M`BaubZo sv650s k2 tema

Motociklų konstrukcijos klausimai, remontas
tomasn
Per daug prie kompo sedi
Posts: 4717
Joined: 21 Feb 2009, 11:29
Location: Bezdonys

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Post by tomasn »

na taip, bet jei noris mikstesniu sakiu ir reikia nuplt po vienodai?
kitas reikalas, jei dar seno tepalo buvo uzsilike, telapu keitimo atveju, skaitai kad supylus 470 ml, tiek ir butu?
±
User avatar
rprznt
Ganerio lankytojas
Posts: 641
Joined: 06 Jan 2010, 23:55
Location: Vilnius/Kaunas

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Post by rprznt »

Ok, I see your point :)
User avatar
M`BaubZ
Aukstadvario dievas
Posts: 1378
Joined: 11 Jul 2009, 14:19
Location: Vilnius

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Post by M`BaubZ »

jau matau, kad mano tema vos ne į antrą technikos kampelio puslapį nuriedėjo, tai parašau, ta proga,
kad garažė givenimas viksta:

vakar va pratestavau spyruoklės nuėmimo būdą. ghetto style, kaip visada
svamo.jpg
svamo.jpg (64.82 KiB) Viewed 2440 times
paskui puoliau lupt ir draskyt:
nurinktas.jpg
nurinktas.jpg (81.88 KiB) Viewed 2440 times
ir į vakaro pabaigą prašom:
zxamo.jpg
zxamo.jpg (65.02 KiB) Viewed 2440 times
bursiu.

beje, mindaugai? gaminaisi gal kažkada swingarm toolsą iš rakto galvutės? kokio dydžio?
skaitau YRA pagrinDGINIAI ZMONIU TIPAI= plikas, su plaukais, ir didele arba maza galva. cia ne apsirikimas
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Post by mindaugasa vol.2 »

ti ziur, kad pagal diametra uztektu ir tiek. uzdedi ant virsaus ir ziuri. dar buna galvutes su pakankamai plonomis sienelemis, tai tos nelabai. kokios rusiskos, masyvios, labai. storesni dantys lieka.
cross cojones PC
User avatar
M`BaubZ
Aukstadvario dievas
Posts: 1378
Joined: 11 Jul 2009, 14:19
Location: Vilnius

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Post by M`BaubZ »

aš noriu pasiskolint, kad pačiam bulgarint nereikėtų. :) man tiktų kažkur 30 mm, gal 28.
skaitau YRA pagrinDGINIAI ZMONIU TIPAI= plikas, su plaukais, ir didele arba maza galva. cia ne apsirikimas
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Post by storms »

pas mane yra
o siaip ceervesta sjuos tabulai gamina
Arvis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5432
Joined: 21 Nov 2006, 15:42
Location: VNO
Contact:

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Post by Arvis »

Pala, taigi siemet pakabos metai? Skaitau amortikas nusipelno poilsines keliones i cekoslovakija. Ne ?
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
User avatar
M`BaubZ
Aukstadvario dievas
Posts: 1378
Joined: 11 Jul 2009, 14:19
Location: Vilnius

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Post by M`BaubZ »

ne ta alga, ne tas motociklas ir ne tie riding skillzai, kad į poilsines keliones vežt. viskas DIY.

p.s. arvi, į baikšopą termo-maikių jau paorganizavai?
skaitau YRA pagrinDGINIAI ZMONIU TIPAI= plikas, su plaukais, ir didele arba maza galva. cia ne apsirikimas
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Post by tckd »

vaziosim lengciu i nju_vasiukai_aukstadvaryz :cheers:
less teeth, more tits.
Arvis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5432
Joined: 21 Nov 2006, 15:42
Location: VNO
Contact:

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Post by Arvis »

M`BaubZ wrote:ne ta alga, ne tas motociklas ir ne tie riding skillzai, kad į poilsines keliones vežt. viskas DIY.

p.s. arvi, į baikšopą termo-maikių jau paorganizavai?
Taip! maikshopas pasiruoshes priimt kejentus.
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
User avatar
M`BaubZ
Aukstadvario dievas
Posts: 1378
Joined: 11 Jul 2009, 14:19
Location: Vilnius

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Post by M`BaubZ »

laba diena. parašysiu ilgą postą apie amortiko perrinkimą, kad pats nepamirščiau, kaip
daryt, o ir kitiems gal įdomu?

