2012 motociklai

Visos su motociklizmu susijusios diskusijos
User avatar
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292
Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:

2012 motociklai

Post by El Traxo »

Nu nein prašokti 2012 m. temos :)

Arpilija :) Caponord 1200 pristatyta bublikai. Dar vienas konkurentas Multistradai ir gal Supertenerei. GSui skaitau nekonkurentas.

Image
Image

Referred to as either the Tuareg or Caponord, both revivals of old Aprilia badges for its dual-sport models, the bike is clearly based on the existing Dorsoduro.

It shares exactly the same frame – a part-alloy, part-steel design – and suspension, as well as using the same DOHC V-twin engine. In the Dorsoduro, the motor is available as both an 1197cc, 130bhp version and a 92bhp, 749cc unit.

For the new machine, which clearly has more of a long-distance touring intention, the bigger motor seems most likely to be used, although Aprilia could opt to offer two models.
How does you do?
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Re: 2012 motociklai

Post by tckd »

tai siton temon nugula dar debesis kelioniniu kuvaldu an 2012

litrinis Veršiukas 1000. skaitau ir apriljos konkurentas labai.

Image

gonda crosstourer 1200, supertenere draugelis labai?

Image
less teeth, more tits.
User avatar
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459
Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas

Re: 2012 motociklai

Post by wundis »

nzn man tas kostminio laivo "Aprilia" sonas...

imho motociklas is sono turetu atrodyti mazdaug taip:
Image]
o ne taip
Image
+2/-14
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Re: 2012 motociklai

Post by tckd »

zodziu viska susumavus tai touringo an litru metai (is bedos tiks ir ne an litro bele touringas)
tie kur sako kad ziedometai tai te loxeliai is kaimo.

Image
less teeth, more tits.
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Re: 2012 motociklai

Post by Yvl »

ehehehe prisiminiau kaip kadais vienam veikejui shita grozi padovanavajom:
Image
Peace ДА!
Wobbler
Kacergos extrymas
Posts: 1626
Joined: 08 Oct 2010, 19:16
Location: Don't kill my vibe, bitch

Re: 2012 motociklai

Post by Wobbler »

Aah karamba prisiminiau: gi 2012'ais pamatysim baby MV Agusta.

Motociklizmo pasaulio Kylie Minogue - daili isvaizda, grakstus sudejimas ir grazi sikna. Negaliu sulaukt!
User avatar
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292
Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:

Re: 2012 motociklai

Post by El Traxo »

Honda, atsižvelgusi į "prosby trudiaščichsia" ir į tai, kad 2012 - žiedo metai, siūlo kainų mažėjimo metą.
Anonsuota 2012 m. modelio CBR125R lentynos* kaina, kuri iškonvertavus valiutas yra ...... ~6100Lt.
Ką į tai konkurentai? Batkos minskų gamykla vėl raunasi plaukus? Agrotiekimas rimtai svarsto išsiparduoti ir užsidaryti. :albino:

Image

* lentyna Indijoje
How does you do?
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Re: 2012 motociklai

Post by ezhiukas »

vakar patestdraivintas Victory High Ball
Image

Motocikliukas atrodo graziai, bet turiu pripazinti kad is 106" motoro tikejausi daugiau traukos. Kazkaip pasuki gaza, tai jis panasu kad biski susimasto, o tada pradeda vaziuot. Gal ir normalu, gal per daug tikejausi. Bet susidare toks ispudis kad paskutiniai testuoti harliai valino kur kas geriau. Tiesa, pas juos motorai biski pabombinti buvo, 103" deuce su screaming yvl galvom ir xz kaip bombintas wide glide. Beje, labai keistai atrodo zydros spalvos spidiko apsvietimas :gayfight:
User avatar
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292
Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:

Re: 2012 motociklai

Post by El Traxo »

Prie spydiko apšvietimo turiu žydrų led'ų rinkinį aplink rėmą ir ratus :hippy:
How does you do?
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Re: 2012 motociklai

Post by ezhiukas »

ai, kas dar patiko, tai labai kulturingai sumontuotas tepalo radiatorius. Graziai, tarp remo vamzdziu, is sono praktiskai nesimato.
User avatar
Teo
Daug griuves
Posts: 2782
Joined: 21 Jul 2007, 16:09
Location: Vinius

Re: 2012 motociklai

Post by Teo »

ezhiukas wrote: Beje, labai keistai atrodo zydros spalvos spidiko apsvietimas :gayfight:
negrai labai mėgsta visokius blizgučius ir pašvietimus - gal jiem ir orientuotas modelis?
User avatar
Teo
Daug griuves
Posts: 2782
Joined: 21 Jul 2007, 16:09
Location: Vinius

Re: 2012 motociklai

Post by Teo »

El Traxo wrote:
Arpilija :) Caponord 1200 pristatyta bublikai. Dar vienas konkurentas Multistradai ir gal Supertenerei. GSui skaitau nekonkurentas.

taip išeina kad Bonduelis aplenkė laiką 7 metais, 2005 metais paleidęs Ulysą. tik gaila kad jau nebegamina...
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Re: 2012 motociklai

Post by storms »

a ko mes nepasnekam apie sita modeliuka?
http://www.honda.co.uk/motorcycles/adve ... osstourer/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Re: 2012 motociklai

Post by ezhiukas »

laukiam kol Vito suorganizuos nauju hondu testdraiva, tada snekesim :)
User avatar
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292
Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:

Re: 2012 motociklai

Post by El Traxo »

storms wrote:a ko mes nepasnekam apie sita modeliuka?
http://www.honda.co.uk/motorcycles/adve ... osstourer/" onclick="window.open(this.href);return false;
Vakar pasedėjau. Overall atrodo :thumbright: Gal tik kiek sunkokas - apie offroadus galima pamiršt.
Įdomiausia išbandyti su duall clutch ir bėgių mėtymu ant renkenos. Testraidas užbukintas :ameba:
How does you do?
Post Reply