Bûk matomas !

Visos su motociklizmu susijusios diskusijos
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Post by Yvl »

ezhiukas wrote:Paziurek kiek metu koks storms su britva vazineja - ar daug avariju turejo...
storms yra turejes afigiena avaryje. su uralu ar tai drepnu.. taigis..
o dar jis su brytva viena passata issiunte i amzinos medziokles plotus..
skaitau stormsa reikia apskritai uzdraust!
Peace ДА!
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Post by ezhiukas »

na, bet paskutiniu metu ramiai sau vazineja. Neskaitant tos mergaites , kur per kamsti nuskriaude :D
User avatar
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459
Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas

Post by wundis »

mindaugasa vol.2 wrote:1. daugiau (procentiskai, statistiskai, bile kaip) avariju padaro vairuojantys sportinio tipo motociklus, vadinasi i juos ir reiketu orientuoti kampanija
jei i reklama dar atkreiptu demesi ir autovairuotojai, tai ko daugiau benoret?
2. "buti matomam" galima ne tik devint maike, bet ir elgiantis gatveje atatinkamai. "nemato" turbut del to, kad lekia xyj zino kokiais greiciais ir trajektorijom
kartuoju. orientuot reiketu i apsaliuciai visus eismo dalyvius idant proto krestelt. ir kartoju vel - problema yra didelis avaringumas vaziuojant pagal taisykles, taigis ne apie greicius kalbame.
gi retenybe yra nuvykti is tasko A i taska B mieste ir neapturet avarines situacijos (nuolat kaisalioja, uzkisineja, stumia i priespriesine juosta ir etc) - kad ir vaziuoji pagal taisykles.
+2/-14
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by w919 »

Vito wrote:Mano nuomone, pirmiausia reikia aukleti motociklu vairuotojus, ypac bryyytvu. Sioje vietoje manau gerai galetu pasitarnauti socialine reklama per TV, kurioje pvz Julijus Cibirka, daugkartinis cempionas, sakytu - lakstyk trasoje, ne mieste. Ar kazka panasaus.
Si Vito ideja yra LABAI GERA!!!
Socialine reklama skirta motociklininkams turetu dvejopa poveiki - galbut pasiektu kelis % jaunuju extremalu smegeneliu, plius kurtu teigiama musu motociklininku ivaizdi visuomeneje. Parodytumeme, kad yra samoningu motociklininku ir kad patys rupinames saugumu.
How do you get fast lap times? With ease.
User avatar
nepykit
Kacergos extrymas
Posts: 1845
Joined: 25 Dec 2006, 06:19
Location: .... +954/-0
Contact:

Post by nepykit »

wundis wrote:jei i veidrodeli neziuro tai gali ir VU universiteto drakona veztis - vistiek nepamatys..
:lolol::lolol::lolol:
=D> =D> =D>
nepykit, ne specas
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

wundis wrote:
mindaugasa vol.2 wrote:1. daugiau (procentiskai, s

kartuoju. orientuot reiketu i apsaliuciai visus eismo dalyvius idant proto krestelt. ir kartoju vel - problema yra didelis avaringumas vaziuojant pagal taisykles, taigis ne apie greicius kalbame.
gi retenybe yra nuvykti is tasko A i taska B mieste ir neapturet avarines situacijos (nuolat kaisalioja, uzkisineja, stumia i priespriesine juosta ir etc) - kad ir vaziuoji pagal taisykles.
nzn. gal. anksciau man vis uzkisdavo ir nustumdavo kai vaziuodavau ne 50. 50 vaziuojant nera uzkise.
kiek skaiciau bitej, tai vis uzkisa, kai lenkia per dviguba ishtisine, posuki, spejamai 100kmh+ mieste.
paskum baigiau vazineti gatvemis ir nustojo uzkisineti aplamai.
i placia auditorija orientuota kompanija gali buti a. brangi, b. ne tokia sekminga.
sakyciau turetu buti tiksline grupe. tada lengiau/tiksliai formuluotum suki/spalva/veiksma
balanemate
cross cojones PC
User avatar
Shadow
Aukstadvario dievas
Posts: 1405
Joined: 21 Aug 2007, 19:32
Location: Nepriklausomas vienkiemis

Post by Shadow »

