Motokrosas

Viskas apie motociklų sportą
tts
Ganerio lankytojas
Posts: 573
Joined: 23 Jul 2008, 10:35
Location: south park

Re: Motokrosas

Post by tts »

ajuoptvjmat. :ruko:
e, a idomu dzesikonis si zezuona katroj klasej viniosis? :grauziu:
User avatar
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292
Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:

Re: Motokrosas

Post by El Traxo »

zil130 wrote:Iš facebook
Arunas Gelazninkas
‎Dėkoju visiems savo sirgaliams jei tokių buvo :) galbut dar kada susitiksime...
P.S. Iš MX pusės visada galiu duot patarimų jei tik kas domintu:)
Tai te vienas gerbėjas gerai parašė. Reziumuoju - bb te viskas baigta.
Praeis keli mėn., grįš viskas į savo vėžes. Netikiu, kad tokie važiuotojai staiga viską mes, kai visi draugeliai aplinks smaugs ir birbins. Vakumas tik kosTmose, fizikų labuose ir maximos pakuotėje
How does you do?
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Re: Motokrosas

Post by Yvl »

N.Balciunas irgi kadais krosa mete. Po metu gryzo. Po to jo priekabininkas R.Dzelzis matyt tikrai isejo pencyjon, tai Narsutis dar kelis metus kvada smauge. Not sure, ar nebesmaugia po siai dienai. Reik pachekint LMSF analus. Ot diedukas parako turi!
Peace ДА!
zil130
Recpeta
Posts: 3956
Joined: 01 Oct 2007, 15:09
Location: 5 aukstai virsh stadiono

Re: Motokrosas

Post by zil130 »

Paskutinis bet ne paskutinis Balčiūno smaugims buvo baikerių viduržiemy, tai ans da su fazėm.
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Re: Motokrosas

Post by Yvl »

zil130 wrote:Paskutinis bet ne paskutinis Balčiūno smaugims buvo baikerių viduržiemy, tai ans da su fazėm.
kiec diedukas nu!
Peace ДА!
User avatar
Dzuku_Briedzis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5576
Joined: 25 May 2009, 11:33
Location: Garažas
Contact:

Re: Motokrosas

Post by Dzuku_Briedzis »

Gelaznikas wrote: P.S. Iš MX pusės visada galiu duot patarimų jei tik kas domintu:)
Nu va.. bus galima uz pigiai pasiimt treneriuka mokyklai (kaip kazkada klausimas buvo, ka imt)
Dzūkų tankai nerūdija!
zil130
Recpeta
Posts: 3956
Joined: 01 Oct 2007, 15:09
Location: 5 aukstai virsh stadiono

Re: Motokrosas

Post by zil130 »

Briedi jei tu važiuot nenorėsi, joks treneris tavęs neprivers.
tts
Ganerio lankytojas
Posts: 573
Joined: 23 Jul 2008, 10:35
Location: south park

Re: Motokrosas

Post by tts »

draugas zelionka sako gryna tiesa
tts
Ganerio lankytojas
Posts: 573
Joined: 23 Jul 2008, 10:35
Location: south park

Re: Motokrosas

Post by tts »

lengtyne :pagausiu:

Image
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Re: Motokrosas

Post by Yvl »

nu nors persipleshk...
Peace ДА!
tts
Ganerio lankytojas
Posts: 573
Joined: 23 Jul 2008, 10:35
Location: south park

Re: Motokrosas

Post by tts »

i fidi vakare gi spesi :glasses7:
User avatar
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459
Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas

Re: Motokrosas

Post by wundis »

bet tai dizaino elementai kokie !
+2/-14
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Re: Motokrosas

Post by Yvl »

tts wrote:i fidi vakare gi spesi :glasses7:

fidi pokui. ryte pas Vito hondas naujas lauzhysim gi
Peace ДА!
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Re: Motokrosas

Post by storms »

mes pas vito ant 3
ryte enduroatidaryms
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Re: Motokrosas

Post by Yvl »

ash pas vito 10:20
Peace ДА!
Post Reply