Laba diena !
Sumislijau, kad siame skyrelyja bus diskutuojama apie siuo metu vykstancias policijos atrakcijas lieciancias tiek mumi visus tiek kiekviena ackirai.
Zodziu sian tarnybiniu karuciu uzmatytas sekantis veigsmas (trijosia vietosia): polisijos ekipazas su 8iom akim (tipo 4 mentay) stovi/sedi masinoja ir stebi sankryza (kameru nemaciau). Tai dabar kas cia. Tipo ziuro ar visi tvarkingai juda per atitinkamas spalvas + ziuro kaip motopriemones braunasi i prieki ir fiksuoja numerius ? Ar jau myzciot ar tiesiog numerius uzsilangstyt ?
Saugaus eismo menuomle. Galetu taip ir pavadint akcija: "Atiduok pinigus policijai".
Nu va, pastebėjai cielus 4. Dabar gali pranešt www.pastebek.lt
edit: aš šiandien irgi 4 pastebėjau Laivės-Narbuto. Per juos negalėjau pažeisti taisyklių ir turėjau padaryti ratą po viaduku. Nu geri kokie, reiks pranešt kiba?