Cia jau nieko nepakeis ir tevai. Ar daug tokiu tevu klausanciu? Elementariausias pvz pas mus kaime. Turi vienas 125 cc britva. Baisu ziuret. Duodasi kaip isprotejes, ne esme net kad mazi vaikai po gatvele su dviraciais vazineja. Tas pats ir visur kitur. As turiu, as galingas, as greit vaziuoju. O paskui skaudziausia kai zuva visai nekalti zmones. Ir tokiems nepaaiskinsi, kad isgerus vaziuot negalima. Nera, smagiausia isgert, o paskui - kuris greitesnis. Ir jokiom socialinem reklamom neismusi to is galvos. Irgi turiu realu pavyzdi is pazistamu rato. Zinot kas smagiausia? Isgerus dar ne taip smagu vaziuot. O vat apsiputus zoles sest ant gana galingos britvos yra pats tas vaziavimo kaifas. Ir nepadeda susivokt net tas, kad dar varztai neisimti is peties, kad bet koks luzis jam tik trumpina gyvenima. Ir zinot kas kalti? Ogi durni auto vairuotojai, kurie nemato britvu lekianciu ant beveik 300 km/h. Paciai taip yra buve. Vaziuoju autostrada, veidrodeliuose nieko nera, jau noriu list i antra juosta, bet kazkodel uzdelsiau ir po akimirkos prazvimbe britva. 2 sekundes ir jos nebesimato prieky. Skaityk buciau pasukus ir muset gyvybe nunesus buciau. Ir aisku buciau likus kalta.
Ten, kur baigiasi nesėkmių ruožas, prasideda kapinių tvora…
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Post by Yvl »

ten siaip jau dinozauras vardu Dinas Zauras...
Fizikai ir filologes tave ketvirciuotu daba!
nepykit wrote:
wundis wrote:jei i veidrodeli neziuro tai gali ir VU universiteto drakona veztis - vistiek nepamatys..
:lolol::lolol::lolol:
=D> =D> =D>
Peace ДА!
User avatar
Qu'est ce que c'est
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1115
Joined: 27 Jun 2006, 11:42
Location: VLN in da LT

Post by Qu'est ce que c'est »

Shadow wrote:Ir nepadeda susivokt net tas, kad dar varztai neisimti is peties, kad bet koks luzis jam tik trumpina gyvenima.
tie su varztais peciuose ir kitose vietose apskritai yr berazumiai. tokius rejk izoliot nuo visuomenes. :paraolimpas:
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Post by Yvl »

Qu'est ce que c'est wrote:tie su varztais peciuose ir kitose vietose apskritai yr berazumiai. tokius rejk izoliot nuo visuomenes. :paraolimpas:
aciudievui isstojau is tos kategorijos...

mindaugai?? :evil3:
Peace ДА!
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by w919 »

mindaugasa vol.2 wrote: nzn. gal. anksciau man vis uzkisdavo ir nustumdavo kai vaziuodavau ne 50. 50 vaziuojant nera uzkise.
kiek skaiciau bitej, tai vis uzkisa, kai lenkia per dviguba ishtisine, posuki, spejamai 100kmh+ mieste.
paskum baigiau vazineti gatvemis ir nustojo uzkisineti aplamai.
i placia auditorija orientuota kompanija gali buti a. brangi, b. ne tokia sekminga.
sakyciau turetu buti tiksline grupe. tada lengiau/tiksliai formuluotum suki/spalva/veiksma
balanemate
kaipo nemazai motociklu vazinejantis mieste konstatuoju, kad daugiausia problemu iki siol keldavo agresyvus masinu elgesys vaziuojant kartu su srautu, dar blogiau jei leistinu greiciu.

