Miskelis

Motofrakcijos Enduro skyrius
Post Reply
Rashyd
Slaideriu naikintojas
Posts: 2406
Joined: 26 Jun 2006, 13:25

Miskelis

Post by Rashyd »

Buvau miskelyje... o pelkiu pelkyciu... daug kur vienas nesiryzau vaziuot, bo buvo pavojus, kad paskendus niex palaiku nesuras... butu daugiau, butu smagu..
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

O kaip miske, nesalta?

p.s. kas mate oru progn? - sake snigs ir bus -4 :(

didzhej
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Re: Miskelis

Post by Renaz »

Rashyd wrote:Buvau miskelyje... o pelkiu pelkyciu... daug kur vienas nesiryzau vaziuot, bo buvo pavojus, kad paskendus niex palaiku nesuras... butu daugiau, butu smagu..
Tai ko nepakvietei? Duociau minusa, bet neduosiu.
Добро пожаловать нахуй
Rashyd
Slaideriu naikintojas
Posts: 2406
Joined: 26 Jun 2006, 13:25

Post by Rashyd »

tai kazi ar vaziuotum? skelbiau enduroforume, kad vaziuosiu... niekam neidomu..

miske silta... puikuma... daug barbekiusniku ir piseju mishke - ka darysi pavasaris...

Beje, motofrakcijso enduros skiltys bemaz mirusi..
hey su pabertu, storms su mirusiu, renaz su kudikiu, dj su bnv.
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Post by tckd »

Rashyd wrote:tai kazi ar vaziuotum? skelbiau enduroforume, kad vaziuosiu... niekam neidomu..

miske silta... puikuma... daug barbekiusniku ir piseju mishke - ka darysi pavasaris...

Beje, motofrakcijso enduros skiltys bemaz mirusi..
hey su pabertu, storms su mirusiu, renaz su kudikiu, dj su bnv.
nu va :binky:
as irgi vakar vienas pilaites miskus apjojau :joja:
prie trasos tris Sveika Marija sukalbejau.. [-o<
liudna vienam :(
bet pasiulymo neuzmaciau, nors ir be salmo per miesta vaziuot nekas :154:
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

komentaras pas tave, tai nors imk ir idurk yla i rata... kaunietiskai/silainiu prieskonis.

didzhej
Rashyd
Slaideriu naikintojas
Posts: 2406
Joined: 26 Jun 2006, 13:25

Re: Miskelis

Post by Rashyd »

tai tu renai parasyk kada vaziuoji (jei kada nors vaziuoji) prisijungciau kaip sakant avansu...

Renaz wrote:
Rashyd wrote:Buvau miskelyje... o pelkiu pelkyciu... daug kur vienas nesiryzau vaziuot, bo buvo pavojus, kad paskendus niex palaiku nesuras... butu daugiau, butu smagu..
Tai ko nepakvietei? Duociau minusa, bet neduosiu.
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Re: Miskelis

Post by Renaz »

Rashyd wrote:tai tu renai parasyk kada vaziuoji (jei kada nors vaziuoji) prisijungciau kaip sakant avansu...
gerai parasysiu. ZUteks cia ble "jei vaziuoji"... pamiegok dvi savaite spo 4 val. paziuresiu kaip vaziuosi... ir daug laiko turesi. Bet px, parasysiu vis tiek!
Добро пожаловать нахуй
Rashyd
Slaideriu naikintojas
Posts: 2406
Joined: 26 Jun 2006, 13:25

Post by Rashyd »

nesinervuok, ne as tau vaika uzstaciau!
sakau gal parduodi, zinau kas pirktu!
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

Ka parduodu? Vaika? taip ir zinojau, kad uzsiimi vaiku prekyba!
Добро пожаловать нахуй
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

vakar prie neries girdejosi 4rtakcio ir 2takcio pjovimo garsai...
User avatar
Vee Crunchy
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 953
Joined: 27 Jun 2006, 11:25
Location: sheshku ghetto
Contact:

Post by Vee Crunchy »

storms wrote:vakar prie neries girdejosi 4rtakcio ir 2takcio pjovimo garsai...
gal tiesiog lokys zvejojo su benzomeskere ir perde.. :dontknow:


As prsisjungciau, jei isvaziavimas butu per hardpack'a, o ne i pelkyna. Oza niokot biski vpzidu jau - kur benusuksi, vis koks pitbulis su dobermanais atsiveja.
Citus, Altus, Fortus!
Post Reply