Q Aivaras: Padangu montavimas

Motociklų konstrukcijos klausimai, remontas
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Q Aivaras: Padangu montavimas

Post by mindaugasa »

kaip sprendi padangu permontavima:
a. duodi kazkam permesti ir subalansuoti zu pinigus.
b. tas pat be pinigu
c. pats permeti ir pabalansuoji "is rankos"
d. pats permeti ir nebalansuoji

mane domintu c. variantas: kiek fizishkai, technishkai sunku permontuoti?
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

c variante ir balansavimas is rankos, nezinau.. neziau

didzhej
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

didzhej wrote:c variante ir balansavimas is rankos, nezinau.. neziau
nezinai...ko?

esu nekarta taip dares ir vaziaves su fyzeriu. paskum perejau i aukstesni lygi. bet problemu nebuvo. girdejau, kad sportynikai aplamai nebalansuoja, bo padangos gyvenimas trumpas.
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

gyvenimas trumpas, kas tau tokia nesamone sake?

tiesiog pas juos ratlankiai lygus (isbalansuoti ir is... daryti), o padangos sportines, jau teisingos pareina, del to labai mazas procentas nukrypimu. - kiek sliku masinoms montavau ant geru ratilu, neteko deti svareliu daug (max po 5-10gr.).
Kas del moco, ten biski gal kitaip, bet esme ta pati.

Gyvenimas trumpas.
Susinervinau.

Deciau minusa, jei nesivaldyciau!

didzhej
motobiker
Ganerio lankytojas
Posts: 595
Joined: 18 Jan 2007, 02:00
Location: Kaunas/Vilnius

Re: Q Aivaras: Padangu montavimas

Post by motobiker »

mindaugasa wrote:kaip sprendi padangu permontavima:
a. duodi kazkam permesti ir subalansuoti zu pinigus.
b. tas pat be pinigu
c. pats permeti ir pabalansuoji "is rankos"
d. pats permeti ir nebalansuoji

mane domintu c. variantas: kiek fizishkai, technishkai sunku permontuoti?
viska darom patys - montuojam,balansuojam :)
per varzybas ,jei yra laiko - balansuojam , jei nera - dazniausiai nebalansuojam ,
c - nei fizishkai nei technishkai tai nera sunku,kai igauni kazkokios praktikos - cia ne masinos padanga :)) tad montuojasi greitai ir nesunkiai
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

viskas aisku, aciu.
apsistosim prie c varianto.

DJ: pareina +1 uz minti prasukti vien ratlankius. del svareliu kiekio: geros padangos is tiesu nepraso daug svino, buvo po10g. o iprastom po +50 reikia.
beje niekad niekas is montuotoju nepande pazaisti ir pasukineti padanga ant ratlankio. gal ten gautusi sumazinti svino pvz.
jei rato guoliai tvarkingi, tai speju +/-5g galima subalansuoti "is rankos"
skaitau neblogay, ypac jei neketinama tom paciom padangom vaziuoti visa sezona.
aha!
Last edited by mindaugasa on 30 Jan 2007, 12:07, edited 1 time in total.
motobiker
Ganerio lankytojas
Posts: 595
Joined: 18 Jan 2007, 02:00
Location: Kaunas/Vilnius

Post by motobiker »

mindaugasa wrote:viskas aisku, aciu.
apsistosim prie c varianto.
tik balansyra vistiek patarciau nusipirkti,jei pats montuosi - gatveje su nebanalansuotom vazinet,manau turetu buti nesmagu ant dideliu greiciu...
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

mindaugasa wrote:viskas aisku, aciu.
apsistosim prie c varianto.

DJ: pareina +1 uz minti prasukti vien ratlankius. del svareliu kiekio: geros padangos is tiesu nepraso daug svino, buvo po10g. o iprastom po +50 reikia.
beje niekad niekas is montuotoju nepande pazaisti ir pasukineti padanga ant ratlankio. gal ten gautusi sumazinti svino pvz.
jei rato guoliai tvarkingi, tai speju +/-5g galima subalansuoti "is rankos"
skaitau neblogay, ypac jei neketinama tom paciom padangom vaziuoti visa sezona.
aha!
gerai, jau nusiraminau.

Del guoliu, cia turbut negali buti "jei geri", jie turi buti geri, jei blogi - nebus visai kokybes vaziuoti, niekaip.

didzhej
Rashyd
Slaideriu naikintojas
Posts: 2406
Joined: 26 Jun 2006, 13:25

Post by Rashyd »

as uz c, gal netgi uz D.
skaitua dabartiniam mano motui nulsi sveiku, kik padanga balansuota purve murkdyti...
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

As ir purve, ir ant plento megstu kaip nedreba delto, kad dreba... delto, kad ne! - taigi, balansuoti reikia, o man Dainius pakeite sliaukeles, prasuko ant stenduko, uzdejo balansieriu ir dabar esu laiminGas ir ant purvo ir plente...!

didzhej
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

skaitau: pravaziavai purve savaitgali ir gali det vel ant stenduko pas dainiu ir stebeti, kad reikia vel balansuoti.
Rashyd
Slaideriu naikintojas
Posts: 2406
Joined: 26 Jun 2006, 13:25

Post by Rashyd »

=D>

pliusas keliauja kolegai i balsius! nors ne, negaliu 69 sugriaut.. nesiseks!
mindaugasa wrote:skaitau: pravaziavai purve savaitgali ir gali det vel ant stenduko pas dainiu ir stebeti, kad reikia vel balansuoti.
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

Rashyd wrote:=D>

pliusas keliauja kolegai i balsius! nors ne, negaliu 69 sugriaut.. nesiseks!
mindaugasa wrote:skaitau: pravaziavai purve savaitgali ir gali det vel ant stenduko pas dainiu ir stebeti, kad reikia vel balansuoti.
aciu uz trapios pusiausvyros issaugojima!
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

Velgi is savo skaudzios patirties: ziede lekent iki 2 simtu ir netycia palieciant "kerba" arba "zolyte", balansuoti reikia, bo buna palinke ratilai (nesuprantamai kazkaip).

Bet del purvo + balansavimo = nesusiduriau.

didzhej
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

perbalansuoti reikia net ir nesulankscius ratlankiu. jei jau ziurime preciziskai. kazkaip tai jie ishsibalansuoja.
Post Reply