notomorrow
Skip to content
Post by tckd » 07 Nov 2007, 17:54
Vito wrote: Jei tamsta vazinejate su KLX650, tai tavo daviklis pas mane guli jau gerus du menesius. Tokiu atveju konstatuoju fakta, kad paciam neimanoma prisisikambinti buvo pirmiau negu tamstai man.
Return to “Skelbimai”
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Privacy | Terms