TACIAU. pastaraisiais metais tokios savokos kaip srauto greitis nebeliko. todel, kad ir su masina - kairiausioje juostoje gali pjauti kad ir 350 km/h, vistiek atsiras kas nors kas atleks +100 nuo tavo greicio ir isirems mirksedemas ilgom ("skirkis jura - shudas plaukia").

plius, bendru atveju, pirmumo taisykles dabar interpretuojamos taip: jeigu yra 0,6 masinos ilgio tarpas tarpas arba mato kad ciuozdamas su dumais uzblokaves visus ratus neip*si, tai ir lys.

ir cia turiu pantrinti mindaugui - vaziuojant leistinu greiciu tokiu problemu kyla maziau, nes visi vaziuojantys 350+100 km/h ir jiems pries nosi lendantys savo kovas vysto prieshaky ir uz taves.
tuo pastaruoju metu naudojuosi vaziuodamas masina, paziuresim kaip tai atrodys nuo motociklo sedynes.
How do you get fast lap times? With ease.
User avatar
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459
Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas

Post by wundis »

w919 wrote: ir cia turiu pantrinti mindaugui - vaziuojant leistinu greiciu tokiu problemu kyla maziau, nes visi vaziuojantys 350+100 km/h ir jiems pries nosi lendantys savo kovas vysto prieshaky ir uz taves.
tai mlia ! jei viskas taip grazu, kam viso sito tada reikia ? paprasom britvu vairuotoju nelakstyt ir visi graziai gyvenam? :-#
+2/-14
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by w919 »

Shadow wrote:Skaityk buciau pasukus ir muset gyvybe nunesus buciau. Ir aisku buciau likus kalta.
Jeigu realiai - 99,99% kad nieko nebutu atsitike nepriklausomai ka tu darei/butum dariusi/nedariusi.
How do you get fast lap times? With ease.
User avatar
nepykit
Kacergos extrymas
Posts: 1845
Joined: 25 Dec 2006, 06:19
Location: .... +954/-0
Contact:

Post by nepykit »

Shadow wrote:Cia jau nieko nepakeis ir tevai. Ar daug tokiu tevu klausanciu? Elementariausias pvz pas mus kaime. Turi vienas 125 cc britva. Baisu ziuret. Duodasi kaip isprotejes, ne esme net kad mazi vaikai po gatvele su dviraciais vazineja. Tas pats ir visur kitur. As turiu, as galingas, as greit vaziuoju. O paskui skaudziausia kai zuva visai nekalti zmones. Ir tokiems nepaaiskinsi, kad isgerus vaziuot negalima. Nera, smagiausia isgert, o paskui - kuris greitesnis. Ir jokiom socialinem reklamom neismusi to is galvos. Irgi turiu realu pavyzdi is pazistamu rato. Zinot kas smagiausia? Isgerus dar ne taip smagu vaziuot. O vat apsiputus zoles sest ant gana galingos britvos yra pats tas vaziavimo kaifas. Ir nepadeda susivokt net tas, kad dar varztai neisimti is peties, kad bet koks luzis jam tik trumpina gyvenima. Ir zinot kas kalti? Ogi durni auto vairuotojai, kurie nemato britvu lekianciu ant beveik 300 km/h. Paciai taip yra buve. Vaziuoju autostrada, veidrodeliuose nieko nera, jau noriu list i antra juosta, bet kazkodel uzdelsiau ir po akimirkos prazvimbe britva. 2 sekundes ir jos nebesimato prieky. Skaityk buciau pasukus ir muset gyvybe nunesus buciau. Ir aisku buciau likus kalta.
Prirasyta belekiek, o naudos 0. Reziume sekantis "Viskas blogai - nieko nepakeisim.."
Cia kalbama apie situacijos gerinima ir kaip mes galim prie to prisideti.. Taigi - kur idejos ir pasiulymai? :-k
nepykit, ne specas
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by w919 »

wundis wrote:
w919 wrote: ir cia turiu pantrinti mindaugui - vaziuojant leistinu greiciu tokiu problemu kyla maziau, nes visi vaziuojantys 350+100 km/h ir jiems pries nosi lendantys savo kovas vysto prieshaky ir uz taves.
tai mlia ! jei viskas taip grazu, kam viso sito tada reikia ? paprasom britvu vairuotoju nelakstyt ir visi graziai gyvenam? :-#
TAIP - butent ta ir pasiule Vito. Tik paprasyt to reikia sugebet, nes neprotingo lakstymo priezastys yra giliai psichologines bei pagrinde susideda is sunkaus sovietmecio, kaimo, armijos, kiemo ir kalejimo auklejimo, laukinio nepriklausomybes atkurimo kapitalizmo bei prakutusio anglolietuvio puikybes. Gerai susakiau? Parasykit!
Btw, Amerikoj laksto nemaziau. :)
How do you get fast lap times? With ease.
Post Reply