2004 metu gimimo.naparnikas isigijo. tai sian biski ciupinejau, ardziau ir tt. idomus dalykas, malonus jausmas, kai rankenos shyla, o kiausai shala. nevalit. abs stabdziai nepatiko, jauciu reiktu priprast. bukle gera, tik viena plastmase iskilus, kuria norint nuimt, reik puse motociklo nuardyt. varzhtu galvos belekokios keistos. gerai kad po sedyne buvo visas gamyklinis komplektas irankiu ir padangu lopymo. siaip, mieste patogus turetu buti. mokejo 4400 ewru. motociklas kaune neliks, ishkeliaus i maskva.
tai vat, toks ekspiriencas mano. visus buciuoju, jusu gonzas