Bûk matomas !

Visos su motociklizmu susijusios diskusijos
Post Reply
User avatar
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459
Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas

Bûk matomas !

Post by wundis »

kolegos,
sakykitia, kada (ar) Lietuvoje isvysime tokiu akciju kaip "Motorcycle awareness month" ir pan ? Skaitau visame pasaulyja tokios akcijos atrakcijos ir visuomenines reklamos - populiari priemone karui keliose mazint :evil:
Gal reiktu jamtis kokiu tais aktyviu veigksmu ? antai kaip kad buvo cia tos reklamos del elgesio kelyje - taip ir su motociklu ziurejimu galetu padaryt
:-k

reklamos pavyzdziu pilnas internetas, isirasom motorcycle awareness i koki yahoo i vsio

edit: siuomi klausimu galetaitau padiskutuot su rimtumu
+2/-14
User avatar
nepykit
Kacergos extrymas
Posts: 1845
Joined: 25 Dec 2006, 06:19
Location: .... +954/-0
Contact:

Post by nepykit »

wundis wrote:kolegos,
sakykitia, kada (ar) Lietuvoje isvysime tokiu akciju kaip "Motorcycle awareness month" ir pan ? Skaitau visame pasaulyja tokios akcijos atrakcijos ir visuomenines reklamos - populiari priemone karui keliose mazint :evil:
Gal reiktu jamtis kokiu tais aktyviu veigksmu ? antai kaip kad buvo cia tos reklamos del elgesio kelyje - taip ir su motociklu ziurejimu galetu padaryt
:-k

reklamos pavyzdziu pilnas internetas, isirasom motorcycle awareness i koki yahoo i vsio

edit: siuomi klausimu galetaitau padiskutuot su rimtumu
Pilnai pritariu idejai! Siulau sukurti tam atskira tema, kad sviesiausi motofrakcijos protai galetu issakyti idejas/pasiulymus siuo klausimu..
Savo ruozhtu (su shviesiausiu protu pagalba) galiu parasyti rasineli ta tema ir ideti musu informaciniame puslapyje. Jei rasinelis bus geras, manau jis gali atsirasti ir popierineje ziniasklaidoje. Blogiausiu atveju (jei jis ir liktu tik internete) galima sumesti linkus y visokius automanus ir kitokius autochuliganus.. mazu perskaitytu ir susimastytu zmones..

Kas del reklamu sia tema, galima jas surinkti ir geriausias ideti y naujienas, panasiai tokiu budu kaip jau buvo daroma su kitokiais video:
Pvz.: http://www.motofrakcija.lt/news/item/169
nepykit, ne specas
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by w919 »

wundis wrote:kolegos,
sakykitia, kada (ar) Lietuvoje isvysime tokiu akciju kaip "Motorcycle awareness month" ir pan ? Skaitau visame pasaulyja tokios akcijos atrakcijos ir visuomenines reklamos - populiari priemone karui keliose mazint :evil:
Gal reiktu jamtis kokiu tais aktyviu veigksmu ? antai kaip kad buvo cia tos reklamos del elgesio kelyje - taip ir su motociklu ziurejimu galetu padaryt
:-k

reklamos pavyzdziu pilnas internetas, isirasom motorcycle awareness i koki yahoo i vsio

edit: siuomi klausimu galetaitau padiskutuot su rimtumu
Prisijungciau prie idejos. Pirmos mintys:
- Reklama dalykas kainuojantis, todel reiktu rasti finansavima. Greiciausiai privatu. :)
- IMHO - jei yra noras kazka padaryti siemet ir LAIKU, tai jau reiketu gerokai paskubeti.
How do you get fast lap times? With ease.
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

as tai toki awarnesa parasyciau:
jei gali nevaziuoti motociklu, tai nevaziuok
cross cojones PC
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

mindaugasa vol.2 wrote:as tai toki awarnesa parasyciau:
jei gali nevaziuoti motociklu, tai nevaziuok
Jei gali nepirkti motociklo - tai nepirk!
Image
User avatar
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459
Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas

Post by wundis »

aukej. metam visokius linkus i visokias tokias reklamas (grysiu namo pats primesiu), tada dedam i naujienas kad viskas butu viename puslapyje. Jei ten atsirastu sviesaus nepykito proto pagelba sukuistas rasinelis, butu galima visa tai forwardint atitinkamom instancijom.
kas jei ne mias ?

