tekstiline apranga miestui

Visos su motociklizmu susijusios diskusijos
Arvis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5432
Joined: 21 Nov 2006, 15:42
Location: VNO
Contact:

Re: tekstiline apranga miestui

Post by Arvis »

mindaugasa wrote:...kur pirkt? bikesoap, turite ka nors? o odai?
muilo nenaudok - kenkia odai ir membranai. Purskalo turim.
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Re: tekstiline apranga miestui

Post by Yvl »

Sugedo. Kur remontuot? Turit kokį gerą kriaučių kas?
ImageUploadedByTapatalk1439136195.583523.jpg
ImageUploadedByTapatalk1439136195.583523.jpg (351.54 KiB) Viewed 4599 times
Peace ДА!
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Re: tekstiline apranga miestui

Post by tckd »

miegojai po baiku ir rukei?
less teeth, more tits.
User avatar
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459
Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas

Re: tekstiline apranga miestui

Post by wundis »

ar tik ne vovere iskando?
+2/-14
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Re: tekstiline apranga miestui

Post by Yvl »

Vasaros karščiai čia. Tučka, a ne tu kažkur kelnius kadais lopei?
Peace ДА!
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Re: tekstiline apranga miestui

Post by tckd »

a buvau sukurenes endur kelnes tai odos lopa naugarduko gt, salia chemijos fak. uzsiuvo
less teeth, more tits.
alias
Ganerio lankytojas
Posts: 563
Joined: 19 May 2008, 23:04
Location: \o/

Re: tekstiline apranga miestui

Post by alias »

Man panašiai atsitiko tik buvau be kelnių :skvidas: :racing: :team: :grauziu:


Sent from my iPhone using Tapatalk



noriu būt toks kaip aš
Proxas
Ganerio lankytojas
Posts: 509
Joined: 16 Jan 2013, 14:53
Location: Vilnius

Re: tekstiline apranga miestui

Post by Proxas »

alias wrote:Man panašiai atsitiko tik buvau be kelnių :skvidas: :racing: :team: :grauziu:


Sent from my iPhone using Tapatalk
heh kaip dabar pamenu kai pirma karta su virais ant varnos i mishkus ishlekem - ish aprangos nebuvau spejes nusiiprkti tik kelniu - labai gerai ta ivyki primena ishmetimo koliko vamzdzhiu ispaudas ant kaires blauzdos "KarshtaBleBuvo" :blackeye:
Come to the Dark Side.... we have cookies :]
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Re: tekstiline apranga miestui

Post by Yvl »

Temalock
ImageUploadedByTapatalk1443205104.398566.jpg
ImageUploadedByTapatalk1443205104.398566.jpg (361.58 KiB) Viewed 4506 times
Peace ДА!
Proxas
Ganerio lankytojas
Posts: 509
Joined: 16 Jan 2013, 14:53
Location: Vilnius

Re: tekstiline apranga miestui

Post by Proxas »

Yvl wrote:Temalock
Atai kodel paloske siauresne? skaitau su rimtais virais dabar jau nepakeliui? :grauziu:

Beje kur susitvarkete pons?
Come to the Dark Side.... we have cookies :]
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Re: tekstiline apranga miestui

Post by Yvl »

Paloskė siauresnė, bet liumenų daugiau. Sutvarkė siuvykla Žirmūnų Rimi
Peace ДА!
Post Reply