Nu bayyyktu, gy sitiek eikliu dzipu atbuliniu priziurejom, kaip YDOMU!didzhej wrote:Ka ten pasakoti, atvaziavome su MB! (ne mocu). Palydejome mocus is starto i kelia, paskiau sedome laukti prie karjero. Uzsilaukeme!!!! Atsibodo. Salta! Lietus. Nei lauke sedeti, nei is masinos stebeti. Pavargome NIEKO NEVEIKTI. Isgerme karsto vyno. Mocu nei laso... dar palaukeme. Nera. Dar.. nera. DAR DAR DAR.. nera nera nera! Ir isvaziavome (pries tai skambinau _hey, bet jis nekele). Taigi... blogis, ka? Nemoku ziureti, nedalyvauti. Brrr...
bekeles ratai TRYS
z
photo / video / design
www.audriusz.net
photo / video / design
www.audriusz.net
Bishki bishkiu cia:
http://www.motofrakcija.lt/gallery/BekelesR3
http://www.motofrakcija.lt/gallery/BekelesR3
z
photo / video / design
www.audriusz.net
photo / video / design
www.audriusz.net
su lievais emotikonais aka dirtais eikite sikti.
esminis yra sitas
kaune net truliku nauju pripirko, kawasakio spalvu!
edit: uzhdejau pliusa doncei. cia nostalgija tokia, pamenu kai pavarydavo su bnv kacergos gonkese. ash ji visada palaikydavau ir dar slanpinedavau aplink boxus bnv, pakol tokia vowerle musu nesupazindino.

esminis yra sitas
kaune net truliku nauju pripirko, kawasakio spalvu!
edit: uzhdejau pliusa doncei. cia nostalgija tokia, pamenu kai pavarydavo su bnv kacergos gonkese. ash ji visada palaikydavau ir dar slanpinedavau aplink boxus bnv, pakol tokia vowerle musu nesupazindino.
kadaBLE bus tu gonkiu? a tai zajibalo. nuvarai i kacerga, tai tik uzh pirmininka galima pasirgiti. net Vilius nebevaziuoja alaus pajamt i kacergines kioska, su savo karvute.
ana vasara nurasau i nOstolius. kas bus sia?
:atsakykpadla:
:edit: donse, o i azuolo ir sakiu posukius, ant kiek su masina eidavai ir ant makushke skaip? idomu be. ash azuolo ir sahkiu tai daugiau kaip 90
nepaimdavau. ir taip jau, vos vos. cia su savo cioperiu griobanu. o makushkes nzn, nebuvo kaip i spida akiu uzhmest. 
ana vasara nurasau i nOstolius. kas bus sia?
:atsakykpadla:
:edit: donse, o i azuolo ir sakiu posukius, ant kiek su masina eidavai ir ant makushke skaip? idomu be. ash azuolo ir sahkiu tai daugiau kaip 90
Last edited by gonzas on 14 Jan 2007, 18:38, edited 1 time in total.