traktoriu aktualijos

Motofrakcijos Chopper/Cruiser/Custom skyrius
User avatar
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292
Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:

Post by El Traxo »

Arvis wrote:Sukau galva savaitgali. Ibo tiek mazhai tu fatboju aukcionuose, tai gal heritage paimt...ar deluxa. Siandie ryte sugalvojau HD saite paziuret ar tikrai visakas ti taipat. Nu ir akurat - deluxas zhemesnis nei kiti du ir tik pas fatboju gale 200 ratukas. wtf ? kas cia ble per nestandartas ?
A kam jumi dar vienas fatbojus? Ar tuomi ruošiamas upgreidas? :roll: Ežiukas savo neatsargiais pasisakymais užkėlė markę iki rkingo, dabar dėl to skundžiuosi nemiga, dažnai pagaunu save landžiojantį po copartus bei mintyse beskaičiuojantį piniginius vienetus. Jaučiu reiks už sveikatos sutrikdymą ežiui pisti minusą arba daryti kažką :-k
How does you do?
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Post by ezhiukas »

siaip tas 200 ratukas vaziavimui visi nereikalingas, viskas tik del grozio. Su siauresniu ratu kuro sanaudos biski mazesnes, geriau vaziuoja per posukius ir balas.
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Post by ezhiukas »

El Traxo wrote:
Arvis wrote:Sukau galva savaitgali. Ibo tiek mazhai tu fatboju aukcionuose, tai gal heritage paimt...ar deluxa. Siandie ryte sugalvojau HD saite paziuret ar tikrai visakas ti taipat. Nu ir akurat - deluxas zhemesnis nei kiti du ir tik pas fatboju gale 200 ratukas. wtf ? kas cia ble per nestandartas ?
A kam jumi dar vienas fatbojus? Ar tuomi ruošiamas upgreidas? :roll: Ežiukas savo neatsargiais pasisakymais užkėlė markę iki rkingo, dabar dėl to skundžiuosi nemiga, dažnai pagaunu save landžiojantį po copartus bei mintyse beskaičiuojantį piniginius vienetus. Jaučiu reiks už sveikatos sutrikdymą ežiui pisti minusą arba daryti kažką :-k
abalys :) Perki gi kas patinka. Jei patinka softailai, tai ir pirk. As irgi nezinau ar road kinga pirkciau. Softailai man kazkaip grazesni ir valdymas labiau prie sirdies. Tik va stabdziu noretusi geresniu :)
Arvis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5432
Joined: 21 Nov 2006, 15:42
Location: VNO
Contact:

Post by Arvis »

ezhiukas wrote:siaip tas 200 ratukas vaziavimui visi nereikalingas, viskas tik del grozio. Su siauresniu ratu kuro sanaudos biski mazesnes, geriau vaziuoja per posukius ir balas.
o kas harliuose ne del grozhio ? Siaip man nepatinka stipinuoti ratai, labai sunku valyt.
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
Arvis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5432
Joined: 21 Nov 2006, 15:42
Location: VNO
Contact:

Post by Arvis »

El Traxo wrote: A kam jumi dar vienas fatbojus? Ar tuomi ruošiamas upgreidas?
Skaitau, kad noriu per ziema pagerint pagaminimo metus. tuo paciu pagerindamas variklio darbini turi, padidindamas pavaru skaiciu beigi praplesdamas galini rata.
Last edited by Arvis on 22 Oct 2007, 10:03, edited 1 time in total.
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Post by ezhiukas »

kadangi stipinai vistiek nechromuoti, tai gali nevalyt, graziau vistiek neatrodys :)
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

ble
paskaiaciau sita skyreli
paskutiniai postai - amebyno irshtvos motininis shukis!
visiems po minusa, + moderatoriai turi keist temos pavadinima i Baikeriai-Sissybarai
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Post by ezhiukas »

storms wrote:ble
paskaiaciau sita skyreli
paskutiniai postai - amebyno irshtvos motininis shukis!
visiems po minusa, + moderatoriai turi keist temos pavadinima i Baikeriai-Sissybarai
abalys. Tau kiek kartu reiks sakyti kad negalima visokiems panasoniku myletojams skaityt sito skyrelio. Ir isvis, aik berga geriau rinkt cia neaiskines.
User avatar
Shadow
Aukstadvario dievas
Posts: 1405
Joined: 21 Aug 2007, 19:32
Location: Nepriklausomas vienkiemis

Post by Shadow »

Arvis wrote:
ezhiukas wrote:siaip tas 200 ratukas vaziavimui visi nereikalingas, viskas tik del grozio. Su siauresniu ratu kuro sanaudos biski mazesnes, geriau vaziuoja per posukius ir balas.
o kas harliuose ne del grozhio ? Siaip man nepatinka stipinuoti ratai, labai sunku valyt.
Gal kas gali paaiskinti, kodel stipinuotais ratais sunkesnis valdymas? Rimtai nezinau, prasau placiau paaiskinti :)
Ten, kur baigiasi nesėkmių ruožas, prasideda kapinių tvora…
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Post by ezhiukas »

Shadow wrote:
Arvis wrote:
ezhiukas wrote:siaip tas 200 ratukas vaziavimui visi nereikalingas, viskas tik del grozio. Su siauresniu ratu kuro sanaudos biski mazesnes, geriau vaziuoja per posukius ir balas.
o kas harliuose ne del grozhio ? Siaip man nepatinka stipinuoti ratai, labai sunku valyt.
Gal kas gali paaiskinti, kodel stipinuotais ratais sunkesnis valdymas? Rimtai nezinau, prasau placiau paaiskinti :)
varona. Skaityt mokykis. Valymas, ne valdymas
User avatar
Shadow
Aukstadvario dievas
Posts: 1405
Joined: 21 Aug 2007, 19:32
Location: Nepriklausomas vienkiemis

Post by Shadow »

Vo ble. Reiks atidziau skaityt ](*,)
Ten, kur baigiasi nesėkmių ruožas, prasideda kapinių tvora…
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Post by ezhiukas »

Arvi, siandien 14036617 isejo uz 7.9 Misle - kiek kainuotu pasikeist priekini sparna, visus posukius ir ratus kad is jo padaryt fatboju? Ar manai verta moket 10 gabalu uz fatboju? Originalias dalis turbut dar parduotum taip kad pa nuliam viskas gautusi :D
Arvis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5432
Joined: 21 Nov 2006, 15:42
Location: VNO
Contact:

Post by Arvis »

Buvau prases kaminsko statyt 9.5 uz sita. Bet poto persigalvojau ir pasakiau nx. Noriu nestipinuoto 200 rato gale. Pas 07 flstf kitoks remas nei pas flstc. Nesigauna ten tik ratu pasikeist.
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Post by ezhiukas »

nesamone. Remas manau tas pats. HD butu per sudetinga daryt kitoki rema del vieno modelio :D Skiriasi turbut tik swingarmas, idetas siauresnis dirzas su puley ir galbut dar koks spaceris prie pirmines pavaros
Arvis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5432
Joined: 21 Nov 2006, 15:42
Location: VNO
Contact:

Post by Arvis »

ezhiukas wrote:nesamone. Remas manau tas pats. HD butu per sudetinga daryt kitoki rema del vieno modelio :D Skiriasi turbut tik swingarmas, idetas siauresnis dirzas su puley ir galbut dar koks spaceris prie pirmines pavaros
Ne.. Skiriasi galinis sparnas. tai reiskia skiriasi vidiniai sparno tvirtinimai, kurie yra remo dalis.
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
Post Reply