BNV F650GS Dakar
- ezhiukas
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 6496
- Joined: 25 Jun 2006, 22:13
- Location: Vilnius
- Contact:
BNV F650GS Dakar
ka blogo galit pasakyti apie sita aprata?
Galvoju gal vakare aukciona paziuret jei netycia pygiai iseis -
https://www.iaai-bid.com/vehicledetails ... id=5621769
Galvoju gal vakare aukciona paziuret jei netycia pygiai iseis -
https://www.iaai-bid.com/vehicledetails ... id=5621769
as nieko nesakiau nes maniau kad tai jau zinoma? sitiek kartu apdainuotas didzhejaus shaldytuvas kad maniau ne tokiu komentaru ieskai? 
pasakysiu taip - didesnis uz sirse 2x, o uz SV - 3x. sunkus ir aukstas. taciau - jeigu nori buti neameba tai kaip supratau cia yra next best thing po smeliuko i guolius!
pasakysiu taip - didesnis uz sirse 2x, o uz SV - 3x. sunkus ir aukstas. taciau - jeigu nori buti neameba tai kaip supratau cia yra next best thing po smeliuko i guolius!
How do you get fast lap times? With ease.
Pakomentuosiu.
"Dakar" - marketingo triukas. Berods esminis skirtumas - dakaro aukstesne pakaba, ir kiek trumpesni begiai. Visa kita tas pats shaldytuvas.
Jei nori uzsiiminet motokulturizmu - prasom, jei nori but ameba ir vazinet max zvyriukais irgi prasom.
XR650R, jei apie 2000 m., turi but velniskai brangus aparatas. Piktas, bet del savo svorio - kiauliukas. Desert, rally baikas, t.y. greitas, bet sunkus. Jei pigus, matyt mires. Hondos juk labai vertinamos, del to turi butbrangios. Kaip bnw.
Kur vaziuot noretai, eziuk? Skaitau reiktu ziuret koki KTM EXC450, ar ta pati Berga. WR'o nesiulau, nes busiu apkaltintas lobizmu. Kita moca jamsiu EXC450 su el. starteriu ar WR450 su starteriu. Kickas vyriska, bet tam tikrom situacijom uzpisa.
"Dakar" - marketingo triukas. Berods esminis skirtumas - dakaro aukstesne pakaba, ir kiek trumpesni begiai. Visa kita tas pats shaldytuvas.
Jei nori uzsiiminet motokulturizmu - prasom, jei nori but ameba ir vazinet max zvyriukais irgi prasom.
XR650R, jei apie 2000 m., turi but velniskai brangus aparatas. Piktas, bet del savo svorio - kiauliukas. Desert, rally baikas, t.y. greitas, bet sunkus. Jei pigus, matyt mires. Hondos juk labai vertinamos, del to turi butbrangios. Kaip bnw.
Kur vaziuot noretai, eziuk? Skaitau reiktu ziuret koki KTM EXC450, ar ta pati Berga. WR'o nesiulau, nes busiu apkaltintas lobizmu. Kita moca jamsiu EXC450 su el. starteriu ar WR450 su starteriu. Kickas vyriska, bet tam tikrom situacijom uzpisa.
Добро пожаловать нахуй
Kanalas yra, atvez belenka is beveik belenkur uz 300 EUR.
Siulau imt mobile.de, motoscout24.de ir ieskot. Kataip bus pravalna... na gal dar koki ebay.de, bet daug pisnios ir kantrybes...
Del keliavimo sutinku. Reik turet du mocus. Diortui ir pakeliavimkui. Su vienu shudas gaunas. Kazkada reiks jamt litrine advencha is KTM garazu.
Siulau imt mobile.de, motoscout24.de ir ieskot. Kataip bus pravalna... na gal dar koki ebay.de, bet daug pisnios ir kantrybes...
Del keliavimo sutinku. Reik turet du mocus. Diortui ir pakeliavimkui. Su vienu shudas gaunas. Kazkada reiks jamt litrine advencha is KTM garazu.
Добро пожаловать нахуй
pasiuksliunsiu:
nustebino padangos vs smelio kiekiai.

edit: kad butu i tema pasakysiu kad sitas bnv uz 10 klt neiseina.
nustebino padangos vs smelio kiekiai.

edit: kad butu i tema pasakysiu kad sitas bnv uz 10 klt neiseina.
Last edited by tckd on 03 Aug 2007, 15:14, edited 1 time in total.
less teeth, more tits.
