viskas coliais. Pigiu pas mus nerasi. Brangiu specializuotose parduotuvese yra - pvz Lunoj Tengtools. Kita vertus ka pirkti pigius raktus ir juos lauzyti, tai manau kartais visai pasiteisina nusipirkti gera brangu komplekta visam gyvenimui
siaip gal ir verta tokius pasijimt. I kelione brangius krautis kazkaip gaila, o ir vietos daug uzima. O sitie manyciau irgi visai praverstu jei kas atsitiktu. Arvi, nepameni kokie mazdaug tos dezutes gabaritai? Daug vietos tasej uzimtu?
ezhiukas wrote:siaip gal ir verta tokius pasijimt. I kelione brangius krautis kazkaip gaila, o ir vietos daug uzima. O sitie manyciau irgi visai praverstu jei kas atsitiktu. Arvi, nepameni kokie mazdaug tos dezutes gabaritai? Daug vietos tasej uzimtu?
Pasakysiu is savo liudnos patirties - detis irankius i kelione yra beprasmis reikalas. Sugenda kaip taisykle ne irankiai, o motociklas.
as ne apie sugedima. Buna tiesiog varztelis koks vienas kitas atsilaisvina ar dar kas nors. HD buvo akumuliatoriaus klema atsilaisvinusi. Dragstaru per 3 sezonus buvo stiklas, tasiu lankeliai atsilaisvine. O su pirstu priverzti neiseina.
ezhiukas wrote:as ne apie sugedima. Buna tiesiog varztelis koks vienas kitas atsilaisvina ar dar kas nors. HD buvo akumuliatoriaus klema atsilaisvinusi. Dragstaru per 3 sezonus buvo stiklas, tasiu lankeliai atsilaisvine. O su pirstu priverzti neiseina.
toks ten ir vargelis. Beje, reiktu pastebeti kad viskas buvo susukineta mano paties, o ne gamykloje. Matyt del to ir atsiverze
Manyciau geriau tokios bedos, nei kad pats motociklas normaliai sugenda kad jau net raktai nebepadeda