO deja siemet nebus, del visiems suprantamu ir niekam nezinomu priezasciu. Siemet mes `pass`
Dzūkų tankai nerūdija!
User avatar
Ziune
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1174
Joined: 29 Oct 2008, 17:22

Re: Bendras

Post by Ziune »

bet jau kitais metais tai mostelsime... ane? :D
Dzuku_Briedzis wrote:
xkuza wrote:tik kazkodel niekur nedominuoja nei motofrakcija, nei virai, nei briedzio matyt, nei husabergo.

Nu tai kurwa mach, negi virai prie peciaus renkas sildytis prie bonkes vyno, o ne po shudus maurot?
Prasau nemaistyt.. cia ne TA PABRADE... cia... Albertaviciaus eilinis raliukas...

TO PABRADO deja siemet nebus, del visiems suprantamu ir niekam nezinomu priezasciu. Siemet mes `pass`
ARBEIT MACHT FREI
User avatar
Dzuku_Briedzis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5576
Joined: 25 May 2009, 11:33
Location: Garažas
Contact:

Re: Bendras

Post by Dzuku_Briedzis »

Ziu - nev0pros... tik reikes kazka sumastyt, kas atpistu papus :)
Dzūkų tankai nerūdija!
zil130
Recpeta
Posts: 3956
Joined: 01 Oct 2007, 15:09
Location: 5 aukstai virsh stadiono

Re: Bendras

Post by zil130 »

Man tai pats tas moto penkių formtas, be lasf žinios :ruko: . medžiotojai gali likt. A beje galima trumpint iki 3 h, ir kiekvienas už save.
Post Reply