BMW R1150GS

Motociklų konstrukcijos klausimai, remontas
Post Reply
User avatar
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292
Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:

BMW R1150GS

Post by El Traxo »

Laba diena naujame kampelyje.
Kampelis gimė pakankamai įdomiai. Taikiausi į apynaujį 1200, bet tuo pačiu monitorinau ir 1150. Nu čia ir iššoko vienas variantas, kurio kainą permušiau 1sek iki aukciono pabaigos. Laikas parodys, ar teisingas pasirinkimas. O bet piniginė jau ploja katučių už solidarumą su Kubiliaus taupymo politika.
BMW imponavo savo know-how forumais su išsamia info apie kiekvieną techninį aspektą ar aksesuarą. Beveik kaip harliniai forumai, tik dar geriau. Nu ir markė imponavo :)

Dabar gi pirmas bonusas fokiečių inžinieriams už kongenialų sprendimą. Manualas sako "kelionėms šalyse, kur eismas vyksta priešinga kryptimi, padarykite sekančiai: atlaisvinkite lempą fiksuojantį varžtą ir pasukite ją iš taško A į tašką B". Liohgkim dviženijem ruki left hand patampa rigt hand:
Image

Pirmas testraidas paliko teigiamus įspūdžius. Pakaba smagi, duobių nebijo. Trauka geresnė nei harlio, bet blogesnė nei crostourerio (tipo ir taip neaišku?) :teeth:
Kėdę pakeliau į max poziciją - jausmas lyg antram aukšte važiuočiau. Valdymas, svorio centras - super.
Apsauga nuo vėjo nedidelė. Forumuose labiau keliautojai keičia stoką į aukštesnius stiklus. Prie 150km/h juntamos padidėjusios vibracijos, bet ne tiek, kad vargintų ar duotų per rankas. Stabdžių/ABS netestavau, vienok jei internetai rašo, kad priekis stabdant nedaivina, nesutikčiau.
How does you do?
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Re: BMW R1150GS

Post by tckd »

an 1200 tai pirma smulkmena kuri uzkliuvo tai an laisvu musimas i desine :roll: o stabdzei nekombinuoti kaip pas 1200?
less teeth, more tits.
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Re: BMW R1150GS

Post by ezhiukas »

siaip daug kas 1150 labiau dziaugiasi nei 1200. Cia dar visa elektra senobine, be can buso ar kaip ta huinia vadinasi. Ir siaip motociklas draugiskesnis paprastam remontininkui, kas keliaujant po pasauli gana aktualu. Noretusi kada nors testdraivo :)
User avatar
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292
Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:

Re: BMW R1150GS

Post by El Traxo »

tckd wrote:an 1200 tai pirma smulkmena kuri uzkliuvo tai an laisvu musimas i desine :roll:
yra ten tam tikri požymiai, jei garsas labiau iš kairės ar iš dešinės.
tckd wrote:o stabdzei nekombinuoti kaip pas 1200?
internetai sako, kad kombinuoti prasidėjo nuo 2002m. pabaigos
How does you do?
User avatar
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292
Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:

Re: BMW R1150GS

Post by El Traxo »

ezhiukas wrote:siaip daug kas 1150 labiau dziaugiasi nei 1200. Cia dar visa elektra senobine, be can buso ar kaip ta huinia vadinasi. Ir siaip motociklas draugiskesnis paprastam remontininkui, kas keliaujant po pasauli gana aktualu. Noretusi kada nors testdraivo :)
Automechanikai sako, kad geros mašinos buvo iki 2000m. pradžios, paskui prasidėjo šyrpatrebas. Aišku, prisidėjo kiti bonusai - arkliai, koNfortas ir pan.
Dėl testdraivo problemų nėr.
How does you do?
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Re: BMW R1150GS

Post by tckd »

El Traxo wrote:internetai sako, kad kombinuoti prasidėjo nuo 2002m. pabaigos
gal kombinuoti stabdzei prisided prie priekio nenėrimo? :-k
less teeth, more tits.
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Re: BMW R1150GS

Post by ezhiukas »

tai harlis dabar eis i skelbimus?
Arvis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5432
Joined: 21 Nov 2006, 15:42
Location: VNO
Contact:

Re: BMW R1150GS

Post by Arvis »

ezhiukas wrote:tai harlis dabar eis i skelbimus?
kas ten ims toki suluzusi ir is gabalu suvirinta ? :greblys:
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
User avatar
M`BaubZ
Aukstadvario dievas
Posts: 1378
Joined: 11 Jul 2009, 14:19
Location: Vilnius

Re: BMW R1150GS

Post by M`BaubZ »

tckd wrote:gal kombinuoti stabdzei prisided prie priekio nenėrimo? :-k
priekio nenėrimas dėl priekinės pakabos konstrukcijos. stabdžiai ne prie ko.
skaitau YRA pagrinDGINIAI ZMONIU TIPAI= plikas, su plaukais, ir didele arba maza galva. cia ne apsirikimas
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Re: BMW R1150GS

Post by mindaugasa vol.2 »

Dabar renku parasus po peticija, kad traxo sutaupytus pinigus isleistume nupirkdami jam brytva. Tuo budu traxo motokolekcija taptu isbaigta: brytva, cioperelis, endurke ir toureris. Nu

mobile mindaugasa
cross cojones PC
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Re: BMW R1150GS

Post by Yvl »

paantrinu pirmininkui
Peace ДА!
Vito
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1193
Joined: 12 May 2007, 11:59
Location: Vilnius
Contact:

Re: BMW R1150GS

Post by Vito »

Patretinu pirminykui.
User avatar
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292
Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:

Re: BMW R1150GS

Post by El Traxo »

Britvu bijau. Crf'as lieka, Harlis i skelbimus.
Arvi, o mes turim nedauztu harliu? :)
How does you do?
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Re: BMW R1150GS

Post by ezhiukas »

nedauztu harliu nebuna, juos jau gamykloj dauzia!
User avatar
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292
Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:

Re: BMW R1150GS

Post by El Traxo »

ex-savininkas užpildė klausimyną. Praktiškai viskas, ką nori žinoti perkant sekondhandą:

-motor oil (what,when?) - approx 18 months ago, would have used fully synth 10/40.
-FD oil - 80/90 fully synth at same time as service; same for gearbox
-bearings change - I changed a couple of the bearings in the tail end of the drive shaft a few years back (horrible squeaking noise); wheel bearings are original.
-belt - hall sensors failed - got a specialist mobile mechanic to fix and he changed the belt too
-other part change - not much really - the rubbers on the air take off on the fuel injection started to perish so I changed those (cost about a £1 :-)
-repair/known faults? - apart from the paint on the fork bridge I dont think there is anything that needs attention.

-what I should take care on/repair/do maintenance first? - I'd probably give it an oil change and balance the carburation. Its really easy to work on .... apart from when it was under warranty and the hall sensors I've done all the other work. For ref there are a lot of good references on the web that cover all aspects of servicing.

-where was your longest trip? :) - I mostly used this as daily transport to work doing 20 miles to and from work every day through some really great country lanes and always finished my commute with a smile on my face. Unlike my previous bike (an FJ1200 which I did 133,000 miles!!) I really havent done any tours just the occasional longish day ride. I should now have the space to continue work on restoring a Moto Guzzi V50 and Le Mans 3
How does you do?
Post Reply