reisinginiai tepalai

Motociklų konstrukcijos klausimai, remontas
User avatar
Teo
Daug griuves
Posts: 2782
Joined: 21 Jul 2007, 16:09
Location: Vinius

reisinginiai tepalai

Post by Teo »

toks teoritetinis klausimas:
kuriuos tepalus labiau naudoja lenktynėms - tarkim 5w-40 ar tarkim 15/20w-50? kuris klampumas geriau tinka?
User avatar
sai
Slaideriu naikintojas
Posts: 2200
Joined: 07 Sep 2007, 21:14
Location: prie prudu

Post by sai »

labiau -50, arba -60. ne toks jau teoretinis cia klausimas :)

"...300V Le Mans 20W-60Type of Use: Racing cars with atmospheric or turbocharged engines, race engines operating at very high
temperature and high rpm : race on tracks, endurance races; Le Mans 24H, rallyes, rally raid,
Paris/Dakar, dirt or ice races…
Engine producing very high fuel dilution in the oil."
race your life
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

jei apie klampa, tai labiausiai reisinginiai tai butu kokia 5W20.
kazka panasaus maciau motoservise is silkolene.
tada dar buvo kiles klausimas: wtf?
kas per klampa ir kaip tai siejasi su reisingu?
tepalistai ishaishkino, kad ten bus puse turio privaryta priedu, uztatai tokia skysta (mazesne klamapa = mazesni nuostoliai) alyva sugeba uztikrinti pakankama apsaugine plevele net reisinginemis salygomis.
taciau tokios alyvos kaina (del priedu kiekio. priedai sudaro alyvos kaina)yra nevaikiska A, B ji greitai "susidirba"

taigi ne tokiems extremalams kaip storms, tiks ir kolegos sai nurodyta, su kuo aukstesne virsutine riba.

zr. pvz. http://www.royalmgi.com/product_racing-oils.shtml
cross cojones PC
User avatar
Teo
Daug griuves
Posts: 2782
Joined: 21 Jul 2007, 16:09
Location: Vinius

Post by Teo »

hehe, dvi kardinaliai skirtingos nuomonės :) nes man skambija rimti bachūrai ir prašo rimto reisinginio tepalo ir nežinau ką siūlyti :) kaip tikras verslininkas siūlau kas brangiausia :)
Vito
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1193
Joined: 12 May 2007, 11:59
Location: Vilnius
Contact:

Post by Vito »

Tiksliai zinau, kad reisingui skirtu tepalu antras skaicius turi buti ne maziau nei 50 :) Va del klampumo cia jau nezinau. Pilu 10W-50 ir tiek. Nors pilciau ir 15W-50. Px.
User avatar
nepykit
Kacergos extrymas
Posts: 1845
Joined: 25 Dec 2006, 06:19
Location: .... +954/-0
Contact:

Post by nepykit »

Teo wrote:nes man skambija rimti bachūrai ir prašo rimto reisinginio tepalo ir nežinau ką siūlyti :)
nematau as ce jokio rimtumo, jei nezino ko nori ir siaip nieko nesupranta..
nepykit, ne specas
User avatar
Teo
Daug griuves
Posts: 2782
Joined: 21 Jul 2007, 16:09
Location: Vinius

Post by Teo »

nepykit wrote: nematau as ce jokio rimtumo, jei nezino ko nori ir siaip nieko nesupranta..
nenu ble, jeigu bachūras turi 1998 brytvą ir prašo super puper reisinginių tepalų, tai skaitau kad čia jau rimta...
User avatar
nepykit
Kacergos extrymas
Posts: 1845
Joined: 25 Dec 2006, 06:19
Location: .... +954/-0
Contact:

Post by nepykit »

Vito wrote:Tiksliai zinau, kad reisingui skirtu tepalu antras skaicius turi buti ne maziau nei 50 :) Va del klampumo cia jau nezinau. Pilu 10W-50 ir tiek. Nors pilciau ir 15W-50. Px.
O as tiksliai zinau, kad jus ne vienas cia nieko nezinot ;-)
Abu skaiciai reiskia klampuma, tik vienas prie zemu temperaturu, kitas prie aukstu (darbiniu). :rock:
nepykit, ne specas
User avatar
nepykit
Kacergos extrymas
Posts: 1845
Joined: 25 Dec 2006, 06:19
Location: .... +954/-0
Contact:

