motoroleris

Parduodu, perku, keičiu, dovanoju
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

User avatar
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292
Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:

Post by El Traxo »

Yvl, Drakone!.. http://www.autosara.com/main/kiti.html?lot=16020867 Siandei dar spėtum pajamt :P
How does you do?
User avatar
Teo
Daug griuves
Posts: 2782
Joined: 21 Jul 2007, 16:09
Location: Vinius

Post by Teo »

El Traxo wrote:Yvl, Drakone!.. http://www.autosara.com/main/kiti.html?lot=16020867 Siandei dar spėtum pajamt :P
manau kad iš štatų vežti pirdą niekaip neapsimoka - nupirksi pigei, už kelionę sumokėsi brangei...
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Post by ezhiukas »

nebent is to paties aukciono paimsi dar ir masina ir susitarsi kad i bagaznika imete for free parveztu :)
User avatar
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292
Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:

Post by El Traxo »

aha, idomu už kiek minimaliai galima motopirdą atsivežt. Realiai plukdymas turėtų kainuoti minimumą.
How does you do?
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Post by Yvl »

www.motoideja.lt

roadkingo kudikis:
:)
(ale kainos tai nu ir nakum...)

Image
Peace ДА!
User avatar
Teo
Daug griuves
Posts: 2782
Joined: 21 Jul 2007, 16:09
Location: Vinius

Post by Teo »

El Traxo wrote:aha, idomu už kiek minimaliai galima motopirdą atsivežt. Realiai plukdymas turėtų kainuoti minimumą.
pusė moco spėju. o visa kita panašei - kontoros navaras, pakrovimas, iki konteinerio irgi turbūt pusė moco. turbūt su visais mokesčiais į štuką baksų tilptum :)
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Post by tckd »

Yvl wrote:(ale kainos tai nu ir nakum...)
skaitau kad einnax ne tik kaina duotuoju atveju :laughing6:
less teeth, more tits.
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Post by ezhiukas »

Teo wrote:
El Traxo wrote:aha, idomu už kiek minimaliai galima motopirdą atsivežt. Realiai plukdymas turėtų kainuoti minimumą.
pusė moco spėju. o visa kita panašei - kontoros navaras, pakrovimas, iki konteinerio irgi turbūt pusė moco. turbūt su visais mokesčiais į štuką baksų tilptum :)
itariu kad speji neteisingai. Del konteinerio gal ir puse, bet iki uosto atvezimas turbut kainuotu tiek pat kaip ir mocui. Nebent kontora bus nupirkusi kokia masina tame aukcione. Kadangi coparto aukcionai vyksta kruvoje miesto, tokia tikimybe pakankamai nedidele.
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Post by Yvl »

kaip skaitot, ar gerassitas?
kad kaina negera - ir bobikui aisku :)
Peace ДА!
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

skaitau 1 pamirso prirasyt
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Post by Yvl »

ai, pragnazuokim uz kiek parsiduos shitas
Peace ДА!
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Post by Yvl »

storms wrote:skaitau 1 pamirso prirasyt
skaitau kad kaina nemaza paliubomu.
Peace ДА!
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Post by Yvl »

Kaip skaitot, ar cia viskas gerai???

Ir dar sellerio gromata:

Hello thank you for your email, the engine runs great as it only 771 miles. It starts up first time of the key and rides great. We do not have the log book at this point in time but we sometimes get the V5 form sent through at a later date from the insurance company along with spare keys and manual's. If we do receive them we shall forward them on to the winning bidder. We do not apply for the log book as we do not want to add another owner to the history, so the winning bidder will still be the 2nd owner.
there is no damage to the handle bars as the bike was not accident damaged it was only stolen recovered, which needed a lock set mirrors and various chromes. All of which have been replaced and the bike is ready to go and runs and rides perfect.

Image
Peace ДА!
User avatar
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459
Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas

Post by wundis »

uh, nenoriu nei gasdint nei ka, bet urm. stolen recovered, klasifikuojasi kazkaip gaidiskai man rodos (ten nebe V5 forma eina bet *uinia kokia tais , dabar tiksliai nepamenu) . na ir tas insurance write off'as kokis tais idomus. Ar jis jau turi susitvarkes dokumentus po vagystes? jau net nekalbu kad pardavejui ryskiai su anglu kalba nefontanai, kaip su pardavimu istorija pas pardaveja ?
+2/-14
Post Reply