adventure tipo motociklo iki 10k Lt rinkimai
Re: adventure tipo motociklo iki 10k Lt rinkimai
o vat šito nzn. Anyway, palaukiam.
Re: adventure tipo motociklo iki 10k Lt rinkimai
tai motopulse? uzsakai naujo oemo ir saskaitele paimi? nors jo kuo baikas pigesnis tuo didesne tikimybe kad dalys bus brangiau nei baikas 
less teeth, more tits.
Re: adventure tipo motociklo iki 10k Lt rinkimai
tame ir esme. Jei darbu ir daliu samata bus daugiau 70 proc, bus miau.
Re: adventure tipo motociklo iki 10k Lt rinkimai
jei draudimas numush kaina, kreisies i nepriklausomus. netikiu, kad pagal popierius mocas kainuoja 300eu. rinkos kaina net vmi ziuri. draudimas ima an loxo ir siulo beleka. jei nesiusiu ju nx tai tikrai turesi 240eu, bet jei paimsi valerijankes an drasos, gal susiklostys uztaupyt naujesniam gaidziui
race your life
Re: adventure tipo motociklo iki 10k Lt rinkimai
Apranga nusibrozdino? Šalmas? Telefono ekranas? Viskas pliusuojasi, nes reikia atstatinėti į prieš įvykį buvusią būklę.
Re: adventure tipo motociklo iki 10k Lt rinkimai
Reikejo poliucijoj suregistruot ant sykio situos berods. Gal dar nevelu
@mobile
@mobile
manjana
Re: adventure tipo motociklo iki 10k Lt rinkimai
agha truputi - suzymejau batus ir striuke, turetu paskaiciuot ir tuosnesidomek wrote:Apranga nusibrozdino? Šalmas? Telefono ekranas? Viskas pliusuojasi, nes reikia atstatinėti į prieš įvykį buvusią būklę.
Beje dabar juokingas - ta <Maryte> (redakcijai vardas zinomas) kreipesi i draudima ir prase anuliuot jos ivykio deklaracija nes mol ji visgi buvo shoko busenoj ir nezhino ish kur ash atsiradau po jos buferiu - turbut atlekiau ant tukstancio ir norejau nusizhudyti - zebaj nea?
Anyways - gerai kad turejau du liudininkus kurie buvo registruoti avarijos deklaracijoj - draudimas jiems persiskambino ir bobos prashyma pasiule susikishti jai i subine
Hehe norfos linijos advencurerio savininko notykiai tesiasi
Come to the Dark Side.... we have cookies :]
- wundis
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 7459
- Joined: 20 Jun 2007, 17:23
- Location: Šviežio sūrio kraštas
Re: adventure tipo motociklo iki 10k Lt rinkimai
Nominuoju proxą į mėnesio personažus.
PS varei an vienkės dupem rodydamas aplinkiniams fakus? (nes praktiški žmonės taupo padangas)
PPS koks marytės draudimas?
PS varei an vienkės dupem rodydamas aplinkiniams fakus? (nes praktiški žmonės taupo padangas)
PPS koks marytės draudimas?
+2/-14
Re: adventure tipo motociklo iki 10k Lt rinkimai
turim beda sistemoj, kad net demaskavus apsimelavusi kaltininka, policija nesiima jokiu baudziamuju veiksmu uz melagingu parodymus. tai ko nespyzdet kokios nesamones.
±
Re: adventure tipo motociklo iki 10k Lt rinkimai
Super - nominacija priimu, prizus prasyciau vStriomu snukucio dalimiswundis wrote:Nominuoju proxą į mėnesio personažus.
PS varei an vienkės dupem rodydamas aplinkiniams fakus? (nes praktiški žmonės taupo padangas)
PPS koks marytės draudimas?
Agha variau mazhdaug ant tiek
Neabejotinai - akivaizdzhiai meloja, ir akivaizdzhiai parishta buvo - absoliuciai jokios atsakomibes, o ash dar geras budamas pats pasiuliau mentu nekviest jeigu jai situacija aishki nes mol sutaupys ant baudos... psio no more mister nice guy - jeigu yra ivykis reikia kviest mentura ir nebut ishjungus savo action camo (asilas mlia - taupiau batareikia kelionei...)tomasn wrote:turim beda sistemoj, kad net demaskavus apsimelavusi kaltininka, policija nesiima jokiu baudziamuju veiksmu uz melagingu parodymus. tai ko nespyzdet kokios nesamones.
