Enduro VS Sportbike

Motofrakcijos Enduro skyrius
Post Reply
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Enduro VS Sportbike

Post by storms »

po vakarykscio pasivazinejimo link grigiskiu trasos ir po ja noreciau palyginti vaziavima enduru ir sportbaiku.
gadangi trasa yra gen toli nuo vilniaus, o maniskes endurines padangos egzvalta nelabai megsta, vaziavom visokaiis sunkeliais ir pievom beigi gelezinkeliais (per shpalas). cia pastebimas pirmasis skirtumas tarp enduro ir sportbaiko - endurui egzvaldas netgi kenkia! beto, norint nuvaziuoti is tasko a i taska b visiskai nereikia, kad tuos taskus jungtu koks kelias. kelia pasidarai pac! judejimo greitis agsfaltu ir bekele yra toks pats. beja, vazinejant peroferijoj galima atrasti daugybe sliaptu pilaiciu su teniso kortais ir tvenkiniais beigi labai slaptu pisyklu (na kur stovi masina o joje kazkas kruta).
motokroso trasa - energija isciulpianti vieta. beveik kaip juodoji skyle, tik kitaip. jei, tarkim, lygintume nuovargi pravaziavus aukstadvaryje (su sportbaiku) ir grigiskese su enduru vaizdas butu toks: 15 ratu aukstadvary 1 ratas grigiskese. kai jegos ima sekti, tai jau pats motociklas tave veza, o ne tu ji vairuoji...
dar padariau toki atradima, kad endurinant butinas GPS. minde, pasidalink patirtim. ka jamt kad butu pigei ir gerai?
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

gps: pigei ir gerai nebuna. skaitau gps'ui butinas tracingas, kad galetum paskum pasigrozeti kokiais kringeliukais vaziavai ir esant norui tai pakartoti. juolab, kad normalus keliu zemelapis endurui ne prie ko, gps'as nesupras prie ko pririshti.

tai va. nzn ar studentui ikandami tomtomai tokia fyshke turi.one ir rider neturi.
garminas turi. be to turetas questII visishkai nebijojo vandens.

jei spresti su delninukais, tai cia hey geriau zino, as tokiu neciupinejes. klausimai bus du: kandonas, kad vandeniaus nebijotu, ir imho, kad nebutu kieto-besisukaliojancio disko.

keliautojai dar naudoja magelan, bet anie (kiek maciau) daugiau pestininkams. vaziuojant nelabai iziuresi monitoro.

edit: paprashyk kad gedeminas parashytu softa kokiam kalkuliatoriui ar rankiniam laikrodziui ir psio.
notomorrow
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

na mintisi tokia, kad gps naudot tam, kad zinotum kaip davaziuot iki artimiausio kelio. jis turetu but nebijantis vandens, todel delniukai atkrinta.
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

Del pavargimo sutinktu, tik hey nepavargo.

Del GPS - enduro forume pasiulymas MAGELANO!

Dar galima Garminus ziureti.

didzhej
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

mindaugasa wrote:gps: pigei ir gerai nebuna. skaitau gps'ui butinas tracingas, kad galetum paskum pasigrozeti kokiais kringeliukais vaziavai ir esant norui tai pakartoti. juolab, kad normalus keliu zemelapis endurui ne prie ko, gps'as nesupras prie ko pririshti.
Tom tom turi "event logeri" - galima paleisti ant mabilos su Symbian.
Bandysiu ant dienu.
tai va. nzn ar studentui ikandami tomtomai tokia fyshke turi.one ir rider neturi.
garminas turi. be to turetas questII visishkai nebijojo vandens.

Cia ant PDA ar ka?
jei spresti su delninukais, tai cia hey geriau zino, as tokiu neciupinejes. klausimai bus du: kandonas, kad vandeniaus nebijotu, ir imho, kad nebutu kieto-besisukaliojancio disko.
Skaitau jei kam reikia APPS i delniukus, sakykite, turiu nuo Tomtom ir iGo iki visokiu kitokiu xytru.
keliautojai dar naudoja magelan, bet anie (kiek maciau) daugiau pestininkams. vaziuojant nelabai iziuresi monitoro.


Ziurejau i GYVA- patiko!
edit: paprashyk kad gedeminas parashytu softa kokiam kalkuliatoriui ar rankiniam laikrodziui ir psio.
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))
=D>

didzhej
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

storms wrote:na mintisi tokia, kad gps naudot tam, kad zinotum kaip davaziuot iki artimiausio kelio. jis turetu but nebijantis vandens, todel delniukai atkrinta.
Mes su hey pabrouzine interneto platybes uztikome tokius specialius "pda protection" keisus - juose pda jauciasi saugus, gerai uzdengtas ir netgi nebijo jei pistelsi su motociklu i kaip nors, pvz. duobe po tramplyno :)

Ieskok ebay.com
nuo 40EUR

JABAY linkas: http://cgi.ebay.com/NEW-OTTER-2600-PDA- ... dZViewItem
Last edited by didzhej on 25 Apr 2007, 11:26, edited 1 time in total.

didzhej
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

didzhej wrote: Mes su hey pabrouzine interneto platybes uztikome tokius specialius "pda protection" keisus - juose pda jauciasi saugus, gerai uzdengtas ir netgi nebijo jei pistelsi su motociklu i kaip nors, pvz. duobe po tramplyno :)

Ieskok ebay.com
nuo 40EUR
Hm, man gal irgi reiketu. Siaip i ji pastoviai ziuret nereikia, bet kai pasiklysti, tai biski reikia... kad susiorientuot bent i kuria mazdaug puse vaziuot.
Добро пожаловать нахуй
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

Protects from dirt, water, shock, or impact.

rzu nemogu!!! :D :D :D
=D>

didzhej
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

sutariam viena karta: tomtom -gps devaisas. o tomtom softas, tai yra softas.
aha! nekils neaishkumu.
as auksciau rasiau apie gps devaisus, ant kuriu nelabai paleisi trackeri ar traceri, jei jis to netur gamyklishkai
ant delniniuko viskas galima, bet as kazkaip tai uz profesionalu iranki.

edit: beje, kai jau vaziuosi per miskus su gps, prasau naudoti POI opcija (Points Of Interest arba lietuviskai LV-lankytina vieta) ir pazymeti visas slaptas pisyklas. bus sudarytas vilniaus apylinkiu POI map'as, kuri platinsime per Statoil koloneles.
notomorrow
Post Reply