Motofrakcijos Enduro skyrius
_hey
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 988 Joined: 01 Jul 2006, 10:53
Location: Vilnius
Contact:
Post
by _hey » 09 Jan 2007, 11:27
vazuojam !
startas sausio 13 diena, į Pabradės pusę.
dalyvių registracija nuo 9 val. starto vietos dar nepaskelbė.
reglamentas
cia
registruotis privalu iki 11 dienos, nes ruosiu motociklistams sumazinta kelio knyga.
detaliau
cia
nuotraukos is antro etapo
cia
storms
Dievo treneris
Posts: 14138 Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:
Post
by storms » 09 Jan 2007, 11:33
wtf?
"Reikia tik noro vaþiuoti, ưiltesnĆ«s aprangos ir skaitmeninio fotoaparato (bĆ»tina, jei norite dalyvauti Ć
Renaz
Site Admin
Posts: 4903 Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat
Post
by Renaz » 09 Jan 2007, 11:35
Advanced publika renkasi! Su skaitmeniniais fotoaparatais! Ne siaip sau. O jei i bala zemyn galva ikrisi. Nostolei. Kas kontpensuos?
_hey
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 988 Joined: 01 Jul 2006, 10:53
Location: Vilnius
Contact:
Post
by _hey » 09 Jan 2007, 11:39
px aparatas, bile vaziuokit, visvien nelaimesit
storms
Dievo treneris
Posts: 14138 Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:
Post
by storms » 09 Jan 2007, 11:41
o tai ko ten vaziuot, kei nelaimet?
po kelis ten vaziuojama?
ir isvis, ar uztenka benzo?
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138 Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius
Post
by w919 » 09 Jan 2007, 11:41
Renaz wrote: Advanced publika renkasi! Su skaitmeniniais fotoaparatais! Ne siaip sau. O jei i bala zemyn galva ikrisi. Nostolei. Kas kontpensuos?
sito pasisakymo is taves nesitikejau!! pasitaisyk!!!
How do you get fast lap times? With ease.
_hey
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 988 Joined: 01 Jul 2006, 10:53
Location: Vilnius
Contact:
Post
by _hey » 09 Jan 2007, 11:42
vaziuojama po viena :!: manau, jau didelis - nebijosi.
startuojama kas minute. startuosim arba pirmieji, arba po pro klases.
didzhej
Dievas
Posts: 10029 Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:
Post
by didzhej » 09 Jan 2007, 11:48
masiskumas yra privalumas ypac kaip nesijauti patyres laimetojas!
—
didzhej
Renaz
Site Admin
Posts: 4903 Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat
Post
by Renaz » 09 Jan 2007, 11:48
w919 wrote: Renaz wrote: Advanced publika renkasi! Su skaitmeniniais fotoaparatais! Ne siaip sau. O jei i bala zemyn galva ikrisi. Nostolei. Kas kontpensuos?
sito pasisakymo is taves nesitikejau!! pasitaisyk!!!
Taisausi. Storms, jei nesugebi susigrabaliot kapeiku kazkokiam skaitmeniniui fotikui, tai kam tau is vis mocas ir kur tu ten vaziuosi tarp vyru su nuliovais dzipais?!
(ar gerai pasitaisiau?)
Rashyd
Slaideriu naikintojas
Posts: 2406 Joined: 26 Jun 2006, 13:25
Post
by Rashyd » 09 Jan 2007, 11:50
Nevaziuosiu, nes negaliu vaziuot.
_hey
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 988 Joined: 01 Jul 2006, 10:53
Location: Vilnius
Contact:
Post
by _hey » 09 Jan 2007, 11:54
del naujos sukuosenos neiseina salmo uzsidet :?:
Rashyd
Slaideriu naikintojas
Posts: 2406 Joined: 26 Jun 2006, 13:25
Post
by Rashyd » 09 Jan 2007, 11:58
jo, dėl objektyvių ir subjektyvių priežasčių viseto negaliu.
didzhej
Dievas
Posts: 10029 Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:
Post
by didzhej » 09 Jan 2007, 11:58
as nemylou borato, as nekenciu rashydo!!!
edit: uzdejau minusa
—
didzhej
storms
Dievo treneris
Posts: 14138 Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:
Post
by storms » 09 Jan 2007, 12:06
didzhej wrote: as nemylou borato, as nekenciu rashydo!!!
edit: uzdejau minusa
kurbledzvake?
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138 Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius
Post
by w919 » 09 Jan 2007, 12:47
Renaz wrote: w919 wrote: Renaz wrote: Advanced publika renkasi! Su skaitmeniniais fotoaparatais! Ne siaip sau. O jei i bala zemyn galva ikrisi. Nostolei. Kas kontpensuos?
sito pasisakymo is taves nesitikejau!! pasitaisyk!!!
Taisausi. Storms, jei nesugebi susigrabaliot kapeiku kazkokiam skaitmeniniui fotikui, tai kam tau is vis mocas ir kur tu ten vaziuosi tarp vyru su nuliovais dzipais?!
(ar gerai pasitaisiau?)
neblogai! puse pliuso. dabar dar ta bobiska "o jei i bala" pataisyk!
How do you get fast lap times? With ease.