BNV F650GS Dakar

Motofrakcijos Enduro skyrius
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

BNV F650GS Dakar

Post by ezhiukas »

ka blogo galit pasakyti apie sita aprata?
Galvoju gal vakare aukciona paziuret jei netycia pygiai iseis -
https://www.iaai-bid.com/vehicledetails ... id=5621769
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Post by ezhiukas »

kadangi niekas nieko neraso, tai pagooglinau pats. Rezultatas nekoks, sunkus plentinis begemotas, is bedos galimas naudoti kaip trail baikas, bet jokio budu ne diortas. Netinka.
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by w919 »

as nieko nesakiau nes maniau kad tai jau zinoma? sitiek kartu apdainuotas didzhejaus shaldytuvas kad maniau ne tokiu komentaru ieskai? :)

pasakysiu taip - didesnis uz sirse 2x, o uz SV - 3x. sunkus ir aukstas. taciau - jeigu nori buti neameba tai kaip supratau cia yra next best thing po smeliuko i guolius!
How do you get fast lap times? With ease.
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Post by ezhiukas »

na kad paprasti f650gs yra plentiniai begemotai tai zinojau. Tiesiog tikejausi kad gal zodelis "dakar" kazka reiskia. Bet pasirodo nelabai
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Post by ezhiukas »

beje, maciau dar aukcione ir gonda xr650r. Bet jau tokia padrozta, kad rankos nekyla pirkt. Nors turbut iseis labai pigiai. Beto ir siaip visiems zinoma tiesa kad gondos yra sunkios karves ir nevalit :)
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

Pakomentuosiu.

"Dakar" - marketingo triukas. Berods esminis skirtumas - dakaro aukstesne pakaba, ir kiek trumpesni begiai. Visa kita tas pats shaldytuvas.

Jei nori uzsiiminet motokulturizmu - prasom, jei nori but ameba ir vazinet max zvyriukais irgi prasom.

XR650R, jei apie 2000 m., turi but velniskai brangus aparatas. Piktas, bet del savo svorio - kiauliukas. Desert, rally baikas, t.y. greitas, bet sunkus. Jei pigus, matyt mires. Hondos juk labai vertinamos, del to turi butbrangios. Kaip bnw.

Kur vaziuot noretai, eziuk? Skaitau reiktu ziuret koki KTM EXC450, ar ta pati Berga. WR'o nesiulau, nes busiu apkaltintas lobizmu. Kita moca jamsiu EXC450 su el. starteriu ar WR450 su starteriu. Kickas vyriska, bet tam tikrom situacijom uzpisa.
Добро пожаловать нахуй
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Post by ezhiukas »

noriu grynai diortint. Kelionems yra traktorius. Siaip reikia pramust kanalus per ka is Europos veztis. Nes JAV pasirinkimas labai minimalus. Ir grynu diortu praktiskai nera. Pasitaiko vienas kitas XR, KLR, DR650. Visi sunkus begemotai. 400-500cc diorta rasti praktiskai be sansu
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

Kanalas yra, atvez belenka is beveik belenkur uz 300 EUR.
Siulau imt mobile.de, motoscout24.de ir ieskot. Kataip bus pravalna... na gal dar koki ebay.de, bet daug pisnios ir kantrybes...

Del keliavimo sutinku. Reik turet du mocus. Diortui ir pakeliavimkui. Su vienu shudas gaunas. Kazkada reiks jamt litrine advencha is KTM garazu.
Добро пожаловать нахуй
Arvis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5432
Joined: 21 Nov 2006, 15:42
Location: VNO
Contact:

Post by Arvis »

ezhiuk, kodel nevarai i vokietija su mashina ieskot po shrotus...taigi tikrai kazka surasi :roll:
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Post by ezhiukas »

nereikia man is sroto, noriu normalaus, vaziuojancio diorto. Su susikusiom sakem ir remu, ar uzkalusiu motoru nereikalingas
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

ezhiukas wrote:nereikia man is sroto, noriu normalaus, vaziuojancio diorto. Su susikusiom sakem ir remu, ar uzkalusiu motoru nereikalingas
koks biudzetas?
Добро пожаловать нахуй
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Post by ezhiukas »

manau kazkur iki 10 k lt
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Post by tckd »

pasiuksliunsiu:

nustebino padangos vs smelio kiekiai.


Image


edit: kad butu i tema pasakysiu kad sitas bnv uz 10 klt neiseina.
Last edited by tckd on 03 Aug 2007, 15:14, edited 1 time in total.
less teeth, more tits.
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by w919 »

ar minejau, kad man grazu nuotraukos kur endurke (kroselka) smaugia ir smeliai tyksta?
How do you get fast lap times? With ease.
Arvis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5432
Joined: 21 Nov 2006, 15:42
Location: VNO
Contact:

Post by Arvis »

taip ?

Image
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
Post Reply