Traktoriu remonto klausimai
- ezhiukas
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 6496
- Joined: 25 Jun 2006, 22:13
- Location: Vilnius
- Contact:
Re: Traktoriu remonto klausimai
sunkiai su sporsteriais. Nelabai jie kam idomus, sroteliai is didesniu paprastai daromi 
- Abbath
- Kacergos extrymas
- Posts: 1615
- Joined: 08 Apr 2009, 16:45
- Location: Jei paklausi kokiame jis gyvena rajone....
- Contact:
Re: Traktoriu remonto klausimai
Yra mano FXR sakes pilnai likusios, netgi su tiltais. Tik stapdziai evo, bet uztat 2 diskai.
Ai nepaminoejau, jos tokios pat kaip ir sportsterio. Aisku ne kaaip pirmininko, pas ji 2007.
Ai nepaminoejau, jos tokios pat kaip ir sportsterio. Aisku ne kaaip pirmininko, pas ji 2007.
Užrašas ant Mindaugo tilto: Wilno nasze.
Ir vietinių gyventojų atsakymas: Хуй вам!!!
Ir vietinių gyventojų atsakymas: Хуй вам!!!
- ezhiukas
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 6496
- Joined: 25 Jun 2006, 22:13
- Location: Vilnius
- Contact:
Re: Traktoriu remonto klausimai
o tai kas tom sakem yra. Imesk fotkes kiek tas sporsteris sumaltas, ivertinsim
- El Traxo
- Rossis jam tarnauja
- Posts: 9292
- Joined: 27 Jun 2007, 23:32
- Location: Žemutiniai Bezdonys
- Contact:
Re: Traktoriu remonto klausimai
Laba diena, rokerei
Norėčiau prasi(valyt)plaut kniaukiančio yvlo oro filtrą. Kokia chemija paded? Ir kur jamt?
Norėčiau prasi(valyt)plaut kniaukiančio yvlo oro filtrą. Kokia chemija paded? Ir kur jamt?
How does you do?
- Abbath
- Kacergos extrymas
- Posts: 1615
- Joined: 08 Apr 2009, 16:45
- Location: Jei paklausi kokiame jis gyvena rajone....
- Contact:
Re: Traktoriu remonto klausimai
benzinu ir taptuku issiplauni ir su oru is vidaus isputi, isnaujo sutepi ir vaziuoji.
Užrašas ant Mindaugo tilto: Wilno nasze.
Ir vietinių gyventojų atsakymas: Хуй вам!!!
Ir vietinių gyventojų atsakymas: Хуй вам!!!
- El Traxo
- Rossis jam tarnauja
- Posts: 9292
- Joined: 27 Jun 2007, 23:32
- Location: Žemutiniai Bezdonys
- Contact:
Re: Traktoriu remonto klausimai
a nuo kada screaming eagle filtras tepamas? da ant pačio filtro parašyta do not oilAbbath wrote:benzinu ir taptuku issiplauni ir su oru is vidaus isputi, isnaujo sutepi ir vaziuoji.
Jaučiu lygis bus nefrasasYvl wrote:Otai k&n shmara nelygis?
How does you do?
- Abbath
- Kacergos extrymas
- Posts: 1615
- Joined: 08 Apr 2009, 16:45
- Location: Jei paklausi kokiame jis gyvena rajone....
- Contact:
Re: Traktoriu remonto klausimai
O nuo kada netepami filtrai plaunami buna? Buna? Rimtai?
Užrašas ant Mindaugo tilto: Wilno nasze.
Ir vietinių gyventojų atsakymas: Хуй вам!!!
Ir vietinių gyventojų atsakymas: Хуй вам!!!
Re: Traktoriu remonto klausimai
http://en.wikipedia.org/wiki/Original_e ... nufacturer" onclick="window.open(this.href);return false;tckd wrote:oem
Live to Ride
- Abbath
- Kacergos extrymas
- Posts: 1615
- Joined: 08 Apr 2009, 16:45
- Location: Jei paklausi kokiame jis gyvena rajone....
- Contact:
Re: Traktoriu remonto klausimai
Nu koks tau rokeris su OEM filtru vazines? Paskaityk mikimauzu forumus, stock is only for loosers.
Užrašas ant Mindaugo tilto: Wilno nasze.
Ir vietinių gyventojų atsakymas: Хуй вам!!!
Ir vietinių gyventojų atsakymas: Хуй вам!!!
Re: Traktoriu remonto klausimai
tadu tikriem rokeriams cia http://www.motosfera.lt/lt/prekes/k-n-oro-filtrai.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Live to Ride