Visos su motociklizmu susijusios diskusijos
Harli
125cc tarp koju
Posts: 205 Joined: 08 Jul 2007, 16:10
Location: Pajurys
Post
by Harli » 25 Jul 2007, 15:41
Norejau paklausti, jei motas su pirkimo-pardavimo sutartim yra isregistruotas visiskai, ar galima su juo vazinetis? Galioja dokai kuriuose stampas "transporto priemone isregistruota". Man va biski sunkumai su prisiregistravimu. Tai jei mentai pastabdytu, ar galima su tokiais dokais vazinetis?
Gali mesti gert, gali mesti rūkyt, bet gyvenimas nuo to nepagerėja...
tckd
Dievas
Posts: 10845 Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:
Post
by tckd » 25 Jul 2007, 15:42
o isregistruota transporto priemone numeri turi?
edit: tavo variantas matau, pasiruosi pinigu visom imanom baudom
(o tavo tavo atveju tiesiog nera uz ka nebaust) ir pasimegaudama vaziuoji.
less teeth, more tits.
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459 Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas
Post
by wundis » 25 Jul 2007, 15:44
tai koks skirtumas, vistiek tu teisiu neturi
+2/-14
efk0nas
Slaideriu naikintojas
Posts: 2497 Joined: 01 Jul 2006, 09:11
Location: Suostenie
Post
by efk0nas » 25 Jul 2007, 15:46
Teoriškai negalima. Praktiškai bent jau su mašina analogiškoj situacijoj tiesiog parodžiau mentams dokus, pasakiau, kad nespėjau prisiregistruot (stabdė sekančią dieną po pirkimo-pardavimo sutarties pasirašymo), tai paleido. Bet realiai gali baust.
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
Harli
125cc tarp koju
Posts: 205 Joined: 08 Jul 2007, 16:10
Location: Pajurys
Post
by Harli » 25 Jul 2007, 15:49
tckd wrote: o isregistruota transporto priemone numeri turi?
edit: tavo variantas matau, pasiruosi pinigu visom imanom baudom
(o tavo tavo atveju tiesiog nera uz ka nebaust) ir pasimegaudama vaziuoji.
Jop, numeris tas pats paliktas. Blemba, transporto priemones neregistruoja, jei neturi deklaruotos gyvenamosios vietos. Tai tempiasi guma.
Gali mesti gert, gali mesti rūkyt, bet gyvenimas nuo to nepagerėja...
Teo
Daug griuves
Posts: 2782 Joined: 21 Jul 2007, 16:09
Location: Vinius
Post
by Teo » 25 Jul 2007, 16:04
išregistruotą TP eksploatuoti draudžiama, net draudimas negalioja... Klausimas baudžia už tai ar ne:) bet patekus į avariją, problemų tikrai neišvengsi.
storms
Dievo treneris
Posts: 14138 Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:
Post
by storms » 25 Jul 2007, 16:06
teo, tavo avataras kazkaip tau netinka
neklausk kodel
netinka ir tiek
Teo
Daug griuves
Posts: 2782 Joined: 21 Jul 2007, 16:09
Location: Vinius
Post
by Teo » 25 Jul 2007, 16:20
storms wrote: teo, tavo avataras kazkaip tau netinka
neklausk kodel
netinka ir tiek
bleč, gi aš rokeris-drakonas, praktiškai "back out of hell"
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138 Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius
Post
by w919 » 25 Jul 2007, 16:24
sakyciau tau reikes biski laiko harmonizuoti savokas su frakcijos teisine baze tsakant.
How do you get fast lap times? With ease.
Teo
Daug griuves
Posts: 2782 Joined: 21 Jul 2007, 16:09
Location: Vinius
Post
by Teo » 25 Jul 2007, 17:26
w919 wrote: sakyciau tau reikes biski laiko harmonizuoti savokas su frakcijos teisine baze tsakant.
hm, stengsimės nenusižengti galiojantiems harmonijos principams (kaži, fengšui čia nepadėtų?)
storms
Dievo treneris
Posts: 14138 Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:
Post
by storms » 26 Jul 2007, 08:58
nu gerai.
jei tu rokeris, kur kaukoliokai , menulis, liepsnos, grabas?
a?
Renaz
Site Admin
Posts: 4903 Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat
Post
by Renaz » 26 Jul 2007, 09:23
wundis wrote: tai koks skirtumas, vistiek tu teisiu neturi
Butent! Skaitau ruosk pinigus uz:
- motocikla su kuriuo bijai nusiverst aikstelej ant zvyro
- netvarkingus moco dokumentus
- teisiu neturejima
- kompensacijai uz durnus postus motofrakcijos priimamajame
- interneto gadinima
Добро пожаловать нахуй
Arvis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5432 Joined: 21 Nov 2006, 15:42
Location: VNO
Contact:
Post
by Arvis » 26 Jul 2007, 09:36
emotikona pridedu:
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."