Dar... viskas buvo gerai, kol nenuemiau stabdziu disku supporto. Priskrete? Fyg, viska isvaliau
Spaudziant stabdi linksta diskas?
Spaudziant stabdi linksta diskas?
Vnz. kokia tai xu*nia isimete. Paspaudus priekini stabdi, vienoj pusej stabdziu diskas issilenkia
Dar reiketu pastebeti, kad tos pacios puses kaladeles pastoviai liecia diska :/ Nuo ko pradet ieskot viniu?
Dar... viskas buvo gerai, kol nenuemiau stabdziu disku supporto. Priskrete? Fyg, viska isvaliau](./images/smilies/eusa_wall.gif)
Dar... viskas buvo gerai, kol nenuemiau stabdziu disku supporto. Priskrete? Fyg, viska isvaliau
Computer lƶsen Probleme, die man sonst nicht hƤtte.
Re: Spaudziant stabdi linksta diskas?
Gediminas turi gedimagediminas wrote:Vnz. kokia tai xu*nia isimete. Paspaudus priekini stabdi, vienoj pusej stabdziu diskas issilenkiaDar reiketu pastebeti, kad tos pacios puses kaladeles pastoviai liecia diska :/ Nuo ko pradet ieskot viniu?
Dar... viskas buvo gerai, kol nenuemiau stabdziu disku supporto. Priskrete? Fyg, viska isvaliau
Kreivai suporta prisukai...kokianors shaiba pametei...
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
1.suportus perrinkai? jei is tiesu jokiu shaibu neturejo buti, tai vaizdas toks, kad "dirba" tik viena puse suporto.
kaladeles vienodai nudilusios?
2. ratas ne per centra. paziurek is kitos puses, ar nelinksta ir kitas diskas. tada: sumaishei ant rato ashies dedamas "shaibas" arba uzverzei rato ashy neishcentraves rato.
rato centravimas: viskas sumontuota, tik ashis nepriverzta. verzi ashi ish vienos puses, kurioje yra kazkokios atzymos-atstumo nustatymui, uzspaudi priekini stabdi ir kelis kartus smarkiai paminkai vaira zemyn, kad shakes "pavaikshchiotu" ir stabdziu suportai "susirastu" diskus. tada uzverzi kita puse (ten gali buti varztas ish galo ir pan.)
kaladeles vienodai nudilusios?
2. ratas ne per centra. paziurek is kitos puses, ar nelinksta ir kitas diskas. tada: sumaishei ant rato ashies dedamas "shaibas" arba uzverzei rato ashy neishcentraves rato.
rato centravimas: viskas sumontuota, tik ashis nepriverzta. verzi ashi ish vienos puses, kurioje yra kazkokios atzymos-atstumo nustatymui, uzspaudi priekini stabdi ir kelis kartus smarkiai paminkai vaira zemyn, kad shakes "pavaikshchiotu" ir stabdziu suportai "susirastu" diskus. tada uzverzi kita puse (ten gali buti varztas ish galo ir pan.)
notomorrow
Pakeiciau kaladeles i naujas, daugiau niekas nedaryta. Man panasu i tai, kad tik vienos puses supportas dirba.
Kaip taip gali buti?
Ka tokiu atveju daryti?
Prisiminus fizikos pamokas, tai skystis slegia visas sieneles vienodai. Tai reiskia, kad vienoj pusej arba nepakankamas slegis (skyle uzako
) arba apskritai nevaiksto cilindriukai? :/
Supporta ardyt? :/
Kaip taip gali buti?
Ka tokiu atveju daryti?
Prisiminus fizikos pamokas, tai skystis slegia visas sieneles vienodai. Tai reiskia, kad vienoj pusej arba nepakankamas slegis (skyle uzako
Supporta ardyt? :/
Computer lƶsen Probleme, die man sonst nicht hƤtte.
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
suporta perrinkti ya teigiama. tik kartai uzpypina.
pasiruoshk stumokliukus papoliruoti, bo ant ju prisirenka brudo.
paskum zr. ar nesutruke guminiai kausheliai (pylnikaij!), bo per juos ir patenka purvas. juos aplamai tai gerai tureti naujus, bo dedant senuosiu buna, kad jie plyshta.
ir dar reikes biski stomatologo irankiuku. ir dar sveikintina tureti oro kompresoriu, juo labai gerai ishsipucia stumokliukai ish suporto.
ir t.t.
pasiruoshk stumokliukus papoliruoti, bo ant ju prisirenka brudo.
paskum zr. ar nesutruke guminiai kausheliai (pylnikaij!), bo per juos ir patenka purvas. juos aplamai tai gerai tureti naujus, bo dedant senuosiu buna, kad jie plyshta.
ir dar reikes biski stomatologo irankiuku. ir dar sveikintina tureti oro kompresoriu, juo labai gerai ishsipucia stumokliukai ish suporto.
ir t.t.
notomorrow
- Qu'est ce que c'est
- Pastovus ganerio lankytojas
- Posts: 1115
- Joined: 27 Jun 2006, 11:42
- Location: VLN in da LT
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact: