
vaziuoju, o jus?
- Qu'est ce que c'est
- Pastovus ganerio lankytojas
- Posts: 1115
- Joined: 27 Jun 2006, 11:42
- Location: VLN in da LT
Man tai idomu is kokios nuotraukos keturati gavai?
Cia visiskas montazas...
buvau osamos paruosimo bazeje,
dykumoje, o nuotraukoje vanduo?
buvai prie tanko, o salia stovi Pauliaus kvadas.
Buvai su komuflezine apranga, o cia.. fox'a reklamuoji.
Buvai nelaimingas, o cia SYPSAISI ...
Kas cia per Photoshopo stebuklai?
Cia visiskas montazas...
buvau osamos paruosimo bazeje,
dykumoje, o nuotraukoje vanduo?
buvai prie tanko, o salia stovi Pauliaus kvadas.
Buvai su komuflezine apranga, o cia.. fox'a reklamuoji.
Buvai nelaimingas, o cia SYPSAISI ...
Kas cia per Photoshopo stebuklai?
—
didzhej
didzhej
