Husaberg kampelis

Motofrakcijos Enduro skyrius
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Re: Husaberg kampelis

Post by tckd »

Abbath wrote:6906 nelabai per akis, pvz 6906 2RS1C3 jau gal ir per akis. O igneroj jus tik tu oranziniuose pakeliuose berods "Craft" guoliu nepirkit.
tai ka tas dod 2RS1C3? kad c3 laisvumo? padroztam priekiniam ratui skaitau belenkas ten sueis :-k
less teeth, more tits.
Rammst
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1232
Joined: 21 Jan 2010, 11:53
Location: Kamčiatka

Re: Husaberg kampelis

Post by Rammst »

blemba, aš galvojau - čia sesės matmenys matuojant per akis...
perkele FE-450
User avatar
Abbath
Kacergos extrymas
Posts: 1615
Joined: 08 Apr 2009, 16:45
Location: Jei paklausi kokiame jis gyvena rajone....
Contact:

Re: Husaberg kampelis

Post by Abbath »

Na 2 rs, tai sandarinta plastikiniais dangteliais kas duoda zymiai didesni atsparuma vandeniui. O c3 tai jo padidintas radialinis tarpelis. Be C3 tokio dydzio guolio tarpas +- nuo 5 mikronu iki ~20. Tai reiskia, kad tikrai tiksliai pagamintos guoliavietes butu, kad tokius guolius kist. Su c3 tarpelis butu +- nuo 15 mikronu iki ~30. 30 mikronu prisiminkim yra 0.03mm. Kaiptik vakar pirkau bondueliui rato guolius, tai dabar viska zinau :D
Užrašas ant Mindaugo tilto: Wilno nasze.
Ir vietinių gyventojų atsakymas: Хуй вам!!!
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Re: Husaberg kampelis

Post by Yvl »

tai reik būti visišku moliu, kad mergaitei paklausus: "dengtus, ar nedengtus?" pasakytum NEDENGTUS :)
Peace ДА!
User avatar
Abbath
Kacergos extrymas
Posts: 1615
Joined: 08 Apr 2009, 16:45
Location: Jei paklausi kokiame jis gyvena rajone....
Contact:

Re: Husaberg kampelis

Post by Abbath »

Tundra tu ble... nedengtu nebuna... Jei reikia atviro vistiek perki dengta ir issikrapstai dangtelius. Tik dengimo tipai buna skirtingi, 2Z kas reiskia bekontakti sandarinima metaliniu dangteliu i rata visiskai netinka.
Užrašas ant Mindaugo tilto: Wilno nasze.
Ir vietinių gyventojų atsakymas: Хуй вам!!!
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Re: Husaberg kampelis

Post by tckd »

tai kad daznai net neklausia. nepatiks pridengimas nusilupsi pats :ruko

edit: nu va del ko neklausia :blackeye:
less teeth, more tits.
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Re: Husaberg kampelis

Post by Yvl »

kas ne poxui...
Peace ДА!
User avatar
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459
Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas

Re: Husaberg kampelis

Post by wundis »

tai kai pasilohinau, kaip tik ant stalo guli 2 oranziniai goliai is igneros :/
+2/-14
User avatar
Woo
Ganerio lankytojas
Posts: 718
Joined: 14 Sep 2009, 09:58
Location: Vilnius

Re: Husaberg kampelis

Post by Woo »

kam ten reikejo seses? seses turiu tik viena foto, gan simpatiska, bet niekaip nesuranda berno..
Image

dekavojam del guoliu, bus pakeista kol dar ratas neatsikabino
rockas
Posts: 19
Joined: 23 Jan 2013, 23:40

Re: Husaberg kampelis

Post by rockas »

woo, vel pornuke vartai...
User avatar
Woo
Ganerio lankytojas
Posts: 718
Joined: 14 Sep 2009, 09:58
Location: Vilnius

Re: Husaberg kampelis

Post by Woo »

ne pornuke, cia gi is draugo seses fbuko. va gi nu http://www.facebook.com/myneighbourisahothusabergbabe" onclick="window.open(this.href);return false;
rockas
Posts: 19
Joined: 23 Jan 2013, 23:40

Re: Husaberg kampelis

Post by rockas »

eina sau kaip nepatogiai ji turetu jaustis, gi siule y skeltuka sulindusi...
PSG
50cc tarp koju
Posts: 93
Joined: 10 Jan 2012, 11:12
Location: Jeruzale

Re: Husaberg kampelis

Post by PSG »

Rokai tu kur žiūri??? atmink mielas drauge visuma visų svarbiausia
Rammst
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1232
Joined: 21 Jan 2010, 11:53
Location: Kamčiatka

Re: Husaberg kampelis

Post by Rammst »

Bet kaip tokios seses brolis apsileidzia iki tiek, kad Woo jam turi guolius surast ?!
Turetu mikliai grizt i naujoku ispazinties skyreli.
perkele FE-450
User avatar
Abbath
Kacergos extrymas
Posts: 1615
Joined: 08 Apr 2009, 16:45
Location: Jei paklausi kokiame jis gyvena rajone....
Contact:

Re: Husaberg kampelis

Post by Abbath »

wundis wrote:tai kai pasilohinau, kaip tik ant stalo guli 2 oranziniai goliai is igneros :/
Oranziniai is igneros gali buti ir FAG guoliai, o FAGas yra gerai.

Bet jei craftas tai ten uoi...
Užrašas ant Mindaugo tilto: Wilno nasze.
Ir vietinių gyventojų atsakymas: Хуй вам!!!
Post Reply