viso to pointas - gal ir cia pradetu rodyt atitinkamas lietuviskas reklamas, kad karuciu vairuotojai pravertu akis ir imtu dairytis sankryzosia bei naudoti veidrodelius pagal paskirti. nesakau kad cia ims viskas ir keisis tuojaus pat i geraja puse, bet juk kazkur reikia pradet mm?
+2/-14
User avatar
nepykit
Kacergos extrymas
Posts: 1845
Joined: 25 Dec 2006, 06:19
Location: .... +954/-0
Contact:

Post by nepykit »

Pradziai siulau pakeisti temos pavadinima, bo nuo savokos 'karas keliuose' daugeliui jau bloga..
Kazkas ale Akcija - "Bukime matomi", nu nzn kaip, ce tau sugalvoti, bo tu iniciatorius :) svarbiausia, kad skambetu teigiamai ir butu be to vimdancio zodziu junginio :)
nepykit, ne specas
Vito
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1193
Joined: 12 May 2007, 11:59
Location: Vilnius
Contact:

Post by Vito »

Mano nuomone, pirmiausia reikia aukleti motociklu vairuotojus, ypac bryyytvu. Sioje vietoje manau gerai galetu pasitarnauti socialine reklama per TV, kurioje pvz Julijus Cibirka, daugkartinis cempionas, sakytu - lakstyk trasoje, ne mieste. Ar kazka panasaus.
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Post by ezhiukas »

tada kils antras klausimas - kokioje trasoje? Be kacergines daugiau nieko ner, o ir pati kacergine pornografija, o ne trasa :D
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

jio, ir po to butu rodomas video kaip kitas cempionas matalina 266 vilniaus gatvem
Vito
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1193
Joined: 12 May 2007, 11:59
Location: Vilnius
Contact:

Post by Vito »

ezhiukas wrote:tada kils antras klausimas - kokioje trasoje? Be kacergines daugiau nieko ner, o ir pati kacergine pornografija, o ne trasa :D
Dazniausiai taip sako, tie, kurie joje nevaziuoja ar netgi apskritai nera vaziave nei sykio.
User avatar
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459
Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas

Post by wundis »

Vito wrote:Mano nuomone, pirmiausia reikia aukleti motociklu vairuotojus, ypac bryyytvu. Sioje vietoje manau gerai galetu pasitarnauti socialine reklama per TV, kurioje pvz Julijus Cibirka, daugkartinis cempionas, sakytu - lakstyk trasoje, ne mieste. Ar kazka panasaus.
susigraudinau ir uzdejau Vito pliusa uz minti. kas liecia motociklu vairuotoju auklejima tai beabejo, sutinku, o bet taciau statistika rodo (vakar kazkur perksaiciau) kad jeigu motociklininkai vaziuoja pagal taisykles - 75% eismo ivykiu vyksta del aplinkiniu kaltes (nepamate (na isvis neziurejo arba tiesiog protu nesuvoke kad be masinu dar yra ir dvirates tp), nepraleido, nepastebejo, neparode posukio ir tt).
zodziu imho lietuvisku reklamu reiketu ivairiu, skirtu ne tik masinu vairuotojams bet ir patiems motociklistams, dar kokia su motopirda ar panasiai. :-k
+2/-14
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

sakyciau taip, trasa ten idomi ir net labai
ti dar net labai nesaugi. taprasme ji nesukelia saugumo jausmo
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

viena labiausiai istrigusiu socialiniu moto reklamu
http://www.youtube.com/watch?v=8o-u0RFtyGY
aisku ji skirta auto vairuotojams
Vito
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1193
Joined: 12 May 2007, 11:59
Location: Vilnius
Contact:

Post by Vito »

wundis wrote: o bet taciau statistika rodo (vakar kazkur perksaiciau) kad jeigu motociklininkai vaziuoja pagal taisykles - 75% eismo ivykiu vyksta del aplinkiniu kaltes (nepamate (na isvis neziurejo arba tiesiog protu nesuvoke kad be masinu dar yra ir dvirates tp), nepraleido,
Statistika parodo tik rezultata, bet jokiais budais ne priezasti. Dazniausiai nukencia britvistai. Dazniausiai jie buna nukertami. Klausimas - kodel? Atsakymas - todel, kad 98% is ju virsija greitai. Labai daznai gerokai. Pagrindimas klausimu - kodel ypatingai retai avarijas patiria cioperistai???
Post Reply