vaziuoja. yra lengvas ir lengvai valdomas, ilgos pakabos eigos deka komfortiskas ir pravazumas neblogas. endurinau su juo skersai lauku ir lengvu krumoksniu, iveikia be problemu, kaip ir laiptus, ir bortus. kuro sanaudos nesuskaiciuojamai mazos, pigus filtrai ir pan. turi max. speed 120 i pakalne pavejui

, todel iveikinet didesnius atstumus turbut butu nekas, be to atviroj vietovej soninis vejas itakoja nemazai. as pozicionuociau ji miesto reikmem iki 50km (vilniaus mastu pvz) manevruojant tarp masinu reik atkreipt demesi i dideli ir platu vaira, pro tarpus kur pralendu su sportbaiku, su situo nevisada, bet ir gerai, neskatina agresyvaus landziojimo. vienzo normalus paspirtukas, visi pliusai, tik ismiera jo nemaza, tai smulkaus sudejimo personom netinka.
gal praleidau kokia rupima juzinimo savybe? klauskit
