Akcijos atrakcijos

Visos su motociklizmu susijusios diskusijos
Post Reply
User avatar
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459
Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas

Akcijos atrakcijos

Post by wundis »

Laba diena !
Sumislijau, kad siame skyrelyja bus diskutuojama apie siuo metu vykstancias policijos atrakcijas lieciancias tiek mumi visus tiek kiekviena ackirai.
Zodziu sian tarnybiniu karuciu uzmatytas sekantis veigsmas (trijosia vietosia): polisijos ekipazas su 8iom akim (tipo 4 mentay) stovi/sedi masinoja ir stebi sankryza (kameru nemaciau). Tai dabar kas cia. Tipo ziuro ar visi tvarkingai juda per atitinkamas spalvas + ziuro kaip motopriemones braunasi i prieki ir fiksuoja numerius ? Ar jau myzciot ar tiesiog numerius uzsilangstyt ?
Saugaus eismo menuomle. Galetu taip ir pavadint akcija: "Atiduok pinigus policijai".
#-o
+2/-14
User avatar
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292
Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:

Post by El Traxo »

Nu va, pastebėjai cielus 4. Dabar gali pranešt www.pastebek.lt :D
edit: aš šiandien irgi 4 pastebėjau Laivės-Narbuto. Per juos negalėjau pažeisti taisyklių ir turėjau padaryti ratą po viaduku. :pazors: Nu geri kokie, reiks pranešt kiba?
How does you do?
User avatar
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459
Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas

Post by wundis »

kaip ten kaledinej dainoj dainuojama:

Jû beter uaè aut ....
Neitin draugiskas, nezymetas ekipazas. jama viska :-$
Image

èia permetu info is bites, ibo manau nevisi skaitome ta darzeli.
+2/-14
Post Reply