Shoping and fcuking

Motofrakcijos Enduro skyrius
Post Reply
User avatar
_hey
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 988
Joined: 01 Jul 2006, 10:53
Location: Vilnius
Contact:

Post by _hey »

hehe, kai saka, astrinam aki, kad perkant kuo maziau butu galimybiu apsigaut ;-)

edit: man dar pradziai reik nusipirkti gera case'a uz pigiai, harda ir ttt :-k
edit2: kazkaip ar tik man atrodo, bet kad pagrindiniu komponentu kainos per pastaruosius 1,5 metu nelabai pasikeite #-o tikejausi, kad ramai atpige bus :D
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

Na as taip ilgai kainu neseku, bet man jos rodos mazesnes.
Bent jau mazesnes, nei galvojau, kad bus :)

O tai ka senelis atnese neatsakei...!

didzhej
User avatar
_hey
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 988
Joined: 01 Jul 2006, 10:53
Location: Vilnius
Contact:

Post by _hey »

jau lapkriti sakiau, kad neatnes - nepasakiau, kur pinigai padeti :P

anyway, jei patiks, tas ribota perkamaja galia turintis senelis gales nupirkti sausio pabaigoj teisingus mx batus :!:
User avatar
_hey
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 988
Joined: 01 Jul 2006, 10:53
Location: Vilnius
Contact:

Post by _hey »

didzhej wrote:Na as taip ilgai kainu neseku, bet man jos rodos mazesnes.
Bent jau mazesnes, nei galvojau, kad bus :)
tiesiog pries ~1.5 metu pirkau nauja kompa ir kazkaip lyg ir tada mokejau uz 500 mb ramo iki 200 lt :-k reiks tiksliau paziuret sf :^o
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

Nelaiku tu cia sugalvojai apie savo ta technika tupcioti :)
Sventes reikia pralaukt.

Kas del batu, tai ir as baisiai laukiu SENELIUKO injekcijos pinigineje! - issirinksiu geriausius man!

didzhej
User avatar
_hey
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 988
Joined: 01 Jul 2006, 10:53
Location: Vilnius
Contact:

Post by _hey »

na mano atveju nesh latviskas senelis ir anas labai letas - sake tik sausio pabaigai ateis :D
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

latviskas- estiskas- skandinaviskas kox skirtumas, kaip taip letai nesa.

Sedziu, rasineju cia laiskus i visokius e-shopus bld.

didzhej
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

Neterskit temos!
Rashyd
Slaideriu naikintojas
Posts: 2406
Joined: 26 Jun 2006, 13:25

Post by Rashyd »

User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

Susikalbejau su vienu vokietuku, kuris paskelbe skelbima stai tokia nuotrauka:

Image

Tada uzprasiau, kad atsiustu daugiau nuotrauku. Atsiunte:

Image

Image

Eina nx, koks grauztukas...
Rashyd
Slaideriu naikintojas
Posts: 2406
Joined: 26 Jun 2006, 13:25

Post by Rashyd »

pagal paskirti naudotas nu? Galetu aisku isblizgitnti ir atsiusti, kad bobute vazinejo i baznycia ir karves perrist.

Bet velgi, as nesirizciau pirkti moto vien pagal nuotrauka. Nu vistiek reikt atsisesti, uzsivesti, pravaryti kazkiek.. gi.. arba is salono, kai matai prasisuka, uzsistovejusius motus stumia uz more reasonable price (Vee kaip pirko)

tiesa savo ttr'a emiau nevaziuojanti, bo nesugebejo uzvesti po 2 metu stovejimo. nu bet pasiseke, plius yamahu taisymo kursus praejau...

Renai, tavo vietoje, jei netureciau moto ir reiktu kokio 3-5 metu senumo, imciau kokias 3 laisvas dienas, masina su priekaba ir nulekciau fokietijon ar su keltu nuplaukciau pries tai susidejes pliusus prie ineto skelbimu. praketum, paziuretum 10 variantu, nusideretum ir atsiveztum ko nori. Kainuotu pridejus transportavima ne ka pigeu, bet gautum daigta.
nu bet as megstu keliones... gla ne visiem patinka trankytis fokietijoj..
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

Trankytis tai galima, bet vokieciu kalbos nemoku. Be to siek tiek problematiska su tom 3-5 dienom...

edit: atkreipk demesi kaip tepalai per visas tarpines sunkiasi...
Arvis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5432
Joined: 21 Nov 2006, 15:42
Location: VNO
Contact:

Post by Arvis »

Rashyd wrote:...
Renai, tavo vietoje, jei netureciau moto ir reiktu kokio 3-5 metu senumo, imciau kokias 3 laisvas dienas, masina su priekaba ir nulekciau fokietijon ar su keltu nuplaukciau pries tai susidejes pliusus prie ineto skelbimu. praketum, paziuretum 10 variantu, nusideretum ir atsiveztum ko nori. Kainuotu pridejus transportavima ne ka pigeu, bet gautum daigta.
nu bet as megstu keliones... gla ne visiem patinka trankytis fokietijoj..
uz menka supratima gauni -
Cia yra lietuvio kaimiecio svaiciojimai, kaip tau ten nuvaziavus is kaires is desines dygs pigus motociklai ir tu juos ziuresi ir rinksies papigiaja...

Realybej bus taip kad tu prasipises savaite laiko paziuresi viena motocikla, bo kiti jau bus parduoti arba tu tiesiog nerasi kur jie yra... galu gale tu ta viena nusipirksi 2X brangiau ir atsivezhes rasi akmeni karteryje su va tokiu piesinuku :

:pazors:
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
User avatar
_hey
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 988
Joined: 01 Jul 2006, 10:53
Location: Vilnius
Contact:

Post by _hey »

nieko neiziuriu neiprasto tiek pirmojoje, tiek kitose nuotraukose :-k
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

_hey wrote:nieko neiziuriu neiprasto tiek pirmojoje, tiek kitose nuotraukose :-k
antroje nuo virsaus nuotraukoj paziurek i ta vieta kur galva susijungia su bloku. nuo tarpines zemyn tepalai varo... tiek per cilindro galvo starpine, tiek per dangteli... viskas kas po galva apmyzta tepalu. Remas vietomis surudyjes, variklio apsaugos nebebera, sedyne kita nei pirmoj nuotraukoj... Toks jausmas, kad cia kitas mocas lyginant su pirma nuotrauka.
Post Reply