mindaugasa vol.2 wrote:nepastebejai, nes 90proc. laiko maliesi vilniaus mieste, kur didzioji dalis gatviu yra apsviesta. tada ir su ijungtom ilgom farom ne taip akina.
jei tektu daugiau pasimalti tmsiuoju paros metu periferijoje, na kad ir i balsius pasivazineti geraja z.ezeru gatve, jau nekalbant apie kokius silales ar birzu rajonus, tai tada gal ir atkreiptum demesi.
tiesiog niekad nesigilinau ir nesiruosiu eikvot smegenu lasteliu parinimuisi kas ir kodel mane akina - nusuku zvilgsni arciau desiniosios salikeles ir tiek. apie amerikonus girdziu pirma karta, greiciausiai tai tiesa. sprendimas visais atvejais ir visoms salims vienas - mazinti korupcija tech. apziuros centruose. bet ar jus to tikrai norite?
mindaugasa vol.2 wrote:tuos neisijungiancius arba vazinejancius su gabaritinemis sviesomis reikia sodinti ant skruzdelyno! parai.
visi kiti perka subaru, kuriu faros svicia visuomet. arba suomiska/svediska komplektacija. kuri buna pas dazna japona.
nuslydom nuo topiko.
w: pasikartosiu. jei maliesi mieste, nera ko parintis. o bet jei taciau as vaziuoju 5kkm/men didziaja dalimi uzmiestyje, gal bus leista man pasiparinti??
Beje, Mano ex Kawa irgi turejo "allways on" lempas... Yamaha to neturejo
mindaugasa vol.2 wrote:tuos neisijungiancius arba vazinejancius su gabaritinemis sviesomis reikia sodinti ant skruzdelyno! parai.
visi kiti perka subaru, kuriu faros svicia visuomet. arba suomiska/svediska komplektacija. kuri buna pas dazna japona.
nuslydom nuo topiko.
w: pasikartosiu. jei maliesi mieste, nera ko parintis. o bet jei taciau as vaziuoju 5kkm/men didziaja dalimi uzmiestyje, gal bus leista man pasiparinti??
Beje, Mano ex Kawa irgi turejo "allways on" lempas... Yamaha to neturejo
mindaugasa vol.2 wrote:tuos neisijungiancius arba vazinejancius su gabaritinemis sviesomis reikia sodinti ant skruzdelyno! parai.
visi kiti perka subaru, kuriu faros svicia visuomet. arba suomiska/svediska komplektacija. kuri buna pas dazna japona.
nuslydom nuo topiko.
w: pasikartosiu. jei maliesi mieste, nera ko parintis. o bet jei taciau as vaziuoju 5kkm/men didziaja dalimi uzmiestyje, gal bus leista man pasiparinti??
Beje, Mano ex Kawa irgi turejo "allways on" lempas... Yamaha to neturejo
haha!
gavai shtacka ninja!
Shtatska? Tai ne statuose o skandinavijoje kiek zinau tas always on yra...speju cia kazkur per olandija kokia ejo, tai ten irgi prie to pacio ikale ta dalyka.
ARBA dabar (nuo 2006) jau visiems EU motams privalu lempos visa laika on.
Pas mane stovi amerikietiskos faros yamahoj TDM, pries savaite praejau techapziura... biski primokejau... jos tikrai akina, kazkas sake kad amerikiecius irgi akina bet "Ju ten stiklai padenkti plavele" Mitas, "Ju akys pripratusios" Mitas.
EUROPINES Faros-sviecia i prieki ir i desne...
Amerikietiskos faros - i kaire ir i prieki... KODEL?
visos EUROPINES faros turi apsviesti desnes puses krumus, o kaip visi zinome tai amerikoje eismas kitoje puseje todel ir sviecia i kaire i krumus...
Last edited by TDM on 12 May 2008, 15:17, edited 1 time in total.
ir man dar labai idomu nuo kada amerikoj eismas kita puse? Kad Anglijoj kita puse zinau, Australijoj, Japonijoj irgi zinau, nu bet kad Amerikoj tai pirma kart girdziu