reisinginiai tepalai
reisinginiai tepalai
toks teoritetinis klausimas:
kuriuos tepalus labiau naudoja lenktynėms - tarkim 5w-40 ar tarkim 15/20w-50? kuris klampumas geriau tinka?
kuriuos tepalus labiau naudoja lenktynėms - tarkim 5w-40 ar tarkim 15/20w-50? kuris klampumas geriau tinka?
labiau -50, arba -60. ne toks jau teoretinis cia klausimas 
"...300V Le Mans 20W-60Type of Use: Racing cars with atmospheric or turbocharged engines, race engines operating at very high
temperature and high rpm : race on tracks, endurance races; Le Mans 24H, rallyes, rally raid,
Paris/Dakar, dirt or ice races…
Engine producing very high fuel dilution in the oil."
"...300V Le Mans 20W-60Type of Use: Racing cars with atmospheric or turbocharged engines, race engines operating at very high
temperature and high rpm : race on tracks, endurance races; Le Mans 24H, rallyes, rally raid,
Paris/Dakar, dirt or ice races…
Engine producing very high fuel dilution in the oil."
race your life
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
jei apie klampa, tai labiausiai reisinginiai tai butu kokia 5W20.
kazka panasaus maciau motoservise is silkolene.
tada dar buvo kiles klausimas: wtf?
kas per klampa ir kaip tai siejasi su reisingu?
tepalistai ishaishkino, kad ten bus puse turio privaryta priedu, uztatai tokia skysta (mazesne klamapa = mazesni nuostoliai) alyva sugeba uztikrinti pakankama apsaugine plevele net reisinginemis salygomis.
taciau tokios alyvos kaina (del priedu kiekio. priedai sudaro alyvos kaina)yra nevaikiska A, B ji greitai "susidirba"
taigi ne tokiems extremalams kaip storms, tiks ir kolegos sai nurodyta, su kuo aukstesne virsutine riba.
zr. pvz. http://www.royalmgi.com/product_racing-oils.shtml
kazka panasaus maciau motoservise is silkolene.
tada dar buvo kiles klausimas: wtf?
kas per klampa ir kaip tai siejasi su reisingu?
tepalistai ishaishkino, kad ten bus puse turio privaryta priedu, uztatai tokia skysta (mazesne klamapa = mazesni nuostoliai) alyva sugeba uztikrinti pakankama apsaugine plevele net reisinginemis salygomis.
taciau tokios alyvos kaina (del priedu kiekio. priedai sudaro alyvos kaina)yra nevaikiska A, B ji greitai "susidirba"
taigi ne tokiems extremalams kaip storms, tiks ir kolegos sai nurodyta, su kuo aukstesne virsutine riba.
zr. pvz. http://www.royalmgi.com/product_racing-oils.shtml
cross cojones PC
O as tiksliai zinau, kad jus ne vienas cia nieko nezinotVito wrote:Tiksliai zinau, kad reisingui skirtu tepalu antras skaicius turi buti ne maziau nei 50Va del klampumo cia jau nezinau. Pilu 10W-50 ir tiek. Nors pilciau ir 15W-50. Px.
Abu skaiciai reiskia klampuma, tik vienas prie zemu temperaturu, kitas prie aukstu (darbiniu).
nepykit, ne specas
aaa, nu tada tai joTeo wrote:nenu ble, jeigu bachūras turi 1998 brytvą ir prašo super puper reisinginių tepalų, tai skaitau kad čia jau rimta...nepykit wrote: nematau as ce jokio rimtumo, jei nezino ko nori ir siaip nieko nesupranta..
nepykit, ne specas
nepykit wrote:nenu ble, jeigu bachūras turi 1998 brytvą ir prašo super puper reisinginių tepalų, tai skaitau kad čia jau rimta...
tigi jei Gonda tai Repsol libdukai padefaultu.
Last edited by tckd on 12 Mar 2008, 20:49, edited 1 time in total.
less teeth, more tits.
tai vat šitą ir aš žinau, ir man keistai pasirodė tos superduper 0w7 alyvosnepykit wrote: Abu skaiciai reiskia klampuma, tik vienas prie zemu temperaturu, kitas prie aukstu (darbiniu).
- Qu'est ce que c'est
- Pastovus ganerio lankytojas
- Posts: 1115
- Joined: 27 Jun 2006, 11:42
- Location: VLN in da LT
O "rimtu bachuru" skambinanciu reikia issiklausineti kam jie naudoja savo naujutelaites 98' piktutes ir pagal tai pasiulyti.. faktas, kad vaziuojant gontkese didelis antras skaicius yra privalumas. Is kitos puses - kai pas mus gontkes trunka 20 min tai manau nieko neatsitiktu ir su 10w40 (ar atsitiktu? lenktynininkai papasakokit!)Teo wrote:tai vat šitą ir aš žinau, ir man keistai pasirodė tos superduper 0w7 alyvostarkim traktoristam rekomenduojama iki 4 laipsnių celsijaus aplinkos temperatūros naudotu 10w-40 alyvą, o virš 4C šilumos - 20w50
nepykit, ne specas
Arba galima pasilikti juos sau ir uzsiklijuoti visus ant vieno mataciklo!! Nu ir tada jau prie Hannerio! Pageidautina an ratelio..Qu'est ce que c'est wrote:siaip limpdukaj pirkejui turi buti duodami padifoltu. skitu turetum tai zhinotinepykit wrote: o nepraso lipduko, kad ir draugai matytu kokie pas jy tepalai?
nepykit, ne specas