Bendras
- Dzuku_Briedzis
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5576
- Joined: 25 May 2009, 11:33
- Location: Garažas
- Contact:
Re: Bendras
apie AWD gali Balys papasakot. Esme jei trumpai: is sudo ar i koki smelio kalna lipt gal ir nieko, bet batonu 5x daugiau kitose situacijose
Dzūkų tankai nerūdija!
Re: Bendras
priekis atsijungia kai ratu sukimosi greiciai sutampa. ten paprastas hidromotoras
Re: Bendras
su tokiu christini ktm'u erzberga is antros eiles pravaziavo ;]]] manau pasiteisina
no fear
Re: Bendras
tai kad amerikej indoor endurokrosa bent keli su abiem varomais ratais vaziuoja. ir geoff aaron pastoviai tarp prizininku
±
- ezhiukas
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 6496
- Joined: 25 Jun 2006, 22:13
- Location: Vilnius
- Contact:
Re: Bendras
skaitau kad tikri vyrai lengvu keliu neiesko. RWD foreva!
Re: Bendras
drysciau pastebet pora dalyku:
1 virai vaziuoja su tuo su kuo jiems sumoketa vaziuot
2 nebutinai su kuo vaziuoja viras yra geriausias daikGtas (skaityti pirma)
1 virai vaziuoja su tuo su kuo jiems sumoketa vaziuot
2 nebutinai su kuo vaziuoja viras yra geriausias daikGtas (skaityti pirma)
less teeth, more tits.
- El Traxo
- Rossis jam tarnauja
- Posts: 9292
- Joined: 27 Jun 2007, 23:32
- Location: Žemutiniai Bezdonys
- Contact:
Re: Bendras
pažėjau džipistų žydarbius. Kas ten sako, kad endurkės daro žalą?
Atpažįstat pakatuškines Pabradės vietas?
Atpažįstat pakatuškines Pabradės vietas?
- Attachments
-
- 4xx.jpg (105.17 KiB) Viewed 1437 times
-
- 4x.jpg (101.08 KiB) Viewed 1437 times
How does you do?
Re: Bendras
Cia uzmaciau http://ikrauk.15min.lt/sportas/49667" onclick="window.open(this.href);return false; apie shudbrydziu rali, tik kazkodel niekur nedominuoja nei motofrakcija, nei virai, nei briedzio matyt, nei husabergo.
Nu tai kurwa mach, negi virai prie peciaus renkas sildytis prie bonkes vyno, o ne po shudus maurot?
Nu tai kurwa mach, negi virai prie peciaus renkas sildytis prie bonkes vyno, o ne po shudus maurot?
Re: Bendras
Drzetas pirmas, Msis trečias. Kas miega, tigi tik sezono pati pradžia...
- Dzuku_Briedzis
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5576
- Joined: 25 May 2009, 11:33
- Location: Garažas
- Contact:
Re: Bendras
o kas cia per nepazystamasis

Skaitau padpolnu partizanu daugeja, hehe

Skaitau padpolnu partizanu daugeja, hehe
Dzūkų tankai nerūdija!
- Dzuku_Briedzis
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5576
- Joined: 25 May 2009, 11:33
- Location: Garažas
- Contact:
Re: Bendras
Prasau nemaistyt.. cia ne TA PABRADE... cia... Albertaviciaus eilinis raliukas...xkuza wrote:tik kazkodel niekur nedominuoja nei motofrakcija, nei virai, nei briedzio matyt, nei husabergo.
Nu tai kurwa mach, negi virai prie peciaus renkas sildytis prie bonkes vyno, o ne po shudus maurot?
TO PABRADO deja siemet nebus, del visiems suprantamu ir niekam nezinomu priezasciu. Siemet mes `pass`
Dzūkų tankai nerūdija!
Re: Bendras
bet jau kitais metais tai mostelsime... ane?
Dzuku_Briedzis wrote:Prasau nemaistyt.. cia ne TA PABRADE... cia... Albertaviciaus eilinis raliukas...xkuza wrote:tik kazkodel niekur nedominuoja nei motofrakcija, nei virai, nei briedzio matyt, nei husabergo.
Nu tai kurwa mach, negi virai prie peciaus renkas sildytis prie bonkes vyno, o ne po shudus maurot?
TO PABRADO deja siemet nebus, del visiems suprantamu ir niekam nezinomu priezasciu. Siemet mes `pass`
ARBEIT MACHT FREI
- Dzuku_Briedzis
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5576
- Joined: 25 May 2009, 11:33
- Location: Garažas
- Contact:
Re: Bendras
Man tai pats tas moto penkių formtas, be lasf žinios
. medžiotojai gali likt. A beje galima trumpint iki 3 h, ir kiekvienas už save.