BMW R1200GS
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
Re: BMW R1200GS
jo, del traukimo paleidus vaira tai forumuose buvo kalba "gali buti"
vienzo, reikia ziureti vietojoe
ojy, bus juoko pavasary
visus kvieciu (mieziu ir avizu taip pat) pasijuokti
vienzo, reikia ziureti vietojoe
ojy, bus juoko pavasary
visus kvieciu (mieziu ir avizu taip pat) pasijuokti
notomorrow
- wundis
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 7459
- Joined: 20 Jun 2007, 17:23
- Location: Šviežio sūrio kraštas
Re: BMW R1200GS
tai jeigu nesa i viena puse, gali but kad keliones i magadana metu netycia sugrisit su draugu i Lietuva (kur nors pro kybartus).
+2/-14
Re: BMW R1200GS
Nu kiek pamenu desniuko ar aist rėmą atsukus ir palenkus pavažinėt tai atrakcija būdavo nereali, aišku į veiną pusę apsisukti labai lengva.
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
Re: BMW R1200GS
toliau testi diskusija atsisakau: bnv neturi remo, o susuktas remas ir lygiagreciai stovintys ratai turi vaziuoti ne taip pat
notomorrow
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
Re: BMW R1200GS
tai uzmaciau pas drauga: der felge
matosi (lopas) kad slifavo du kartus: pirma - kad suvesti ratus i viena linija, antra - nuslifavus atramine plokstuma, pradejo remtis stebule kur nereikia.
lopas.
ir dar reikes nudrozti ratlankio tvirtinimo varztus, bo anie remiasi tiek, kiek nudroztas ratlankis. 3.5mm.
3.5 x lopas
matosi (lopas) kad slifavo du kartus: pirma - kad suvesti ratus i viena linija, antra - nuslifavus atramine plokstuma, pradejo remtis stebule kur nereikia.
lopas.
ir dar reikes nudrozti ratlankio tvirtinimo varztus, bo anie remiasi tiek, kiek nudroztas ratlankis. 3.5mm.
3.5 x lopas
- Attachments
-
- felge oem.JPG (195.06 KiB) Viewed 2378 times
notomorrow
- El Traxo
- Rossis jam tarnauja
- Posts: 9292
- Joined: 27 Jun 2007, 23:32
- Location: Žemutiniai Bezdonys
- Contact:
Re: BMW R1200GS
Skaitot taip nulengvinus perteklinius metalus, laikys iki Magadano?
Pašlifavus dar drąsiau (kedžiau) galima būtų nudažyti ryškesne spalva (rekom. - raudona) ir išmesti, o draugas gautusi pro-lopas
Pašlifavus dar drąsiau (kedžiau) galima būtų nudažyti ryškesne spalva (rekom. - raudona) ir išmesti, o draugas gautusi pro-lopas
How does you do?
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
Re: BMW R1200GS
+1
Jau net nejuokingi tie draugo nusvaigimai: paskaito internetuose, kad kazkas nudrozes ratlanki vazineja, ir puola daryti. Man rodosi, brauksiu as ji is draugu saraso ir tiek.
Sent from my GT-P1010 using Tapatalk 2
Jau net nejuokingi tie draugo nusvaigimai: paskaito internetuose, kad kazkas nudrozes ratlanki vazineja, ir puola daryti. Man rodosi, brauksiu as ji is draugu saraso ir tiek.
Sent from my GT-P1010 using Tapatalk 2
notomorrow
Re: BMW R1200GS
2014 metu trendas jei neturi ktm reiskias neturi nieko, matau bandomas islaikyt spalvu gama. Nipraidiot pigus bajeriukai. 
less teeth, more tits.
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
Re: BMW R1200GS
Spalva - oem, nubia jelou. Tai cia syta ktm nusiziurejo? Fantazijos stoka, mieli austrijokai!
mobile mindaugasa
mobile mindaugasa
notomorrow
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
Re: BMW R1200GS
labadiena,
durnejam toliau
haynes manualas 'abs equiped' motorcyklam stabdziu sistemos nuorinimo net neduoda. mol, bmw oem testeris reikalingas ir stabdzius nuorinti gali tik autorizuotas&kvalifikuotas.
kai tuo tarpu youtubej neautorizuotas lenkas moca pasistates ant kelmo, svilpaudamas keicia stabdziu skysti abs equiped motorcykle be jokiu testeriu. matyt nespejo jo bmw nugasdinti ir perspeti?
ir uz ka draugas (lopas) 100lt ismete? uz manuala be proceduru? hahaha
debilejimas
durnejam toliau
haynes manualas 'abs equiped' motorcyklam stabdziu sistemos nuorinimo net neduoda. mol, bmw oem testeris reikalingas ir stabdzius nuorinti gali tik autorizuotas&kvalifikuotas.
kai tuo tarpu youtubej neautorizuotas lenkas moca pasistates ant kelmo, svilpaudamas keicia stabdziu skysti abs equiped motorcykle be jokiu testeriu. matyt nespejo jo bmw nugasdinti ir perspeti?
ir uz ka draugas (lopas) 100lt ismete? uz manuala be proceduru? hahaha
debilejimas
notomorrow
Re: BMW R1200GS
Lenkas geriau uz oem proceduras zino kaip ka i po kiek pilt :ja perdolie:
less teeth, more tits.
