baboonsmegenes isradimas! UWAGA!

Visos su motociklizmu susijusios diskusijos
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

baboonsmegenes isradimas! UWAGA!

Post by storms »

Seimas ketvirtadienį po pateikimo pritarė Saugaus eismo automobilių keliais įstatymo pakeitimams. Čia siūloma pradedantiesiems vairuotojams pažymėjimą išduoti tik dvejiems metams, o motociklininkams tapti organų donorais.

Praėjus dvejiems metams po pažymėjimo gavimo į nuolatinį jis būtų pakeistas tik užbaigus tęstinius mokymus. Pataisų rengėjai aiškinamajame rašte teigia, kad tokia tvarka "sudarys prielaidas vairuotojų vairavimo įgūdžių patikimumui užtikrinti".

Įstatymo projekte taip pat siūloma visiems norintiems gauti motociklo vairuotojo pažymėjimą pasiūlyti tapti organų donorais.

"Liaudyje motociklininkus vadina potencialiais organų donorais. Gal susimąstys žmonės. Neabejotinai motociklininkai važinėja neatsakingiau nei kiti vairuotojai ir sukelia daugiau avarijų. Pati esu į tokią vieną pakliuvusi", - VZ.LT sako Birutė Vėsaitė, Ekonomikos komiteto pirmininkė ir šio pasiūlymo autorė.

http://vz.lt/Default2.aspx?ArticleID=a0 ... 748f50f4c8

infa- rashydo
Arvis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5432
Joined: 21 Nov 2006, 15:42
Location: VNO
Contact:

Post by Arvis »

blet :evil:

edit: nx zhertva dar wikipedijoj savireklama paleidus.
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
User avatar
Teo
Daug griuves
Posts: 2782
Joined: 21 Jul 2007, 16:09
Location: Vinius

Post by Teo »

dėl pirmos dalies tai gerai, apie antrą daly patylėsiu. Nors iš kitos pusės tai man giliai px., tik tiek kad pažeidžia asmens laisves/teises (manau todėl toks įstatymas negalėtų būti priimtas)
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

nu man nepoxui
kazkokia debilishka klishe
tai gal tegu istatymas numato kiekvienam baikeriui ir po nemokamas atostogas "saloje". juk jie visi xroniai
User avatar
Shadow
Aukstadvario dievas
Posts: 1405
Joined: 21 Aug 2007, 19:32
Location: Nepriklausomas vienkiemis

Post by Shadow »

Nu ble idiotu kruva tenais sedi. Donorus surado. Tegu patys pirma issima donoro kortele, o tada aiskina tokias nesamones. tai tada visi ir turi buti donorais: automobilistai, motociklistai, pilotai, parasiutininkai ir apskritai. Nu ir nx tokius idiotus. Pfu.
Ten, kur baigiasi nesėkmių ruožas, prasideda kapinių tvora…
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

neimkit i plaucius

pats ismokau nekreipti demesi, kaip nuo senu senoves (gudziu 1990 metu) visi kas su BMW, tas banditas arba chuliganas.

didzhej
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by w919 »

pora komentaru!!

vinas, 2007 09 14 11:39
Vėsaitei reikia smegenų donoro

Motociklininkas, 2007 09 14 14:23
O as po zuties uzrasiau parlamentarei savo pimpala. Gales ant kaktos prisisiuti.


:tancujutvse:
How do you get fast lap times? With ease.
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

didzhej wrote:neimkit i plaucius

pats ismokau nekreipti demesi, kaip nuo senu senoves (gudziu 1990 metu) visi kas su BMW, tas banditas arba chuliganas.
taip ir yra!
i veidrodi kada paskutini kart ziurejai?
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

sian, kaip bandziau sukuosena padaryti.. trenkiau kumsciu, isejau susiveles, nepamirsau ir pistoleto pasiimti, a to nesaugu kaip del sukuosenos kabinejasi, geriausiai sauti i veida ir nekreipti demesio...

didzhej
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

didzhej wrote:sian, kaip bandziau sukuosena padaryti.. trenkiau kumsciu, isejau susiveles, nepamirsau ir pistoleto pasiimti, a to nesaugu kaip del sukuosenos kabinejasi, geriausiai sauti i veida ir nekreipti demesio...
o sukuosena nuliniu ar pirmu numeriu?
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

ajo, pamirsau. galvoju ko riebiatos negerbia... pas mane gal 15-20 numeris dabar.

didzhej
Arvis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5432
Joined: 21 Nov 2006, 15:42
Location: VNO
Contact:

Post by Arvis »

sprendziant is nuotrauku nuliniu yra pavares:

Image
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

didzhej wrote:neimkit i plaucius

pats ismokau nekreipti demesi, kaip nuo senu senoves (gudziu 1990 metu) visi kas su BMW, tas banditas arba chuliganas.
Tai aiskei, chuligane tu! Per tave gatvese betvarke!
Добро пожаловать нахуй
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

renaz bijok manes!!! :roll:

didzhej
Post Reply