Tusovke persimetineja i Klaipeda...

Motofrakcijos Enduro skyrius
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by w919 »

siaip nelabai patiko, bet pliusas uz dailu atpasakojima. :)
How do you get fast lap times? With ease.
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Re: Tusovke persimetineja i Klaipeda...

Post by w919 »

didzhej wrote:Kaip rase kitokie saltiniai, si savaitgali tusovke persimeta ir Klaipeda...

Taigi va sitaip va...

Image

P.S. Padangos ne prieko. Neziurekite!
E, a ko numeris nemaskuotas???
How do you get fast lap times? With ease.
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

didzhej wrote: 4) prasidirbus motorui iki "silto/darbinio" pradejo gesti, kaip tik pasukdavau runkenele...
Nepameni pas niek atokio simptomo? Ble viskas tame susiktam akume buvo. Mano atveju lievas kontaktas ant klemo! O tiek vargo buvo.

Juk akumas maitina komutatoriu, is cia ir beda kai maisto truksta!

Tai namo grizai is Klaipedos?
User avatar
_hey
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 988
Joined: 01 Jul 2006, 10:53
Location: Vilnius
Contact:

Post by _hey »

gi dabar dziaugias uosvijos siluma :P

prastai enduro foruma skaitai :evil:
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

_hey wrote:gi dabar dziaugias uosvijos siluma :P

prastai enduro foruma skaitai :evil:
neskaiciau. prasom cia nesiraukstyt. netinka prie veido!
User avatar
_hey
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 988
Joined: 01 Jul 2006, 10:53
Location: Vilnius
Contact:

Post by _hey »

atsiprasom :!:

tik prasau, paimkit atgal rauksles [-o<
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

Tai herr.Dainius irgi pasake, kad del akumo!

Nulekiau ant greito paskiau i did.miestty pardotuven - akumo. Bet klaipedoje visi moto salonai prades darba sestadieniais tik nuo 03.01... gi.

Uosvija rulz.

pe.es. pamatytumete uosves veida, kaip "mocas" is misko issoko!!! :)

didzhej
Rashyd
Slaideriu naikintojas
Posts: 2406
Joined: 26 Jun 2006, 13:25

Post by Rashyd »

tai pakrauk ta savo akuma, gal dar patarnaus kiek... su mashinos akumu krautuvu, uosvija gal turi?
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

Nea, neturi... net garazo neyra.

Siaip ar taip, akumas garantinis (jis igytas 2006-08)! Juta biski nevisai bus patenkinti... manau.

didzhej
Rashyd
Slaideriu naikintojas
Posts: 2406
Joined: 26 Jun 2006, 13:25

Post by Rashyd »

nu tai manau nekroves negali pykt.. pakrauk ir ziurek ar laiko itampa ar ne
jei del savo makaules nusodinai kuom jei kalti?
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

Itarimas buvo, kad signalizacija.. bet NE!
Nes ji nejunginejama buvo, bo laikoma garaze.
Antra, delto, kad nenaudojau jo ~1-2 men?
Nu gal...

Siaip papykti turiu, cia kaip ir garbes reikalas.

Skaityk, o jei buciau tik del "rideout" atvaziaves? O ne delto, kad ... uosvija lankau? Eee??? Pralomas butu prietaisu skydelyje ir kumstis gipse! Zinai, dabar zmones, sako, nestabilios psichines busenos, neduod D. koki isorini dirgikli, o jei dar va toki!?

didzhej
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

Jus geriau paklausykit kaip tas grybas is BTV nusisneka. Ble kaip as jo nekenciu! Pasitaikytu kur prie balos, tai tikrai purvais apdrabstyciau. Su salyga, kad neturiu kuo drabstyt, lipciau i bala ir nuogom rankom pakabines dideli shuda, mesciau veidan.

Aciu, dienorasti. Palengvejo.

edit: as cia apie "Dakaro transliacijas".
User avatar
_hey
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 988
Joined: 01 Jul 2006, 10:53
Location: Vilnius
Contact:

Post by _hey »

sutinku su visais auksciau isdestytais zodziais. klausant bandai klausyt anglisko teksto nes sh shneka...

p.s. cia apie dakaro transliacijas.
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

Mielas dienorasti: as dakaro apzvalgas ziurau nakti per Eurosport.
Aciu BTV, kad dar jo neradau!

didzhej
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

REzJumĖ!

Akumas dead!
So dead, kad toks ir liks!
Meistrai pasake RIP jam.

Dar pasake, kad sitas ir neturejo veikti (nes cia ne akumas, o gaidys).
& Dar pasake, kad eik i ten kur pirkai kol dar garantija nesibaige!

Tai dar viena is ryzonu, kodel turiu buti greitai Jutoje!!!

Aciu AKUMUI. ](*,)

P.S. Ir atsitiko taip tikrai ne delto, kad raktelis buvo paliktas. O delto, kad pas ji viduje kazkas susipise. Dave iki 24-30Voltu, nei vieno ampero nepaprase. Zats mean... suds su bubukais.

=; chao!

didzhej
Post Reply