Post by nepykit »

Teo wrote:
nepykit wrote: nematau as ce jokio rimtumo, jei nezino ko nori ir siaip nieko nesupranta..
nenu ble, jeigu bachūras turi 1998 brytvą ir prašo super puper reisinginių tepalų, tai skaitau kad čia jau rimta...
aaa, nu tada tai jo :D o nepraso lipduko, kad ir draugai matytu kokie pas jy tepalai?
nepykit, ne specas
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Post by tckd »

nepykit wrote:nenu ble, jeigu bachūras turi 1998 brytvą ir prašo super puper reisinginių tepalų, tai skaitau kad čia jau rimta...

tigi jei Gonda tai Repsol libdukai padefaultu. :-k
Last edited by tckd on 12 Mar 2008, 20:49, edited 1 time in total.
less teeth, more tits.
User avatar
Teo
Daug griuves
Posts: 2782
Joined: 21 Jul 2007, 16:09
Location: Vinius

Post by Teo »

nepykit wrote: Abu skaiciai reiskia klampuma, tik vienas prie zemu temperaturu, kitas prie aukstu (darbiniu). :rock:
tai vat šitą ir aš žinau, ir man keistai pasirodė tos superduper 0w7 alyvos :) tarkim traktoristam rekomenduojama iki 4 laipsnių celsijaus aplinkos temperatūros naudotu 10w-40 alyvą, o virš 4C šilumos - 20w50
User avatar
nepykit
Kacergos extrymas
Posts: 1845
Joined: 25 Dec 2006, 06:19
Location: .... +954/-0
Contact:

Post by nepykit »

tckd wrote:tigi jei Gonda tai Repsol libdukai padefaultu. :-k
O storms sake y savo piktute Repsol'io jokiu budu nepiltu.. :-k
nepykit, ne specas
User avatar
Qu'est ce que c'est
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1115
Joined: 27 Jun 2006, 11:42
Location: VLN in da LT

Post by Qu'est ce que c'est »

nepykit wrote: o nepraso lipduko, kad ir draugai matytu kokie pas jy tepalai?
siaip limpdukaj pirkejui turi buti duodami padifoltu. skitu turetum tai zhinoti :albino:
User avatar
nepykit
Kacergos extrymas
Posts: 1845
Joined: 25 Dec 2006, 06:19
Location: .... +954/-0
Contact:

Post by nepykit »

Teo wrote:tai vat šitą ir aš žinau, ir man keistai pasirodė tos superduper 0w7 alyvos :) tarkim traktoristam rekomenduojama iki 4 laipsnių celsijaus aplinkos temperatūros naudotu 10w-40 alyvą, o virš 4C šilumos - 20w50
O "rimtu bachuru" skambinanciu reikia issiklausineti kam jie naudoja savo naujutelaites 98' piktutes ir pagal tai pasiulyti.. faktas, kad vaziuojant gontkese didelis antras skaicius yra privalumas. Is kitos puses - kai pas mus gontkes trunka 20 min tai manau nieko neatsitiktu ir su 10w40 (ar atsitiktu? lenktynininkai papasakokit!)
nepykit, ne specas
User avatar
nepykit
Kacergos extrymas
Posts: 1845
Joined: 25 Dec 2006, 06:19
Location: .... +954/-0
Contact:

Post by nepykit »

Qu'est ce que c'est wrote:
nepykit wrote: o nepraso lipduko, kad ir draugai matytu kokie pas jy tepalai?
siaip limpdukaj pirkejui turi buti duodami padifoltu. skitu turetum tai zhinoti :albino:
Arba galima pasilikti juos sau ir uzsiklijuoti visus ant vieno mataciklo!! Nu ir tada jau prie Hannerio! Pageidautina an ratelio.. :D
nepykit, ne specas
Post Reply