po vakarykscio pasivazinejimo link grigiskiu trasos ir po ja noreciau palyginti vaziavima enduru ir sportbaiku.
gadangi trasa yra gen toli nuo vilniaus, o maniskes endurines padangos egzvalta nelabai megsta, vaziavom visokaiis sunkeliais ir pievom beigi gelezinkeliais (per shpalas). cia pastebimas pirmasis skirtumas tarp enduro ir sportbaiko - endurui egzvaldas netgi kenkia! beto, norint nuvaziuoti is tasko a i taska b visiskai nereikia, kad tuos taskus jungtu koks kelias. kelia pasidarai pac! judejimo greitis agsfaltu ir bekele yra toks pats. beja, vazinejant peroferijoj galima atrasti daugybe sliaptu pilaiciu su teniso kortais ir tvenkiniais beigi labai slaptu pisyklu (na kur stovi masina o joje kazkas kruta).
motokroso trasa - energija isciulpianti vieta. beveik kaip juodoji skyle, tik kitaip. jei, tarkim, lygintume nuovargi pravaziavus aukstadvaryje (su sportbaiku) ir grigiskese su enduru vaizdas butu toks: 15 ratu aukstadvary 1 ratas grigiskese. kai jegos ima sekti, tai jau pats motociklas tave veza, o ne tu ji vairuoji...
dar padariau toki atradima, kad endurinant butinas GPS. minde, pasidalink patirtim. ka jamt kad butu pigei ir gerai?
Enduro VS Sportbike
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
gps: pigei ir gerai nebuna. skaitau gps'ui butinas tracingas, kad galetum paskum pasigrozeti kokiais kringeliukais vaziavai ir esant norui tai pakartoti. juolab, kad normalus keliu zemelapis endurui ne prie ko, gps'as nesupras prie ko pririshti.
tai va. nzn ar studentui ikandami tomtomai tokia fyshke turi.one ir rider neturi.
garminas turi. be to turetas questII visishkai nebijojo vandens.
jei spresti su delninukais, tai cia hey geriau zino, as tokiu neciupinejes. klausimai bus du: kandonas, kad vandeniaus nebijotu, ir imho, kad nebutu kieto-besisukaliojancio disko.
keliautojai dar naudoja magelan, bet anie (kiek maciau) daugiau pestininkams. vaziuojant nelabai iziuresi monitoro.
edit: paprashyk kad gedeminas parashytu softa kokiam kalkuliatoriui ar rankiniam laikrodziui ir psio.
tai va. nzn ar studentui ikandami tomtomai tokia fyshke turi.one ir rider neturi.
garminas turi. be to turetas questII visishkai nebijojo vandens.
jei spresti su delninukais, tai cia hey geriau zino, as tokiu neciupinejes. klausimai bus du: kandonas, kad vandeniaus nebijotu, ir imho, kad nebutu kieto-besisukaliojancio disko.
keliautojai dar naudoja magelan, bet anie (kiek maciau) daugiau pestininkams. vaziuojant nelabai iziuresi monitoro.
edit: paprashyk kad gedeminas parashytu softa kokiam kalkuliatoriui ar rankiniam laikrodziui ir psio.
notomorrow
Tom tom turi "event logeri" - galima paleisti ant mabilos su Symbian.mindaugasa wrote:gps: pigei ir gerai nebuna. skaitau gps'ui butinas tracingas, kad galetum paskum pasigrozeti kokiais kringeliukais vaziavai ir esant norui tai pakartoti. juolab, kad normalus keliu zemelapis endurui ne prie ko, gps'as nesupras prie ko pririshti.
Bandysiu ant dienu.
tai va. nzn ar studentui ikandami tomtomai tokia fyshke turi.one ir rider neturi.
garminas turi. be to turetas questII visishkai nebijojo vandens.
Cia ant PDA ar ka?
Skaitau jei kam reikia APPS i delniukus, sakykite, turiu nuo Tomtom ir iGo iki visokiu kitokiu xytru.jei spresti su delninukais, tai cia hey geriau zino, as tokiu neciupinejes. klausimai bus du: kandonas, kad vandeniaus nebijotu, ir imho, kad nebutu kieto-besisukaliojancio disko.
keliautojai dar naudoja magelan, bet anie (kiek maciau) daugiau pestininkams. vaziuojant nelabai iziuresi monitoro.
Ziurejau i GYVA- patiko!
edit: paprashyk kad gedeminas parashytu softa kokiam kalkuliatoriui ar rankiniam laikrodziui ir psio.
—
didzhej
didzhej
Mes su hey pabrouzine interneto platybes uztikome tokius specialius "pda protection" keisus - juose pda jauciasi saugus, gerai uzdengtas ir netgi nebijo jei pistelsi su motociklu i kaip nors, pvz. duobe po tramplynostorms wrote:na mintisi tokia, kad gps naudot tam, kad zinotum kaip davaziuot iki artimiausio kelio. jis turetu but nebijantis vandens, todel delniukai atkrinta.
Ieskok ebay.com
nuo 40EUR
JABAY linkas: http://cgi.ebay.com/NEW-OTTER-2600-PDA- ... dZViewItem
Last edited by didzhej on 25 Apr 2007, 11:26, edited 1 time in total.
—
didzhej
didzhej
Hm, man gal irgi reiketu. Siaip i ji pastoviai ziuret nereikia, bet kai pasiklysti, tai biski reikia... kad susiorientuot bent i kuria mazdaug puse vaziuot.didzhej wrote: Mes su hey pabrouzine interneto platybes uztikome tokius specialius "pda protection" keisus - juose pda jauciasi saugus, gerai uzdengtas ir netgi nebijo jei pistelsi su motociklu i kaip nors, pvz. duobe po tramplyno
Ieskok ebay.com
nuo 40EUR
Добро пожаловать нахуй
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
sutariam viena karta: tomtom -gps devaisas. o tomtom softas, tai yra softas.
aha! nekils neaishkumu.
as auksciau rasiau apie gps devaisus, ant kuriu nelabai paleisi trackeri ar traceri, jei jis to netur gamyklishkai
ant delniniuko viskas galima, bet as kazkaip tai uz profesionalu iranki.
edit: beje, kai jau vaziuosi per miskus su gps, prasau naudoti POI opcija (Points Of Interest arba lietuviskai LV-lankytina vieta) ir pazymeti visas slaptas pisyklas. bus sudarytas vilniaus apylinkiu POI map'as, kuri platinsime per Statoil koloneles.
aha! nekils neaishkumu.
as auksciau rasiau apie gps devaisus, ant kuriu nelabai paleisi trackeri ar traceri, jei jis to netur gamyklishkai
ant delniniuko viskas galima, bet as kazkaip tai uz profesionalu iranki.
edit: beje, kai jau vaziuosi per miskus su gps, prasau naudoti POI opcija (Points Of Interest arba lietuviskai LV-lankytina vieta) ir pazymeti visas slaptas pisyklas. bus sudarytas vilniaus apylinkiu POI map'as, kuri platinsime per Statoil koloneles.
notomorrow