Parduodu, perku, keičiu, dovanoju
-
El Traxo
- Rossis jam tarnauja
- Posts: 9292
- Joined: 27 Jun 2007, 23:32
- Location: Žemutiniai Bezdonys
-
Contact:
Post
by El Traxo »
didzhej wrote:as laikysiuosi istatymu.
nupirkes is karto sunaikinsiu.
kad nebutu problemu.
tikit?
nenaikinti. Gal duotajame dažnyje girdėsis taksistai, o gal atrasi ir kitokių balsų (kaip M.Gibsono "ženkluose")?

How does you do?
-
didzhej
- Dievas
- Posts: 10029
- Joined: 19 Sep 2006, 21:33
- Location: E 25,247 N 54,724
-
Contact:
Post
by didzhej »
ka be isgirstum, visvien esme bus musyse.. nekitaip.
—
didzhej