Come to the Dark Side.... we have cookies :]
Re: adventure tipo motociklo iki 10k Lt rinkimai
ghi ghi:

Skaitau puikiai tiktu ir karves perkelt nea?
Sian draudimas dar karta viska susifotkino ir sake greiciausiai nurashys ir duos rinkos kaina bo neliko nei vienos sveikos plasmases priekyje.. Anyways, ryt turetu papasakot tixliau ir naujo gaidzhio paieshkos gales prasidet

Skaitau puikiai tiktu ir karves perkelt nea?
Sian draudimas dar karta viska susifotkino ir sake greiciausiai nurashys ir duos rinkos kaina bo neliko nei vienos sveikos plasmases priekyje.. Anyways, ryt turetu papasakot tixliau ir naujo gaidzhio paieshkos gales prasidet
Come to the Dark Side.... we have cookies :]
Re: adventure tipo motociklo iki 10k Lt rinkimai
Įdomu kaip vertina anie modelius kuriu padavime 0 vienetų? Čia šiaip ne į temą.
Re: adventure tipo motociklo iki 10k Lt rinkimai
nezhinau kaip jie tokius vertina bet vstrioma ivertino pagal realia situacija ~2500eur, deja su salyga kad kibiriukas jau 11 metu prikaite cepajavo konstanta ir paskaiciave nuostolius nubrauke 40% i nusidevejimo kibira...nesidomek wrote:Įdomu kaip vertina anie modelius kuriu padavime 0 vienetų? Čia šiaip ne į temą.
Anyhow, panashu kad ju siulomu babkiu turetu uzhtekti pilnam remontui beveik visas dalis keiciant brand new OEM (su ishlyga kad spydikas bus is fleabay) tai dar skaitau ne taip gal ir blogai gaunasi viskas overall..
Come to the Dark Side.... we have cookies :]
- wundis
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 7459
- Joined: 20 Jun 2007, 17:23
- Location: Šviežio sūrio kraštas
Re: adventure tipo motociklo iki 10k Lt rinkimai
Siulau nesutikt.
Ziurim faktams i akis - turejai motopirka. boba akla. motopirkos nebeturi. tau atiduoda 60% motopirkos kainos. ir pasiulo susirinkt lavona (sioje stadijoje nesvarbu kad spydas ir plastikai apdauzyti. o sakes? o remas? aha?!) kam europieciui tokios bedos? atiduoti turi tiek, kad pasiemus bapkes perki kita motogaidi. lavona tegul pasiima sau.
Cia isreiskiau pasipiktinima
Ziurim faktams i akis - turejai motopirka. boba akla. motopirkos nebeturi. tau atiduoda 60% motopirkos kainos. ir pasiulo susirinkt lavona (sioje stadijoje nesvarbu kad spydas ir plastikai apdauzyti. o sakes? o remas? aha?!) kam europieciui tokios bedos? atiduoti turi tiek, kad pasiemus bapkes perki kita motogaidi. lavona tegul pasiima sau.
Cia isreiskiau pasipiktinima
+2/-14
Re: adventure tipo motociklo iki 10k Lt rinkimai
Heheh - pasipiktinimas uzhskaitytas, deja tokia jau nudienos realija - jeigu vazhineji senu gaidzhiu - visi tau shiks ant galvoswundis wrote:Siulau nesutikt.
Ziurim faktams i akis - turejai motopirka. boba akla. motopirkos nebeturi. tau atiduoda 60% motopirkos kainos. ir pasiulo susirinkt lavona (sioje stadijoje nesvarbu kad spydas ir plastikai apdauzyti. o sakes? o remas? aha?!) kam europieciui tokios bedos? atiduoti turi tiek, kad pasiemus bapkes perki kita motogaidi. lavona tegul pasiima sau.
Cia isreiskiau pasipiktinima
As i si reikala zhiuriu kaip i galimibe pasikeisti anglishka lempa i europine ir spidometra myliomis i kilometrini (nu juk reikia kazhka teigiamo surast nea?)
Sakes kaip supratau tiesios bo nieko ratas nepaliete - smugi sugere priekiniai plastikai ir remelis kuris juos laike. Remui sulanxtyt skaitau toks legvas prisilietimas prie toyotos buferio neigiamos itakos padaryc neturejo - jeigu net man minkshtokas pasirode...
Faktas kad draudimas gaidzhiai ir turetu pilnai padengt visas dalis naujom, bet irgi faktas kad nepradesiu ash keist tu visu daliu kurias surashe - neapibraizhytas gaidys - nerimtas reikalas
Come to the Dark Side.... we have cookies :]