sedynes gamyba

Motociklų konstrukcijos klausimai, remontas
Post Reply
User avatar
gonzas
Recpeta
Posts: 3603
Joined: 24 Jun 2006, 10:50
Location: Lietuva Tëvynë
Contact:

sedynes gamyba

Post by gonzas »

laba diena. rimtai.

pasistojo cia man, sedyne upsifejsliftint ane.

pavyzdziu pilna http://www.bagster.com/en/moto/showroom.php

reikala noreciau atiduoti i kazhkieno, patyrusio rankas. tiesiog, paemus stockines sedynes pagronga, performuoti i kazhkoki ish minetu pavyzdziu ir apsiuti atitinkamai.

gal kas ka zinot? stalino nesiulyt del politiniu sumetimu. nebeateina prie 4 komunaru.
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Post by ezhiukas »

kad bijau nelabai kas yra geriau nei stalinas su oda dirbantis...
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

gal kos seargent'as ar corbin'as kazka gamina? nereiktu nieko isradineti.
arba dek airhawk'a ant virsaus ir psio
bet ten biudzetas bus padidintas.
hemorojus apie save primine??
duodu + paguodai.
User avatar
gonzas
Recpeta
Posts: 3603
Joined: 24 Jun 2006, 10:50
Location: Lietuva Tëvynë
Contact:

Post by gonzas »

hemorojaus ner dar. ale vat kapshelis netelpa prie bako. tai lengviausia yra sedyne perdaryt.


idomiausia, kad nepasidomejau bagsterio kainomis. einu ziuret.


ir dar, labai noriu kad nebeliktu galines sedimos vietos.


edit: uzh pliusa - pliusu ;]
edit2: paziurejau pirmininko pasiulytus. kazhkokie subalansuoti cioperiams ten. dabar gailiuosi, kad pirmininkui pliusa daviau uzh tokius pasiulymus. einu kukiu pratrint.

kainos irgi ner mazos. teks, bandyt kazhka savaip interpretuoti.
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

nefiga! seargentas ir corbinas gamina ir brytvoms-piktukems!
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

nekuriant naujos temos: Vitaliau, kuom klijavai sedyne prie plastiko?
panaudojau pacius paciausius wurth klijus-guma, kur anot reklamos "galima nuvalyti tik mechanishkai"
tai mechanishakai ir atsiskyre, ranka truktelejus: nekimba prie to kneeling pado.
:(
sutepiau silikonu vakar pasibandymui.
cross cojones PC
Vito
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1193
Joined: 12 May 2007, 11:59
Location: Vilnius
Contact:

Post by Vito »

Pajamiau Moment klijø, uþtepiau ant plastiko, uþtepiau ant sëdynës, palaukiau kol apdþius keletà minuèiø ir uþdëjau. Laikosi tvirtai.
Elementarno.
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Post by tckd »

Vito wrote:Pajamiau Moment klijų, užtepiau ant plastiko, užtepiau ant sėdynės, palaukiau kol apdžius keletą minučių ir uždėjau. Laikosi tvirtai.
Elementarno.
kaip dabar pirmininkui jaustis? :pazors:
kay nanotexnologijos padetos i stalciu?!
less teeth, more tits.
User avatar
_heyy
Aukstadvario dievas
Posts: 1372
Joined: 14 Jul 2008, 23:02

Post by _heyy »

diortuose odele prie plastmases prikabina su kabemis :rock:
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

Vito wrote:Pajamiau Moment klijų, užtepiau ant plastiko, užtepiau ant sėdynės, palaukiau kol apdžius keletą minučių ir uždėjau. Laikosi tvirtai.
Elementarno.
dekui, susipratau.

pastaba: silikonas tos medziagos taip pat nedrekina - nelabai limpa. labiau negu ultra (pasene) wurth klijai, bet neypac.
cross cojones PC
Post Reply