čia kadangi dedu kietesnę spyruoklę, o ir šiaip ten nekažką, tai nusprendžiau
pasikietinti kawasaki amortiko reboundą, t.y. įmest porą papildomų shimsų ir
šlakelį naujo tepalo.

kad amortikas ištrauktas ir spyruoklė nuimta jau rašyta prieš du mėnesius. toliau paties amortiko ardymas:
1. apatinis dangtelis nukalamas su zubyla ir molotoku.
2. išleidžiamas azotas. či buvo įdomus siurprizas, nes pas mane bybį ten kas buvo tam rezervuare. tai čia, skaitau,
visiems reikėtų atkreipti dėmesį, pas ką motai iš visokių aukcionų ir šiukšlynų ir šiaip, kad gali jau kažkas būti
nagus prikišęs, nes kaip gi neprikiši, kai ant amortiko nematytas dalykas - mašininis ventilis! iš principo, gal būtų
užtekę nuo šitos vietos nieko nedaryt, tik prisipildyt iš naujo ir jau geriau važiuotų, bet pažinimo džiaugsmo traukiamas
tęsiu toliau.
3. daugelyje nistrukcijų internetuose šitoj vietoj siūloma lupt lauk azoto pūslę, o tada brutaliais smaukomaisiais judesiais
išlupti už štoko seal-head'ą ir stūmuoklį. bet radau ir įdomesnį variantą: išėmus fiksacinį žiedą iš po ruonio galvos įpūsti
pūslėn šiek tiek oro ir štokas su viskuo, kas ant jo sumauta palengva išlenda lauk. tuo būdu mažiau streso pagrindiniam
o-ringui + tepalo fontanas pridedamas nemokamai.
air-in-piston-out.jpg
air-in-piston-out.jpg (66.76 KiB) Viewed 2331 times
4. išpilam lauk tepalą, kiek liko neišsitaškiusio, ir, išleidę orą, išimam pūslę.
analizai.jpg
analizai.jpg (49.19 KiB) Viewed 2331 times
5. toliau pailiustruoju stūmuoklį ir tai, kas darosi sukinėjant reboundo varžtą: skirtumas mizernas...
pistonas+adata.jpg
pistonas+adata.jpg (55.34 KiB) Viewed 2331 times
6. dar galiu pailiustruoti suspaudimo reguliavimo daiktą:
comp. adj..jpg
comp. adj..jpg (61.69 KiB) Viewed 2331 times
suspaudimo metu tepalas teka pagal rodykles iš pagrindinės kameros į rezervuarą ir jo prateka tiek, koks yra tūris štoko dalies, sulendančios į amortiką,
t.y., jei amortiko vidinis diametras 40mm, štoko 16mm ir, skaykim, kad amortiką suspaudžiam 10mm, tai per comp adjusterį prateka apie 2cm^3 tepalo,
kai tuo tarpu per comp. stacką ant stūmuoklio - 10,6cm^3. tai va. reguliavimas darosi taip: skylė centre yra for low-speed ir reguliuojasi su adata;
po tomis šešiomis skylėmis aplink sėdi dar vienas shim stackas, prispaustas su spyruokle ir high-speed varžtas keičia tos spyruoklės preload'ą.
7. baisiausia dalis: štoko galas, ant kurio užsisuka veržlė yra užplaktas, kad ana niekaip neatsisuktų. pas showa anortikus tas pats užplakimas laiko ir tą skylę, kurioje sėdi
reboundo adata. tai reikia atsargiai ir akuratnai nudildinti viršutinę sriegio dalį kartu su dalimi veržlės, kol jau ją galima atsukt.
nudildintas shtokas.jpg
nudildintas shtokas.jpg (69 KiB) Viewed 2331 times
8. ir viskas. paberiam šimsus ir susirašom viską, kad po to nebūtų bėdos surinkt:
šimsai.jpg
tęsinys sledujet.
Last edited by M`BaubZ on 27 Apr 2012, 00:00, edited 1 time in total.
skaitau YRA pagrinDGINIAI ZMONIU TIPAI= plikas, su plaukais, ir didele arba maza galva. cia ne apsirikimas
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Post by storms »

jei reikes kokiu shimsu - just ask
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Post by tckd »

patiko varstoto stalas.

nepatiko kad buvo priminta kai lekiant per vupsus atsisuko bergo shtokas.
less teeth, more tits.
tomasn
Per daug prie kompo sedi
Posts: 4717
Joined: 21 Feb 2009, 11:29
Location: Bezdonys

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Post by tomasn »

kiek pamenu, ant saibu jokiu uzrasu nera. slankmaciu matavai? kad neissibegiotu saibos ir visus kitos dalys, gerai jas suverti ant kokiso vielos ar laido.
laukiame dalies apie uzpildyma azotu :grauziu:
±
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Post by storms »

na tai siaip tai bus linksmoji dalis
Post Reply