pirkceu zvagrakti an 18" skubej!
kazkaip beliko vienas variantas vaziuot i Senukai.. bet ar pasiteisins..
gal dar kas zinot kokiu kur galeciau paimt
zvakrakti?
masinistai siulo 16 ir 21
motogama nesiulo visai
kazkoki irankiai siulo galvute ilga, bet bais brangiai ir reik dar prie galvutes kai kuriu elementu
nu ir panasus nesklandumai..
zvagragtys
Re: zvagragtys
Luna kalvariju gatvej (nr 300 berods)...tckd wrote:pirkceu zvagrakti an 18" skubej!
kazkaip beliko vienas variantas vaziuot i Senukai.. bet ar pasiteisins..
gal dar kas zinot kokiu kur galeciau paimt
zvakrakti?
masinistai siulo 16 ir 21
motogama nesiulo visai
kazkoki irankiai siulo galvute ilga, bet bais brangiai ir reik dar prie galvutes kai kuriu elementu
nu ir panasus nesklandumai..
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
vamzdinys? cai tas kur kiek nori tiek mm pasidarai?_hey wrote:jei pas tave tokia pat zvakes vieta tam klx'e, kaip mano klr'e, tai as emiau is senuku gera vamzdini rakata ir sonus su bulgarke apslifavaukainavo apie keturispenkiasdesimt.
klx nujami baka ir tiesiai gilyn kokia 11-13 cm hmm.
nu bet tavo variantas vistiek per senukus ein..
i kurius uzsuksiu aiskiai..
Re: zvagragtys
bet tai kay zvakutes dydis????tckd wrote:pirkceu zvagrakti an 18" skubej!
18" * 2,54 cm = 45,72 cm :!:
che garvezhio kokio? ar garlaivio? o gal garlekio?
parasykit!