Husaberg kampelis

Motofrakcijos Enduro skyrius
irmantas
Posts: 41
Joined: 05 Feb 2013, 22:42

Re: Husaberg kampelis

Post by irmantas »

Prie manes tai is pirmo ar antro kick'o uzvede.. :thumbright:
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Re: Husaberg kampelis

Post by tckd »

Dzuku_Briedzis wrote:Gauni minusa, kad neradai Naujoku kampelio
tai jau buvo rades
Del motomanu nezinau, nesilankau... I husabergus dairausi, bet pasirinkimas mazokas kolkas.
kaip suprantu isigytas svajoniu martociklas. nu tai dar nelockinam kanpeliuo :albino:
less teeth, more tits.
Rammst
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1232
Joined: 21 Jan 2010, 11:53
Location: Kamčiatka

Re: Husaberg kampelis

Post by Rammst »

kanpelio niekas nelockins, tik paskutinis išeidamas išjungia šviesą...

Beje, apie dvasingumus, su sąlyga, kad vis rimčiau tepalu myžčiojo salnyks, buvo nuspręsta keist,
bet tas ėmė ir nustojo myžčiot,
vat prašom, Bergas self-repairing devaisas, o jūs pardvinėjat - GĖDA!
perkele FE-450
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Re: Husaberg kampelis

Post by tckd »

Rammst wrote:vat prašom, Bergas self-repairing devaisas, o jūs pardvinėjat - GĖDA!
panasu i tiesa, antri meta i pabaiga, tik smaugiamas :pagausiu:

Image
less teeth, more tits.
Zuzas
Jau moka vaziuoti
Posts: 439
Joined: 16 Jan 2013, 16:22
Location: kaunasas

Re: Husaberg kampelis

Post by Zuzas »

A fone Dagtarą paleido iš zonos gyvenimo pažiūrėt
manjana
User avatar
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459
Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas

Re: Husaberg kampelis

Post by wundis »

prasau netrupinti batono, kampelis kaip tik pribres naujajai kartai (svarbu kad karta teisinga butu), o netolimoje ateityje (kai jau skraidysime i kosmosa (cosmoz?)) bus laikomas pavyzdiniu ir ideologiniu.

idedu nuotrauka sau, prisiminimui
Image
+2/-14
zil130
Recpeta
Posts: 3956
Joined: 01 Oct 2007, 15:09
Location: 5 aukstai virsh stadiono

Re: Husaberg kampelis

Post by zil130 »

kiek pamenu, kikinta netrumpiau 30min, kikino visi. Kaži wundi tu ilgiau kikinai ar važiavai?
Geri kikai, nesusidėvi ilgai...
Image
User avatar
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459
Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas

Re: Husaberg kampelis

Post by wundis »

:D ooo, sitas buvo juokingas. faktiskai gavosi taip pat kaip per moto9 kur biskutuka nugriuvau ne ten kur reikia ir tada buvo vtaitau.
+2/-14
MSI
Jau moka vaziuoti
Posts: 418
Joined: 09 Oct 2010, 21:35
Location: Gegliškės

Re: Husaberg kampelis

Post by MSI »

Eina gandas kad husaberg nebebus, kaina krenta viskas išparduodama :popcorn:
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Re: Husaberg kampelis

Post by tckd »

kur prilekt pigiu 2014 husabergu? :grauziu:
less teeth, more tits.
Rammst
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1232
Joined: 21 Jan 2010, 11:53
Location: Kamčiatka

Re: Husaberg kampelis

Post by Rammst »

aha, pabandykit kas mano išpirGt :kasakei:
perkele FE-450
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Re: Husaberg kampelis

Post by tckd »

rammst taigi husabergus nustojo gamint 2012 :blackeye:
less teeth, more tits.
Rammst
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1232
Joined: 21 Jan 2010, 11:53
Location: Kamčiatka

Re: Husaberg kampelis

Post by Rammst »

aš ir sakau, koks dar išpardavimas, su kiekvienais metais kaina tik aukštyn - raritiets
perkele FE-450
MSI
Jau moka vaziuoti
Posts: 418
Joined: 09 Oct 2010, 21:35
Location: Gegliškės

Re: Husaberg kampelis

Post by MSI »

Iki raritieto reik laukt 50 metu nu tavajam gal jau 40 :)
Rammst
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1232
Joined: 21 Jan 2010, 11:53
Location: Kamčiatka

Re: Husaberg kampelis

Post by Rammst »

gerbiamasai, raritietu netampama akimirksniu, ne?
kiek kainuos 50 metų senumo Bergas? manau, baisEi daug.
Tai dabar atitinkamai dalinam iš 5 ir JAU gaunam solidną sumą...
perkele FE-450
Post Reply