Ne motociklinė, vidutinio gerumo prekė
Ne motociklinė, vidutinio gerumo prekė
Sveiki, gal kam reikia naujos skalbinių džiovyklės? Nu kaip skalbyklė, tai čia džiovyklė.
Nusipirkau, jau metus stovi ir matyt, kad nebejungsiu.
Vardo nepamenu, bet kas nors domėsis tai pažiesiu garažėlį prie progos. Atrodo kad Elektroliuxas
Atiduočiau už kokius 500 Lt.
Nusipirkau, jau metus stovi ir matyt, kad nebejungsiu.
Vardo nepamenu, bet kas nors domėsis tai pažiesiu garažėlį prie progos. Atrodo kad Elektroliuxas
Atiduočiau už kokius 500 Lt.
Last edited by Ziune on 19 Dec 2011, 21:45, edited 1 time in total.
ARBEIT MACHT FREI
Re: Ne motociklinė, bet gera prekė
ziune, a kokie ismatavimai to reikalo? kei gylis 450 - manau pajamciau
Re: Ne motociklinė, bet gera prekė
toks pat kay skalbiankies. bet rulete susitikimui pajamsiu, o tu pajamk nolaidų.
Vienas frakciinis jau pažiūrės pirmas. Po to ant pažiūrėjimo skambinsiu Tau (nuo Bikeshopo 200 metrų).
Trečiadienį.
Vienas frakciinis jau pažiūrės pirmas. Po to ant pažiūrėjimo skambinsiu Tau (nuo Bikeshopo 200 metrų).
Trečiadienį.
storms wrote:ziune, a kokie ismatavimai to reikalo? kei gylis 450 - manau pajamciau
ARBEIT MACHT FREI
Re: Ne motociklinė, bet gera prekė
bijau, kad 3adieni jau nebebusiu pasiekiamas artimiausiam menesiui...Ziune wrote:toks pat kay skalbiankies. bet rulete susitikimui pajamsiu, o tu pajamk nolaidų.
Vienas frakciinis jau pažiūrės pirmas. Po to ant pažiūrėjimo skambinsiu Tau (nuo Bikeshopo 200 metrų).
Trečiadienį.
storms wrote:ziune, a kokie ismatavimai to reikalo? kei gylis 450 - manau pajamciau
jei po to sits reikals bus vis dar available - pakontaktuosim
Re: Ne motociklinė, bet gera prekė
prekė dar vis ant prekybos.
Po pirmo klejento apžiūrėjimo, apžiūrėjau ir pats, patikslinu sekančius svarbius parametrus:
plotis 600, gylis pemkažkiek, pavadinimas Whirlpool ir svarbiausia būtinas pajungimas prie ventiliacijos (ortakis 100mm).
Po pirmo klejento apžiūrėjimo, apžiūrėjau ir pats, patikslinu sekančius svarbius parametrus:
plotis 600, gylis pemkažkiek, pavadinimas Whirlpool ir svarbiausia būtinas pajungimas prie ventiliacijos (ortakis 100mm).
ARBEIT MACHT FREI
Re: Ne motociklinė, bet gera prekė
jo šem an šem.
Nufotkinsiu.
Nufotkinsiu.
sai wrote:tai gal 60x60? galetum foto imest?
ARBEIT MACHT FREI
Re: Ne motociklinė, vidutinio gerumo prekė
dar vienas rimc modelis unt pardavimą - http://auto.plius.lt/skelbimas/lengviej ... id-2013726" onclick="window.open(this.href);return false;
Perkant pastarąjį, pirmoji prekė supakuojama bagažnikan dovanų. Ačiū.
Perkant pastarąjį, pirmoji prekė supakuojama bagažnikan dovanų. Ačiū.
ARBEIT MACHT FREI
Re: Ne motociklinė, vidutinio gerumo prekė
ponas baikit jokus, trys nesupuve sabai iseina http://auto.plius.lt/skelbimas/lengviej ... id-2005040" onclick="window.open(this.href);return false;

less teeth, more tits.
Re: Ne motociklinė, vidutinio gerumo prekė
arba pusantros guskvarnos, nia?
tckd wrote:ponas baikit jokus, trys nesupuve sabai iseina http://auto.plius.lt/skelbimas/lengviej ... id-2005040" onclick="window.open(this.href);return false;![]()
ARBEIT MACHT FREI
Re: Ne motociklinė, vidutinio gerumo prekė
saabas ir guskvarna uz imprezkeZiune wrote:arba pusantros guskvarnos, nia?
less teeth, more tits.
Re: Ne motociklinė, vidutinio gerumo prekė
Jei ta impreza kas uz tokius pinigus nupirks, buk geras nufotkink pirkeja is visu pusiu 
Kur naujaką?
Re: Ne motociklinė, vidutinio gerumo prekė
beveik beveik nebeegzistuojanti markė...tckd wrote:ponas baikit jokus, trys nesupuve sabai iseina http://auto.plius.lt/skelbimas/lengviej ... id-2005040" onclick="window.open(this.href);return false;![]()
