tai ka tas dod 2RS1C3? kad c3 laisvumo? padroztam priekiniam ratui skaitau belenkas ten sueisAbbath wrote:6906 nelabai per akis, pvz 6906 2RS1C3 jau gal ir per akis. O igneroj jus tik tu oranziniuose pakeliuose berods "Craft" guoliu nepirkit.
Husaberg kampelis
Re: Husaberg kampelis
less teeth, more tits.
- Abbath
- Kacergos extrymas
- Posts: 1615
- Joined: 08 Apr 2009, 16:45
- Location: Jei paklausi kokiame jis gyvena rajone....
- Contact:
Re: Husaberg kampelis
Na 2 rs, tai sandarinta plastikiniais dangteliais kas duoda zymiai didesni atsparuma vandeniui. O c3 tai jo padidintas radialinis tarpelis. Be C3 tokio dydzio guolio tarpas +- nuo 5 mikronu iki ~20. Tai reiskia, kad tikrai tiksliai pagamintos guoliavietes butu, kad tokius guolius kist. Su c3 tarpelis butu +- nuo 15 mikronu iki ~30. 30 mikronu prisiminkim yra 0.03mm. Kaiptik vakar pirkau bondueliui rato guolius, tai dabar viska zinau 
Užrašas ant Mindaugo tilto: Wilno nasze.
Ir vietinių gyventojų atsakymas: Хуй вам!!!
Ir vietinių gyventojų atsakymas: Хуй вам!!!
Re: Husaberg kampelis
tai reik būti visišku moliu, kad mergaitei paklausus: "dengtus, ar nedengtus?" pasakytum NEDENGTUS 
Peace ДА!
- Abbath
- Kacergos extrymas
- Posts: 1615
- Joined: 08 Apr 2009, 16:45
- Location: Jei paklausi kokiame jis gyvena rajone....
- Contact:
Re: Husaberg kampelis
Tundra tu ble... nedengtu nebuna... Jei reikia atviro vistiek perki dengta ir issikrapstai dangtelius. Tik dengimo tipai buna skirtingi, 2Z kas reiskia bekontakti sandarinima metaliniu dangteliu i rata visiskai netinka.
Užrašas ant Mindaugo tilto: Wilno nasze.
Ir vietinių gyventojų atsakymas: Хуй вам!!!
Ir vietinių gyventojų atsakymas: Хуй вам!!!
Re: Husaberg kampelis
tai kad daznai net neklausia. nepatiks pridengimas nusilupsi pats :ruko
edit: nu va del ko neklausia
edit: nu va del ko neklausia
less teeth, more tits.
- wundis
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 7459
- Joined: 20 Jun 2007, 17:23
- Location: Šviežio sūrio kraštas
Re: Husaberg kampelis
tai kai pasilohinau, kaip tik ant stalo guli 2 oranziniai goliai is igneros :/
+2/-14
Re: Husaberg kampelis
kam ten reikejo seses? seses turiu tik viena foto, gan simpatiska, bet niekaip nesuranda berno..

dekavojam del guoliu, bus pakeista kol dar ratas neatsikabino

dekavojam del guoliu, bus pakeista kol dar ratas neatsikabino
Re: Husaberg kampelis
ne pornuke, cia gi is draugo seses fbuko. va gi nu http://www.facebook.com/myneighbourisahothusabergbabe" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: Husaberg kampelis
eina sau kaip nepatogiai ji turetu jaustis, gi siule y skeltuka sulindusi...
Re: Husaberg kampelis
Rokai tu kur žiūri??? atmink mielas drauge visuma visų svarbiausia
Re: Husaberg kampelis
Bet kaip tokios seses brolis apsileidzia iki tiek, kad Woo jam turi guolius surast ?!
Turetu mikliai grizt i naujoku ispazinties skyreli.
Turetu mikliai grizt i naujoku ispazinties skyreli.
perkele FE-450
- Abbath
- Kacergos extrymas
- Posts: 1615
- Joined: 08 Apr 2009, 16:45
- Location: Jei paklausi kokiame jis gyvena rajone....
- Contact:
Re: Husaberg kampelis
Oranziniai is igneros gali buti ir FAG guoliai, o FAGas yra gerai.wundis wrote:tai kai pasilohinau, kaip tik ant stalo guli 2 oranziniai goliai is igneros :/
Bet jei craftas tai ten uoi...
Užrašas ant Mindaugo tilto: Wilno nasze.
Ir vietinių gyventojų atsakymas: Хуй вам!!!
Ir vietinių gyventojų atsakymas: Хуй вам!!!